Budżet 2014: nowe drogi, parking przy PKP, nowocze

/ 39 odpowiedzi / 5 zdjęć
BLE BLE BLE PUPA JASIU PIERDZI STASIO .
TO JEST OSTATNI KRZYK ROZPACZY W WYKONANIU BURMISTRZA PRACOWNIKA MARIONETKI POD DYREKCJĄ WIADOMO KOGO I NA JAKICH STANOWISKACH .SIEMA DO NASTĘPNYCH WYBORÓW.A GDZIE PYTAM SIĘ PIENIĄDZE NA NOWE,CHOCIAŻ JEDEN AUTOBUS NA ROK.
Niech tylko ktoś odważy się usunąć ten post lub zablokować komentarze 
Wolność słowa gwarantuje art. 14, 25, 49, 53 oraz 54 Konstytucji RPNara.
Jaka wolność słowa, we łbie ci się nie poprzewracało, w ogóle do prawdziwej Wolności to w tym kraju jeszcze bardzo daleka droga.
 moderato ma prawo usuwać treści niezgodne z Regulaminem forum, czytałeś Regulamin chociaż, nieważne, tak czy nie w każdym razie zaakceptowałeś go zakładając konto.

„RAZ nie jest sierpem, ani młotem. To egzotyczny cham, który dla osobistych korzyści skłonny jest powiedzieć najgorsze plugastwa. Od dłuższego czasu unikam jego pisaniny. Nazwanie PIS-u sektą stawia go w jednym szeregu z Urbanem, Palikotem, Niesiołowskim i innymi nikczemnikami zatruwającymi życie publiczne w Polsce.”

(2013/12/08 12:09)
Drodzy Państwo to już jest jawna kpina z mieszkańców.
Jeszcze niedawno słyszałem, że jak nie uda się temu panu wyemitować obligacji to nawet nie ma zamiaru ponownie startować. Teraz podobno chce dociągnąć jeszcze cztery lata bo ponoć nie znalazł sobie innej opcji. A już robienie sobie reklamy za pieniądze z Urzędu Miasta jest szczytem szczytów. 

(2013/12/08 21:21)
Następna antypropaganda?

(2013/12/09 07:42)
nowe drogi??? nie zamknal jeszcze sprawy staszica. ba! nawet jej nie zaczal, trojanowska w ruinie, chopina w ruinie, 15-sierpnia w ruinie, kochanowskiego w ruinie, szczegolnie miejsce przy skrzyzowaniu z kraszewskiego - zapada sie po bylych pracach ziemnych, a przejscie dla pieszych na skrzyzownaniu żeroma i narutowicza? taki dol ze szybciej niz 20km/h grozi powaznym urazem, licealna w ruinie, warszawska przy przejezdzie zaraz sie zawinie calkowicie, a gosciu mowi ze ma budzet na nowe ulice??? cos chyba jest nie tak

(2013/12/09 08:16)
Tak. Klaśnie i wytrzaśnie. Ja rozumiem, że chciałoby sie więcej, ale realia są jakie są i kasy nikt więcej do worka miasta nie dołoży.
Pamiętacie jak było za poprzednich władz.
Może warto sięgnąć pamięcią wstecz?
Zdrowy rozsądek niech będzie z Wami.

(2013/12/09 10:37)
Witajcie włodarze ..Szrekowego Siedmiogórogrodu ..
 Na wiosnę lub lato to wszyscy wyjadą za pracą z tego wstrętnego miasta,brak pomysłu dla młodych kończących szkoły z proponowanym wynagrodzeniem nie przekraczającym dwójki z przodu dwa tysiące do wypłaty zmowa wynagrodzeniowa .Socho staje się bardzo tanią sypialnią dla Warszawy . Przypomnijmy sobie   muppet show i kto jest żabą kermitem .Pogoda na jutro.

(2013/12/09 20:52)
 Jak  nienawidzisz tego miasta to się przeprowadź do innego
 Ciesz się  z tego co masz inni gdzieś w Polsce mają gorzej.

