Brudna ulica w Centrum miasta.

/ 2 odpowiedzi
Mieszkam w Sochaczewie na ulicy 600-Lecia i codziennie poruszam się po tej ulicy w różnych kierunkach.Wchodząc na tę ulicę od ul.Warszawskiej wszystko wygląda ok.ale po przejściu kilkudziesięciu metrów poczynając od apteki Serduszko zaczyna się mało przyjemny widok.Puszki,butelki i wszelkiego rodzaju śmieci na terenach zielonych przy chodnikach ciągną się aż za ulicę Pokoju.Czy nie ma w Sochaczewie żadnych służb które sprzątają?-pewnie są ale może swoją pracę wykonują identycznie jak ta ekipy które zajmują się oczyszczaniem i opróżnianiem kuszy miejskich.Czekam pewnego razu na przystanku autobusowym przy ul.600-Lecia i podjeżdza samochód z pracownikami którzy takie kosze mają opróżniać i co się okazuje?-otwiera Pan szybę i mówi do kierowcy jedz dalej ten jeszcze nie jest pełny,odjeżdzają.Następnego dnia rano ten kosz jest pełny i wylatują z niego śmieci których jest pełno na przystanku i wokół niego.Czy nie ma żadnych ludzi odpowiedzialnych za pożądek w naszym mieście?
Witam pragnę odswieżyc ten temat ponieważ jak Borys należę do tych osób, którzy są wrażliwi na brud i smród miasta Sochaczewa. Niestety problem śmieci ogarnąl nie tylko wyżej wymienione ulicę.. idąc ulicą Długą a także torami do Warszawskiej widać jak ludzie w niedelikatny sposó pozbywają się toreb z butelkami plastykowymi szklanymi...zreszta byłam nie raz swiadkiem jak na peronie w okolicach Warszawskiej urządzane są imprezy alkoholowe po których na następny dzień trudno przejsc bo wszedzie walają sie popękane szklane butelki a nie wspomnę o papierze po kebabach. Nie wiem co tacy ludzie myśla robiąc takie rzeczy? może przeprowadzają jakis eksperyment o biodegradacji..? Następnym obszarem gdzie wołało o pomstę do nieba był las w okolicach podajże Karwowa zamiast grzybów widziałam stos butelek plastykowych.Czy tacy ludzie nie mają sumienia gdy przechodzą obok tych smieci ktore wyrzucili i tak psują widok naszego miasta...? Ludzie czy nie możemy wspólnie zadbać o czystośc naszego miasta. Ile przyjemniej spacerowałoby się czystą ulicą, czy też w czystym lesie...!!!! Powtórze pytanie Borysa czy nie pomogłyby nam w tym specjalne służby????

(2020/01/20 12:16)
żadne słuzby nie pomoga jak sami nie przestaniemy smiecić .

(2020/02/04 21:08)