brak autobusów do i z szpitala

/ 4 odpowiedzi
Nowy rozkład PKP wchodzi niedługo w życie a wraz z nim zmiany autobusów. Niestety nic się nie zmienia dla mieszkańców osiedli za Bzurą. Byłoby miło, gdyby burmistrz wywiązał się z obietnic przedwyborczych tj. poprawy komunikacji z osiedli za Bzurą. Nowy rozkład jest jeszcze gorszy od starego. Przerwy w godzinach kiedy ludzie wracają do domów są po 1,5 godziny i autobusy nie są dostosowane do pociągów. Linia nr 3A odjeżdża o 16.26 a kolejny autobus za Bzurę o 18.01 a następny o 18.56. W tym czasie przyjeżdżają ludzie z pracy i idą na pieszo, bo nie będą mieli żadnego autobusu. Przerwa 1,5 godziny?????!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech Pan burmistrz sam spróbuje pojeździć tak ułożonym rozkładem i się przekona jak to jest. Doszło do tego, że nikt nie będzie chciał jeździć komunikacją miejską. Rano autobusy w ogóle nie są zmienione. Mazovia została przesunięta o kilkanaście minut, a autobusy na stację nie. Mam wrażenie, że nikt nie panuje w Sochaczewie nad tym, by mieszkańcy sprawnie i dogodnie wyjechali do pracy i z niej wrócili. Czas przestać świętować zwycięstwo i zabrać się do pracy. Może czas przebudować całkowicie rozkłady jazdy a nie wspierać dalszą patologię w sochaczewskim ZKM. Gdzie jest ta obiecana poprawa komunikacji???!!!! może warto napisać burmistrzowi, że obietnice wyborcze się spełnia. https://www.facebook.com/piotr.osiecki.906?fref=ts

ivo
Wystarczy odbudować stary most przy zamkowej i toruńskiej to taki niewielki koszt, a jak usprawni komunikacje do szpitala i połączy dzielnice

(2014/12/09 10:20)
Od lat ten sam problem. Od ilu? Od kiedy jestem na forum a to już chyba z 10 lat :) Co rok to samo. Rozkład wyciągany z czapki przez co najmniej miesiąc a później w styczniu poprawka i co nieco zmienione, ale też do dupy. pewnie później Rada miasta stwierdzi, że za dużo kosztuje utrzymanie autobusów i podniesie jeszcze ceny biletów :)

(2014/12/09 10:55)
hyakintos
A kto Ci powiedział ,że to co obiecane musi być spełnione , a spacerek to dla zdrowia , i tak wszyscy samochodami jeżdżą. Autobusy  powinny być ilościowo w Sochaczewie zmniejszone, wtedy i oszczędności byłyby większe. A obietnicami się nie przejmuj , tylko głupcy w nie wierzą .

(2014/12/09 13:27)
Niestety od wielu już lat komunikacja miejska w Sochaczewie to jedno wielkie nieporozumienie.
Żeby sankcjonować jej istnienie, zdaję się, poszerza się krąg obsługiwanych wsi np. Brochów, Feliksów, itd. Gminy za kilometr płacą 2 x tyle co burmistrz.
Burmistrz nie widzi możliwości rozwiązania problemu korków i miejsc parkingowych przez poprawę komunikacji miejskiej.
Z rozliczeniem kierowców którzy odjeżdżają z PKP w chwili kiedy pasażerowie wychodzą z przejścia podziemnego też jest kłopot. Może o to chodzi...zniechęcić do MZK to i skarg na rozkład nie będzie ani na kierowców, a za chwilę może znajdzie się prywatna firma chcąca świadczyć takie usługi w mieście????

A sam rozkład, stan autobusów...jak to mówią, jaka władza takie życie ... w mieści.
Ale na upiększanie się znajdzie.... byc może z wprowadzenia opłat na darmowym parkingu przy PKP... ;)

(2014/12/10 08:43)