Bukiet na ślub

/ 5 odpowiedzi
Witam,W tym roku wychodzę za mąż, swój bukiet zamówiłam w kwiaciarni na rogu ul. 1 Maja w pobliżu Gim nr 1. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat bukietów ślubnych z tej kwiaciarni? Czy jest godna polecenia? Albo czy ewentualnie ktoś może polecić inną  kwiaciarnię, która zrobi ładny bukiet ślubny? 
Nie mogę się wypowiedzieć na temat wymienionej kwiaciarni, ale mogę polecić Pracownie Florystyczną Infloral Małgorzaty Pawłowskiej (www.infloral.pl). Stoisko InFloral można było obejrzeć na ostatnich Mazowieckich Targach Ślubnych
Jako że jest to pracownia to Kwiaty zawsze są świeże bo kupowane pod konkretne zamówienie.
I ogólnie pracownia specjalizuje się w tematyce ślubnej i dekoracyjnej.
Na stronie jest dostępna część realizacji.

(2012/08/10 10:16)
Jeśli dobrze rozumiem to jest ta kwiaciarnia z drzewem w środku tak?
Ja na temat bukietu mogę powiedzieć tyle, że był solidnie zrobiony i był ładny. Jeśli chodzi o ceny to nie pamiętam. W tej właśnie kwiaciarni zamawialiśmy kwiaty na swój ślub. Bukiet, do fryzury, na stół ślubny, do butonierki, cała oprawa terenu gdzie braliśmy ślub i wszystko było przepięknie. Ja byłem bardzo zadowolony nie mówiąc już o małżonce :)

(2012/08/10 10:36)
Z czystym sumieniem mogę polecić tą kwiaciarnię. 10 lat temu zamawiałam tam sobie wiązankę do ślubu, była super. Od tamtej pory zawsze zamawiam tam kompozycje na różne okazje. Ceny są konkurencyjne, a sprzedawczynie zawsze doradzą, jeśli są jakieś wątpliwości

(2012/08/10 11:55)
Witam

A ja polecam kwiaciarnię przy ulicy Traugutta pani Danusi.
Robi przepiękne bukiety ślubne i całą dekorację.
Bukiet wyszedł tak pięknie że kilka koleżanek również udało się do pani Danusi.
Cena jak wszędzie.

Serdecznie polecam

kinga

(2012/08/10 19:19)
Witam! Polecam kwiaciarnie na ul. 1 Maja (sasiadujacą z ZUS-em). Zamawiałam tam bukiet, bransoletę dla mojej swiadkowej i dekorację samochodu. Pełen profesjionalizm.

(2012/08/12 10:35)