BURAK z ZKM

/ 12 odpowiedzi / 3 zdjęć

  • konto usunięte

miasto Sochaczew
Złapię tego chama z ZKM który dziś 17.05 ok.21.04 odjechał z PKP zostawiając biegnących od pociągu pasazerów. Biada ci chamie!!!!
Kierowcy który nie zauważył biegnących pasażerów do autobusu, czyli zlekceważył swoich klientów i interes firmy. No ta bebe, będąc zatrudnionym w spółce samorządowej - czytaj naszej publicznej, strach pozwolił na takie zachowanie. A raczej jego brak oraz brak poszanowania dla swoich chlebodawców, czyli mieszkańców miasta. Dlaczego ? bo przykład płynie z góry, prosto od pisiowych władz miasta lekceważących własne obietnice i potrzeby mieszkańców. Zatem dlaczego taki kierowca ma szanować swoich pracodawców, skoro władza ich nie szanuje nie dbając o właściwy standard pracy w spółce samorządowej. Jak by miał nakazane że jak się pociąg spóźni to ma czekać na ludzi aż pociąg dojedzie bo jest noc, to by poczekał tę minutę czy trzy. A tak ma to w d......... bo przykład idzie z góry. Już dawno powinno się na pogonić prezesa to i etos pracy by powrócił.......może.

(2015/05/18 10:05)
4pancerni w mieście Pisków możesz takiemu kierowcy to najwyżej na stukać. No i sobie popukać w pancerz. Jak by to była firma prywatna, to pan kierowca poczekał by na 5 czy 10 klientów boby przeliczył że to też jego dniówka. A w firmie nie prywatnej nie ma pana i jest jak jest. Dziadostwo i anarchia, jak był by mądry to poczekał by tę minutkę, a tak z braku dyscypliny i poszanowania dla ludzi.........pisioli wszystko. 

(2015/05/18 10:20)
Autobusy sochaczewskie pracują tak jak urzędnicy novoosieccy... Mieszkańcy mają to na co zasługują... zamiast siedzieć w domach i pójść głosować w wyborach samorządowych aby dać szansę na zmiany teraz zbierają żniwa swojej bierności obywatelskiej... Głosując na Osieckiego zagłosowali na uciekający autobus który nie zabiera wszystkich... Novoosiecki autobus zabiera wyłącznie wybranych i nie czeka na tych potrzebujących rzeczywistej pomocy... Życie w Sochaczewie jest dla wybranych reszta to tło dla kampanii... Novoosieccy sadystyczni kierowcy wykazują się bardzo często całkowitym brakiem uprzejmości i wielokrotnością braku uprzejmości który na porządku dziennym stawia pod znakiem zapytania politykę ZKM i każe mieszkańców za wybór Piotra Osieckiego na burmistrza naszego miasta... 

(2015/05/18 10:51)
poczekajcie. sprawa moze miec podwojne dno. to ze kierowcy wiedza ze w godzinach odjazdu ich autobusu przyjezdza pociag to jedno ale wezcie pod uwage jeszcze dwie rzeczy: po pierwsze to nie oni wymyslaja tak porabany rozklad ze tuz przed przyjazdem pociagu odjezdza autobus lub masz 2 min na dobiegniecie do przystanku. po drugie skad wiecie czy za opoznienia nie maja zjebow od jakies debila ktory sam wymyslil taki rozklad. moze maja potracane z pensji. teraz prawie kazdy autobus ma gps.
przede wszystkim to trzeba uderzyc do wladz zeby zrownaly z ziemia ta komunistyczna instytucje i na jej gruzach z juz nowymi ludzmi wybudowali cos co bedzie przyjazne dla mieszkancow. nastepnie mozemy sie zastanawiac nad kulturą kierowcow - ale to tylko moje zdanie :)

(2015/05/18 12:34)
Masz słuszną rację Szanowny ''kacperskyy'' kierowcy mogą być przymuszani do takiej jazdy wbrew interesom mieszkańców... więc może znajdzie się jakiś rzecznik ZKM lub magistracki który wtajemniczy nas w zawiłości działania ZKM które drwią z każdego mieszkańca Sochaczewa... 

(2015/05/18 12:44)
Jeśli był to kurs linii nr 5 to winę ponosi po części rozkład. Autobus ten o 21:28 jest na ul. Wyszogrodzkiej a o 21:30 rusza z Korczaka do PKP. Wynika z tego, że nie ma nawet minuty zapasu na pętli. Co prawda czasowo do PKP dojedzie ok. 21:55 i tam będzie 10 minut postoju do 22:05, ale jeśli by nie zdążył ruszyć z Korczaka o 21:30 to całe miasto by jechał na minusie.

(2015/05/18 17:26)
Słowem rozkład jest ważny a nie klient, ważne żeby jeździć bo to dopłata do wozokilometra a nie do klienta. Zapamiętajcie państwo to ważne słowo "wozokilometr", czyli dopłata rady do zrobionego przez tabor kilometra, a nie od pasażera. Ot i cała tajemnica piśkowej, wioskowej anarchii i lekceważenia mieszkańców.  

(2015/05/20 15:47)
Kierowcy pracują już od czasów komuny, więc żadne władze PISkowe ani PlatfusOwe nie maja z tym nic wspólnego.Wina leży wyłącznie po stronie kierowcy, który jest zwykłym chamem. :)

(2015/05/20 21:25)
Wina leży po stronie zarządcy firmy który toleruje takie zachowanie wśród pracowników lekceważące klientów firmy, a tym samym i władze miasta które tolerują taki sposób kontroli pracy kierowców.   

(2015/05/23 15:56)

(2015/05/24 07:43)

(2015/05/24 07:44)
 a Gaik obiecywał rewolucje w autobusach i darmową jazde wystarczyło zagłosowac i dzis nie było by tematu.A kto by nie zdażył to taxi i Gaik by może zwracał za przejazd

(2015/05/24 08:23)