Blokowanie demokracji

/ 269 odpowiedzi / 43 zdjęć
Wywiad,a tytuł że wszyscy powinni byc dumni ,pytam z czego,sto lat za murzynami jesteśmy ze wszystkim ,ceny mamy kosmiczne za wszystko i ja mam być dumny ,pytam kurwa z czego,a jeszcze mnie ostatnio odwiedzili przedstawiciele ZWIK i namawiają do podłączenia  do miejskich ścieków.Koszmar i pytam ponownie jak żyć jak co zarobie to mam oddać na opłaty,a zarobki od lat bez zmian .

(2014/07/27 11:12)
Przedstawiciele ZWiK niech lepiej pojadą po naukę do Grodziska Mazowieckiego. Tam ZWiK zaoferował mieszkańcom 90% pomoc w realizacji przyłączy. U nas wolą ludzi straszyć i marnować papier oraz pieniądze na propagandowe gazetki.

(2014/07/29 17:26)
Od 2008 do 2010 roku w BIP Urzędu Miejskiego zamieszczane były wyniki głosowań radnych przy podejmowanych uchwałach podczas kolejnych Sesji Rady Miejskiej w Sochaczewie. W kadencji 2010-2014 bywa z tym różnie, podobnie jak z blokowaniem komentarzy, które ostatnio jest normą. Najpierw zaprzestano publikacji wyników głosowań, potem je publikowano, a ostatnio znowu zaprzestano ich publikacji. Jaki jest cel takich praktyk? Głoszenie prawdy?

(2014/08/17 16:13)
wszystko jakoś odwrotnie ,a z tym zwik to na prawdę jaja,jeszcze ludziom klepią głupoty .

(2014/08/17 18:15)

"Blokowanie demokracji"

Czy dziennikarze w w Gazetce Burmistrzowskiej Ziemi Sochaczewskiej mają jeszcze poczucie zawodowej odpowiedzialności i uczciwości??? !!!

Nazwa tej Gazety w obecnej formie i personalnej obsadzie to OBELGA dla naszego miasta!!!

Brak szacunku dla wolności wypowiedzi i wyrażania opinii !!!

Dziennikarze tej gazety zachowujecie się jak pracownicy SB !!! w PRL-u !!!  

(2014/08/31 14:40)
tadeusz ty ubeku pier.. to ty obrażasz tu innych użytkowników i władze miasta nie szanując wyniku demokratycznych wyborów. Zachowujesz się jak typowy komuch, demokracja tak owszem ale pod warunkiem że wybiorą naszych i że to my liczymy głosy. Weź chołopie lepiej do roboty, tam na składzie potrzebny fachowiec do rozładunku węgla, idzie sezon grzewczy, bo polityka nie na twoją makówkę, co najwyżej możesz aktówkę za radnymi nosić.
 Gazety mogą pisać to co chcą , jest wolność słowa i  nie ty będziesz o tym decydował kto jest redaktorem Ziemi Sochaczewskiej" czy innych gazet, Wasze q.. j. mać Państwo skończyło się 24 lata temu i na szczęście nie wróci, więc spadaj ze swoimi żałosnymi tekstami!!!
 I proszę bez aluzji i obrażania na priv.

(2014/08/31 14:59)

Szanowny użytkowniku ''subar-a'' twoja wypowiedź sugeruje że masz inne zdanie na temat braku uczciwości w gazecie która powinna zmienić swoją nazwę... czy możliwe jest abyś nie dostrzegł że owa gazeta stała się zbędnym i nie rentownym folderem reklamowym który jest wyłącznie narzędziem agitacji przedwyborczej w rękach Novoosieckich... a z rzetelnością  dziennikarską i ideą z której powstała teraz niema nic wspólnego ... i jest zakałą na godności, demokracji, i wolności dziennikarskiej... 

Czy Gazeta Ziemia Sochaczewska jest prywatnym czasopismem ?! ?! ?! w którym bez najmniejszych konsekwencji jakiś aparatczyk Novoosiecki na zlecenie burmistrza może usunąć opinię mieszkańca ???

Czy dziennikarze w w Gazetce Burmistrzowskiej Ziemi Sochaczewskiej mają jeszcze poczucie zawodowej odpowiedzialności i uczciwości??? !!!

Nazwa tej Gazety w obecnej formie i personalnej obsadzie to OBELGA dla naszego miasta!!!

Brak szacunku dla wolności wypowiedzi i wyrażania opinii !!!

Dziennikarze tej gazety zachowujecie się jak pracownicy SB !!! w PRL-u !!!  

(2014/08/31 15:56)
Tadeusz  tylko najpierw pomyśl , ta Gazeta zawsze tak miała że była dotowana z Urzędu i zawsze była redagowana przez ludzi przychylnych władzom  miasta  to nie pitol mi tu o Nowoosieckich gdyż za poprzednich dwóch Burmistrzów było dokładnie tak samo o czym niejednokrotnie informował Express Sochaczewski, którego też czytam. A ty byś chciał żeby dołączyli się do tej nagonki oszołomów rwących się do koryta i wypisywali te głupoty?