(2013/12/09 22:37)

tak olaf... a polska druzyna narodowa nie jest taka zla sa gorsze... tylko dwie na swiecie: burkinafaso i etiopia

wez przestan porownywac ciagle do najgorszych.. adekwatnie do powyzszego, masz racje gdzie indziej maja gorzej.. w bialostockiem, na scianie wschodniej i w zbitych dechami wioskach.

(2013/12/10 08:49)
 Gmina w Holandii stoi na wyższym poziomie rozwoju od Sochaczewa  no i nikt nikomu nie broni się przeprowadzić. Zawsze tak było ludzie uciekali ze wsi do miast bo była praca itd. z mniejszych miast do większych, a jak ktoś lubi cisze i spokój zaszywa się gdzieś na odludziu blisko natury. Państwo jest ch...o rządzone od ponad 20 lat , brakuje kasy  i nudzą mnie te ciagłe narzekania malkontentów że mieszkamy z małym picimiu Mój kuzyn jak uwazał że tu jest lipa to wyprowadził się do Nowego Jorku i tyra po 12 godzin dziennie,ma tez gdzie wydać w tętniącym życiem mieście. Więc jedyna rada jak komuś tu źle to niech zrobi sam żeby coś zmienić zamiast bezustannie biadolić.

(2013/12/10 15:25)
A wracając do tematu, to chyba szykują się jeszcze wydatki na Sochaczewską Linie Maginota: "Na otwarcie wernisażu przybył burmistrz Piotr Osiecki. Sochaczewskie bunkry z okresu drugiej wojny światowej to historia trudna, ale jednocześnie namacalna. Sam ze swojej młodości pamiętam kilka z nich mówił burmistrz." Głęboka refleksja, a jednocześnie kto wie, może bunkry odegrają główną rolę w kampanii wyborczej? Okopiemy się na przedpolach gdyż władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy! Ciekawe czy w muzeum już robią przegląd sprzętu ?

(2013/12/12 19:23)
nowe drogi??? nie zamknal jeszcze sprawy staszica. ba! nawet jej nie zaczal, trojanowska w ruinie, chopina w ruinie, 15-sierpnia w ruinie, kochanowskiego w ruinie, szczegolnie miejsce przy skrzyzowaniu z kraszewskiego - zapada sie po bylych pracach ziemnych, a przejscie dla pieszych na skrzyzownaniu żeroma i narutowicza? taki dol ze szybciej niz 20km/h grozi powaznym urazem, licealna w ruinie, warszawska przy przejezdzie zaraz sie zawinie calkowicie, a gosciu mowi ze ma budzet na nowe ulice??? cos chyba jest nie tak.

Sam bym tego lepiej KACPER nie ujął, istotnie komuś szwankuje ocena sytuacji, ale na szczęście ludzie już to widzą i mówią o tym coraz głośniej na rynku, w sklepach, szkołach i domach oraz firmach.   

(2013/12/12 22:09)
wielkierety, masz rację trzeba naśladować tow. Wiesława, niestety tylko Kaczafii był  taki g..., naiwny? że dobrowolnie oddał władzę. Inni są przyspawani, zabetonowani, kompromitacja na całej lini ale władza choćby po grób.

jago już mnie rozśmieszasz nie potrafię już czytać twoich postów, leżę i kwiczę, przypominają one mi płacz dziecka w piaskownicy któremu  inne dziecko zabrało łopatkę :)))

(2013/12/13 23:28)
Nie wiem czy sie ze mną zgodzicie , i chyba nie powinienem tu pisać takich postów ale sprubuję !!
Dla mnie osobiście najlepszym burmistrzem Sochaczewa był pan burmistrz Czubacki był on dwie kadencję i moim zdaniem zrobił dużo dla socho kilka projektów juz nie zdążył skończyć !! które nie zdązył to obecny pan burmistrz dokończył .
Naprawdę od początku kadencji pana Czubackiego do końca nasze miasto się zmieniło na dobre i ładniejsze . Niektórzy mówią ze pan Czubacki może będzie startował w nastepnych wyborach , podobno go namawiaja i się zastanawia ale jesli będzie to ja na pewno pójdę i będe głosował na niego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(2013/12/14 00:01)
 Ja i moja rodzina na pewno nie zagłosujemy na niego, a już widzę kto stoi za tą obłudą na forum.

