Burmistrz Osiecki proponuje św. Jana Pawła II na patrona nowego mostu

/ 43 odpowiedzi / 5 zdjęć

Wbienko, wyczuwam dno. Dla mnie dnem jest większość użytkowników tego portalu.

Rzekomo tolerancyjni, wyrozumiali, ale nie wobec białego heteroseksualnego katolika Polaka.

Jesteście jak współcześni żydzi, o których ostatnio jest głośno. Może rzeczywiście większość z was jest obrzezana, bo wasz antypolonizm i antykatolicyzm na to wskazuje.

(2018/02/26 01:12)

It's a trap bro :)

(2018/02/26 01:38)

Dla nie kumatych.

To co wyskrobałem może być odebrane jako wypowiedź antysemicka.

Nic z tych rzeczy.

Już nie jeden raz pisałem, że robię sobie z Was jaja, ale wy i tak łykacie wszystko jak pelikany. Dajecie się podpuszczać jak małe dzieci. Ogólnie jesteście podatni na wszelkie informacje i opinie zamieszczane w necie.

Ten post piszę bardziej jako sprostowanie niż tłumaczenie się z treści moich wypowiedzi.

Do zobaczenia za jakiś czas internetowi specjaliści:)

(2018/02/26 02:00)

@jarl, weź przestań. Z Ciebie to doopa nie prowokator*.

My tu o poważnych sprawach (wszak nadanie patrona mostu łączącego dwa brzegi to poważna sprawa), a Ty tu o swoich bujnych imaginacjach. Kończ z tą "prywatą".

Masz jakąś propozycję spoza standardowo lansowanego kręgu: JPII - Rodzina J.Kaczyńskiego - żołnierze wyklęci?

Chyba byli w naszej historii jeszcze jacyś inni Wielcy Polacy, o których wartopamiętać, a, którzy nie byli papieżem, nie zginęli w wypadku lotniczym lub bratobójczych walkach?

A, i poczytajsobie, jakie zdanie o nacjonalizmie i antysemityzmie miał JPII, może się czegoś od Niego nauczysz. Nie będziesz wtedy musiał pisać głupich "oświadczeń" o tymco miałeś na myśli pisząc to lub owo, tylko po prostu nie będziesz tego pisał.

* - a to sobie zapożyczyłem z Kingsajzu :)

(2018/02/26 09:41)
Wybory zbliżają się ,podlizywania czas nastał.

(2018/02/26 16:06)
Z tym prowokatorem to mi się podoba.

(2018/02/28 22:44)
Wbienko, nadanie imienia budowli typu "most" uważasz za poważną sprawę ?
Mam nadzieję, że to jest sarkazm z twojej strony :)
Co do samych propozycji nadania imienia to swoje propozycje już przedstawiłem:)

Co do wskazywania lektur z jakimi mam się zapoznać, to wolę sam je sobie dobierać:)

PiS górą, PiS jest dobry!!!!! Hehe:)

"Internet jest pełen specjalistów, troli, napinaczy.
Pamiętaj, że internet to alternatywny świat, w którym nie ma ludzi prawdziwych i uczciwych."

(2018/03/01 01:18)
Jarl, twoje posty stają się coraz bardziej żałosne. Te "robienie sobie jaj" i "prowokacje" śmieszą tylko ciebie, nikogo więcej.
Wywyższasz się i obrażasz innych użytkowników tego portalu pisząc wprost że są dla ciebie "dnem", są nie tolerancyjnie i nie kumają twoich niby "wyrafinowanych" prowokacji. A jednocześnie prawie codziennie tu przyłazisz i smarujesz jakieś głupoty. Do tego z twoich postów cieknie taka wazelina wobec obecnej władzy że aż się robi niesmacznie kiedy to się czyta.

(2018/03/01 08:42)
Jacek, chyba zaczynasz łapać o co mi chodzi.
Nie robię prowokacji, tylko troluje.
Słaby ze mnie troll, ale tyko dlatego, że chce unikać pozwów :)
Jestem aktywny z IP, które nie jest moje i nie chcę robić problemów pewnym osobom.
A Was to tyko cyklonem B potraktować :)

(2018/03/01 23:26)
usówanie starych niegodnych nazw postępuje,w Szczecinie nowa nazwa to "GUTENBERGSTRABE",sprawdzone na Googlach

(2018/03/03 15:19)
Patron dla mostu? Jakiego, gdzie? Tego dla Karwowa, obiecanego przez p.Osieckiego osiem lat temu? Póki co, to pomysł jak wówczas patykiem na wodzie pisany i gruba kiełbacha na najbliższe wybory samorządowe, serwowana hojnie przez władze miasta i powiatu.

(2018/03/03 21:42)
Ale patrona można już wybrać. W przyszłości będzie "na gotowo” :) :) :) W „Misiu” to by mogło zabrzmieć tak:
„A gdyby tu był most w przyszłości... i wasz synek mały przechodził... w przyszłości... A gdyby tu był nagle most w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie, więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu!”

(2018/03/03 22:50)
wy tu o duperelach,a ludzie przymierają głodem

(2018/03/06 16:54)
Most imienia Stefana Wydlarskiego.

(2018/03/06 19:01)
@ Zbigniew Zbych-oszalałeś? Rugbysta w Sochaczewie moze być tylko jeden i ma na imię Piotr ! JEDEN WIELKI,JEDEN WSPANIAŁY,JEDEN ZASŁUŻONY

(2018/03/07 17:07)
"Ucho prezesa" chyba wszystkim przypasuje :)
Wy napradę nie widzicie, że to forum nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ?
Że, ci którzy wypowiadają sie tu są trolami, lokalnymi politykami i innym ścierwem politycznym ?
Przecierz tu nie ma żadnych obiektywnych wypowiedzi.
Walczycie z wiatrakami, jesteście jakDon Kichot. Chcecie coś ugrać, pokazać swoją wyższość polityczną i intelektualną. Szkoda, że prawie nikt tego nie czyta.
Bo gdyby było inaczej to wybory samorządowe wygrałyby frakcje odpowiadające waszym upodobaniom :)
A tak, wy klepiecie swoje farmazony, myśląc że macie wpływ na lokalną politykę.
A tu i tak wygrywa i PiS i ch koalicjanci :)
Pies wam ordy lizał :)

(2018/03/07 19:32)
JP2 i Lecha Kaczyńskiego jest wszędzie pełno i zadaje sobie pytanie w czym jeden i drugi sobie na to zasłużył? Ale jeśli już chodzi o nową nazwe mostu to proponuje Burmistrzowi most im Kazimierza Łyszczyńskiego lub Triny Papisten. A jeśli już JP2, to uważam że oddawało by naleny szacunek jak most im. Karola Wojtyły a nie jakieś Watykańskie przybrane imiona mieszkamy w Polsce...

(2018/03/11 15:07)
@jarl,
ty po "jebnięciu baranka?" przyjmujesz Baranka, jako prawy katolik ?
Czy odwrotnie, najpierw Baranek (antyglutenowy), a później pierdol się w cymbał ?

Co do nazw mostów fajnie: może być imienia Lina (lepiej jak Lenina, Osieckiego, czy.. Bidona)

(2018/03/21 08:58)