Bogumił Czubacki Przemysław Gaik Urszula Pawlak Piotr Osiecki Tomasz Połeć Tomasz Kocimski Wia

/ 2 odpowiedzi
W/G Osieckiego parking przy szpitalu bezpłatny , to po co Pan zakłada parkometry na p[lacu przy poczcie . I jestem przekonany , że też ma Pan w zamiarze zrobić płatny parking przy stacji . Gra Pan tutaj na emocjach ludzi i niech Pan przestanie atakować starostwo , i tak tam Pana noga jako władzy nie stanie.To nic ,że wywalił Pan w mieście banery 5/5 m i większe .,pytam się za czyje pieniądze swoje czy podatników . Niech Pan odpowie.Te banery i tak Panu nic nie dadzą , podobnie jak i poparcia takich ludzi jak np Pan Kopeć z Chodakowa . I tu Pytanie czy z Pańskich list startuje córka Pana kopci , toby wiele wyjaśniało , a poparcie takie można by uznać jako śmieszne i uzależnione . Prosimy rzecznika aby odpowiedział.
to znaczy, że jest pragmatykiem. Ni mniej, ni więcej. Nie on jeden w naszej lokalnej

(2014/10/27 18:11)
Parkometry i parkingi płatne to jest akurat to czego Sochaczew potrzebuje  i aby zapewnić komfort i płynna rotację miejsc parkingowych,  i nieważne że jakiś niedouk uważa inaczej.
 Nie wiem czy wam rzecznik odpowie ale w sprawach kandydowania i układania list wyborczych nie obowiązuje nic takiego że nie można na jednej liście wstawić znajomych, rodziny itd, tu każdy sam walczy o siebie i o wynik listy.

(2014/10/27 23:07)