brud i smród PKP

/ 10 odpowiedzi
dziś po spacerze w okolicach  stacji PKP utwierdziłam się  w przekonaniu ,że ten teren  to  wizytówka SOCHACZEWA na 2014 rok -  do  folderu reklamowego !!!!  przy ławeczce  obok postoju TAXI w pobliżu kiosku  pełno kubków plastikowych , pety , przy  barze  kosz przepełniony , na " trawniku "  przy schodach   do kas -  błoto  i śmieci , ciemno , oświetlenie żadne mimo ,że tam są wysepki MZK ,  a na jezdni nie można dopatrzeć się  pasów , każdy przechodzi na czuja między taksówkami  i autobusami , dalej widmo  wiaty starego MZK  i dalej straszydło lokalne  ruina PKS ... kto z władz miasta ostatnio tam był ... może  dzielnicowy  powinien zainterweniować !!!!!
dziś po spacerze w okolicach  stacji PKP utwierdziłam się  w przekonaniu ,że ten teren  to  wizytówka SOCHACZEWA na 2014 rok -  do  folderu reklamowego !!!!  przy ławeczce  obok postoju TAXI w pobliżu kiosku  pełno kubków plastikowych , pety , przy  barze  kosz przepełniony , na " trawniku "  przy schodach   do kas -  błoto  i śmieci , ciemno , oświetlenie żadne mimo ,że tam są wysepki MZK ,  a na jezdni nie można dopatrzeć się  pasów , każdy przechodzi na czuja między taksówkami  i autobusami , dalej widmo  wiaty starego MZK  i dalej straszydło lokalne  ruina PKS ... kto z władz miasta ostatnio tam był ... może  dzielnicowy  powinien zainterweniować !!!!!

To przez ludzką mentalność, jak każdy by sprzątał po sobie , nie było by problemu.Władze miasta doskonale wiedzą o sytuacji na dworcu.Ten rejon powinen być w całości monitorowany i to porządnym sprzętem, by łatwo było karać tych co śmiecą, kradną i napadają na słabszych, gdyż panuje w Socho wielka znieczulca i potencjalni świadkowie udają, że nic nie widzą.A co do dzielnicowego to on na pewno nie będzie śmieci zbierał, poza tym ma tyle pracy biurowej i sporządzana pism ,ustaleń etc.

(2014/02/16 22:47)
"może  dzielnicowy  powinien zainterweniować !!!!!"

Widział kto kiedy dzielnicowego w okolicach dworca???! Bo ja dojeżdżam pociągami od 20 lat i jeszcze mi się nie zdarzyło.....

(2014/02/17 10:41)
na innych dworcach, np. w Warszawie jest dużo gorzej.... z resztą dworzec pkp Sochaczew nie jest odosobnionym przypadkiem, wystarczy spojrzeć na dziesiątki innych miejsc w Soch. jest dokładnie to samo, chociażby park przy podzamczu, cały chodaków, etc.

(2014/02/17 10:51)
W domach też tak macie? Nie nauczyli was sprzątać po sobie, a PKP pewnie z oszczędności nie zatrudnia nikogo kto by tam dbał o czystość i porządek!

(2014/02/18 10:59)
Niestety PKP inwestuje tylko i wyłącznie w tabory i infrastrukturę... dworce i otoczenie sa chyba po stronie samorządów ( tak mi się wydaje - aczkolwiek mogę się mylić)

nasze otoczenie dworca pozostawia wiele do życzenia.. żeby jednak cokolwiek miało się zmienić musi być porządny duży parking... bez tego ani rusz

(2014/02/18 11:06)

Tak jak ktoś wspomniał.. to nie wina PKP ani dzielnicowego ...

to nasze społeczeństwo nie dba o czystość  a marudzenie ,że są jakieś ruiny  .. no cóż na generalny remont Sochaczewa w najbliższej przyszłości raczej dużych  szans nie daję ..

(2014/02/18 19:33)
na PKP jest osoba sprzątająca, w gwoli ścisłości....

(2014/02/18 22:09)
 A żeby było śmieszniej to jeszcze ten zegar zabytkowy u góry przed dworcem ktoś ukradł, jak to możliwe? Parking jest kiepski ale jakiś tam jest, dworzec i poczekalnia tak samo, jest jakiś Bar, sklep w pobliżu, ważne że na głowę nie pada i można się schronić przed zimnem jak ktoś czeka. Mimo to jest znacznie gorzej niż np. na PKP w Łowiczu czy Skierniewicach

(2014/02/18 23:31)
nie ukradł tylko PKP go zdjęło , był artykuł na ten temat nawet ; )

(2014/02/19 12:03)
I jeszcze jedna sprawa, nowe pociagi posiadają coś takiego jak obniżony pomost dzięki któremu osoby niepełnosprawne na wózkach mogły by wsiąść samodzielnie do pociągu , ale potrzebne jeszcze są jeszcze  tzw. siłowniki automatyczne umożliwiające to, najbliższe dostępne takie są w Kutnie, tak wiec taka osoba na wózku musi się udać najpierw do Kutna aby wsiąść do pociągu. Tak więc, dlaczego tak jest i czym ta osoba ma dojechać do Kutna? Czy ktoś na PKP w ogóle pomyślał o tym?

(2014/02/19 13:13)