Piszę tu w roli bezstronnej opinii mieszkańca tego miasta i zastanawiam się tylko jak nisko, jak bardzo nisko i jeszcze niżej ludzie mogą upaść moralnie, intelektualnie i etycznie w tej bezwzględnej politycznej  walce o stołki?

Moim zdaniem  to nie wróży dobrze miastu, bo matoły przyzwyczaili się że jedynym rodzajem kampanii wyborczej jest opluwanie przeciwnika. Panowie gdybyście mieli styl i klasę dało by wam to trochę większe szanse, zwłaszcza gdybyście przedstawili jakiś sensowny program rozwoju dla miasta, ale  kto by wam go napisał? Ja nie  jestem w tym temacie do wynajęcia!

(2014/08/31 23:49)
Informacja o spacerze Pani Pitery po ulicach Sochaczewa wymaga ochrony przed komentarzami Internautów? Skąd pewność, że byłby jakiś komentarz? Zaskakują mnie te metody komunikacji z mieszkańcami ze strony potencjalnego kandydata na burmistrza Sochaczewa. Przecież one są takie same jakie praktykuje obecny burmistrz. Krytykuję wszystkich, którzy idą w jego ślady.
Autor tego artykułu: "PO - Platforma Obywatelska" wyłączył możliwość komentowania. 
"Zamienił stryjek siekierkę na kijek?" Skończmy z blokowaniem demokracji!

(2014/09/21 09:35)
fajnie ,ktoś się szykuje na burmistrza,szykanuje obecne władze a zarazem zaczyna uprawiać politykę blokowania jak obecni wielcy tego miasta.A lud patrzy i ocenia a potem na kogo skreśli krzyżyk ?

(2014/09/21 11:19)
ZABLOKOWALI KOMENTOWANIE CHYBA PRZED SYMPATYKAMI I ZWOLENNIKAMI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ HIHIHHIHI ,ALE FOTKI FAJNE ,EKIPA TEŻ SUPER.

(2014/09/21 14:37)
Doprawdy nie wiem czego szukają w samorządzie ludzie, którzy blokują na portalu społecznościowym demokratyczną wymianę poglądów. Przecież to dowodzi fałszu i lekceważenia i ktoś taki ma nas reprezentować?

(2014/09/25 07:24)
Panie jerzyk2205 smieszy mnie cos takiego ,ktos się szykuje na fotel a zarazem z wyborców robi sobie jaja ,a może boi się ostrych komentarzy bo jak wiemy platforma nie ma zwolenników i wielbicieli zbyt wielu.

(2014/09/25 08:43)

Wywiad,a tytuł że wszyscy powinni byc dumni ,pytam z czego,sto lat za murzynami jesteśmy ze wszystkim ,ceny mamy kosmiczne za wszystko i ja mam być dumny ,pytam kurwa z czego,a jeszcze mnie ostatnio odwiedzili przedstawiciele ZWIK i namawiają do podłączenia  do miejskich ścieków.Koszmar i pytam ponownie jak żyć jak co zarobie to mam oddać na opłaty,a zarobki od lat bez zmian .

za murzynami, za grodziskiem, za skierniewicami.. gazety tendencyjne do tego stopnia ze redaktorom to juz wszystko jedno co o nich ludzie mysla, wladza w tym miescie to kolo wzajmenej adoracji: kilkoro bizmesmenow lokalnych oraz pseudo politykow, ktorzy nie maja zadnych znajomosci ani popracia nawet w wojewodztwie... kisza sie we wlasnym sosie.. wyniki tej kiszonki mamy od lat.. maja poczucie wladzy w tym miescie i to im wystarczy: sprawa "kozaka ze wsi" ..to potrafia zalatwic.. lokalnie to sa mocni... bo cala te elita urzednicza w naszym miescie to jeden bajzel.... i tak toczy sie to kolo jak kulka żuka gnojarza...

powiedzcie po ch** ich wybierac?? ktory z listy moze cos zmienic?? gosciu od darmowej komunikacji i zalatwe ci ciepla posadke??? biznesmen wyplacajacy wyplate w 4 ratach??? pan dolina krzemowa i blokowanie mozliwosci komentarzy??? reszte pozostawie wogole bez komentarza... no moze jak czytam dossier "heleny" to chyba sie skusze oddac glos.. bo glos oddac trzeba. inaczej nawet nie ma szansy na jakie kolwiek zmiany.

(2014/09/25 09:56)
Widzę że Pan Gaik też się boi ludzi na e-sochaczew i przyjął metodę blokowania komentarzy.
W najnowszym wpisie na swoim blogu widać piękne.

http://i.imgur.com/FKYXbZM.png

(2014/09/29 14:20)