(2013/12/15 21:02)
"Drodzy Państwo to już jest jawna kpina z mieszkańców.
Jeszcze niedawno słyszałem, że jak nie uda się temu panu wyemitować obligacji to nawet nie ma zamiaru ponownie startować. Teraz podobno chce dociągnąć jeszcze cztery lata bo ponoć nie znalazł sobie innej opcji. A już robienie sobie reklamy za pieniądze z Urzędu Miasta jest szczytem szczytów". 
To nie jest odosobniona opinia, no i mocno uładzona, ale jak się wyjdzie na miasto do ludzi i zapyta o rządy tej ekipy to nie nadaje się do powtórzenia. Kto ma uszy i rozum to słucha i wnioskuje a kto głupi, to nic mu po rozumie. W myśl przysłowia - cóż ślepemu po oczach a łysemu po grzebieniu.

(2013/12/16 19:56)
jago tak już jest że politycy żyją na koszt podatników, Premier se lata samolotem do domu na co wydaje 110 mln. ale   tego jest o wiele, wiele więcej, wszystkie przywileje polityków to grube miliony. jago ale Oni nie chcą ograniczeń i limitów w tej kwestii, odpierają ten zarzut w jeden sposób, jest demokracja więc też możesz to robić i z tego korzystać.

(2013/12/16 23:02)
 Najbardziej mnie boli że z moich podatków utrzymywana jest Partia Bezprawia i Głupoty Jarosława Pięknego zwanego prezesem, jego zausznika Antonowa z ekspertami pożal się Boże i Agentem Tomkiem - pogromcom cudzych żon. Czyli całą tą armią zakłamanych moralistów,  nieudaczników i melepetów. I to za moje pieniądze, zgroza.   

(2013/12/19 09:09)
 jago ty jesteś chory psychicznie, masz jakąś obsesję, nakręcasz się w nienawiści, weź gościu wypier.. z tego miasta bo wstyd nam przynosisz.
   W ogóle likwidacja finansowania partii z pieniędzy podatników była w obietnicach wyborczych tych skur.. z Platformy Obywatelskiej, tylko jak te dwie partie najwięcej kasy biorą to wiadomo że to nie przejdzie. W sprawie pieniędzy partyjnych i podwyżek dla Parlamentarzystów PO i PIS zawsze trzymają niepisaną koalicję. Jago  mówię zawsze że trzeba odsunąć od władzy ten "układ czworga", tych złodziei i bandytów. Niestety dopóki będą tacy jak ty dupolizy polityczne to  nie jest możliwe. Musisz być mniej niż zero skoro liczysz na partię gdyż sam nie potrafisz znaleźć sposobu na życie.

(2013/12/19 09:19)
    No pewnie chcieli byście, żeby wszyscy samodzielnie myślący i wolni ludzie wyjechali z tego miasta i zostawili je wam, PISiolonym melepetom i nieudacznikom życiowym pierdołom, co to koty mają w głowach i z kotami  śpią, albo uwodzą cudze żony.  
Nie doczekanie - zasiedmiogórogród - kaczogród, niebawem się zakończy i to z woli jego mieszkańców.

(2013/12/19 12:37)

(2013/12/19 12:38)

(2013/12/19 15:03)
jago ale ty masz zryty łeb - od dziś jesteś niesioł 2

(2013/12/19 15:56)
głodny proponuję założyć nowy wątek: pt. Co się kryje pod zrytym beretem jago?

(2013/12/19 16:07)
przecież ten wątek będzie taki ja jego łeb - puuuuuuusty

(2013/12/19 16:13)
 tam w ich szeregach potrzebują takich jełopów do bicia brawa, takich co to o wszystko co złe w tym kraju oskarżają Kaczyńskiego i jego partię. Śmiać mi się chce bo ten matoł wierzy że cokolwiek od niego zależy, kretyn nie rozumie że wszystko zależy od pieniędzy a szczególnie w polityce.

(2013/12/19 16:42)