Burmistrzu odwołaj Głuchowskiego

/ 10 odpowiedzi
Zastanawiam się panie burmistrzu jakimi kryteriami kierował się pan powołując p.Głuchowskiego na dyrektora MOSiR-u. Doświadczeniem zawodowym, znajomością realiów sportu a może kolesiostwem, kluczem towarzysko-partyjnym! Dochodzę do wniosku że brakowało panu opozycji w mieście a że nie żyjemy na Białorusi czy w Korei to jakąś trzeba mięć a przy okazji jak się rozwali sport w Sochaczewie a co tam! Lepszego sabotażysty nie mógł pan wybrać-gratuluje. Pan Głuchowski jest jak słoń w składzie porcelany z usmiechem na twarzy rozwli wszystko i powie to nie Ja! Jego ostatnia decyzja o likwidacji Sochaczewskiej Ligi Koszykówki imprezy która od kilkunastu lat zadomowiła się w sportowym kalendarzu naszego miasta i rok rocznie przyciąga rzesze fanów budzi moją frustracje jak i złość. Nie zawsze było idealnie, zawsze czegoś brakowało głównie pieniędzy ale dzięki staranią szeregowych pracowników MOSiR-u udawało się ( dzięki wam za to ) . Jaki był powód decyzji " nie bo nie" a może zemsta na środowisku koszykarskim? To typowe dla dyrektora! Mentalność jak u PRL-owskiego aparatczyka, przyczepić się do każdego sukcesu a porażki to nie moje imię, tępic wrogów itp. Zaznaczam że nie interesuje mnie przeszłość p Głuchowskiego z jakiej parti był w jakie jest czy będzie. Za to interesuje mnie funkcja jaką pełni, dyrektor MOSiR- to nie stanowisko polityczne lecz funkcja dla człowieka z pasją, wizją a wręcz misja a tego wszystkiego p. Gluchowskiemu brakuje. To równiesz nie prywatny folwark! Burmistrzu jeśli liczy pan na następną kadencje to prosze już martwić się o głosy. Na środowisko koszykarzy proszę już nie liczyć może pan za to podziękować p Głuchowskiemu. Obawiam sie że inne środowiska jak judo, pływanie, tenis ziemny i nawet stołowy też pana nie poprą! Niech pan przejrzy na oczy, wiem że trudno pozbyć się nieudolnedo lecz własnego człowieka i zastąpić go fachowcem z innej opcji- ale na litość Boską z rób to człowieku!!! Ps prosze o wasze opinie, komentarze -Łukasz Wójcicki.
Apel pozostanie bez echa. Pseudo działacze są i będą, dopóki będą pseudo rządzący oraz pseudo urzędnicy.

(2008/09/29 16:37)
Nie oczekujmy odpowedzi na ten "apel". Radzę wystosować list otwarty w tej sprawie do Burmistrza jako pracodawcy Pana Głuchowskiego oraz przesłanie go do stosownej komisji Rady Miejskiej.

(2008/10/02 11:07)
Na tym forum mozna tylko pozytywnie pisac o władzy.Wszelkie słowa krytyki nie są mile widziane.szakul betonu nie ruszysz,lepiej sie wyprowadz z Socho bo tu trzeba umrzec na stołku bo nikt z niego sam nie zejdzie,chyba że na inny rownie wysoki.Ja osobiscie dziekuje ci za twoj post.

(2008/10/02 19:54)
Nie podejmuję nigdy polemiki z ludźmi, którzy bezpodstawnie mnie atakują i obrażają. Nie liczę na przeprosiny za oszczercze informacje, bo na to trzeba mieć trochę odwagi.
Ataki "koszykarzy" nie robią na mnie wrażenia. Przekazuję zatem informacji jaką podałem w czwartkowym wywiadzie w radio Fama. NIGDY NIE PODJĄŁEM DECYZJI O LIKWIDACJI HALOWEJ LIGI KOSZYKÓWKI. TO PANOWIE JĄ PODJĘLI ŻEBY WPROWADZIĆ BAŁAGAN I DEZORIENTACJĘ. Nigdy nie myślałem o wpisowym na poziomie 1000zł. W 2007 roku było niższe w porównaniu z rokiem 2006-szkoły miały dużą zniżkę. Zgłoszenia do Halowej Ligi będą przyjmowane od 16 października 2008r. Podamy również zainteresowanym wysokość wpisowego i wstępny regulamin (nie wiem ile drużyn się zgłosi). Na razie przyjmujemy zgłoszenia drużyn młodzieżowych do 15.10.2008r.
Pozdrawiam i zapraszam na rozgrywki ligowe. Rozważam również zorganizowanie otwartego turnieju niezależnie od ligi.
Mieczysław Głuchowski - Dyrektor MOSiR-u

(2008/10/03 12:02)
Panie Mieczyslawie, informacja o "LIKWIDACJI HALOWEJ LIGI KOSZYKÓWKI" byla podana na sochaczewskim forum koszykarskim przez p. Marzene. (zapraszma do przejrzenia www.sochoforum.fora.pl). Mozna by kwestionowac wiarygodnosc tego zrodla ale faktem jest ze przez ostanie lata zarowno Pani Marzena jak i Pani Iza przekazywaly nam informacje wlasnie przez te forum. Dlatego tez natychmiast po przeczytaniu takiej informacji zaczal sie tzw: atak na Pana osobe. Jedyna osoba decyzyjna w tej sprawie jest Pan dlatego tez wszelkie nasze pretensje badz tez oburzenie zwiazane tym faktem byly skierowane do Pana. Cieszy jednak mnie i mam nadzieje reszte zwolennikow tego sportu w naszym miescie ze jednak liga wystartuje po raz kolejny. Pozdrawiam Artiom Wojcicki.

(2008/10/03 14:37)
Panie Mieczysławie, niech pan traktuje tą forme listu jako próbe polemiki z panem, która przyznaje nie jest łatwa!!! Zajmuje pan eksponowane stanowisko , które jest narażone na krytyke. Tylko my " koszykarze" nie jestesmy pana przeciwnikami politycznymi, interesuje nas tylko sport. Wszyscy maja prawo oczywiście w cywilizowany sposób do wyrazania swoich opini na temat jak udaje sie panu realizowac misje powierzona panu przez Burmistrza. Nie moze pan obrazać sie na kazdy nie przychylny panu komentarz- to jest właśnie demokracja, nie moze pan równiesz sprowadzac naszego środowiska "koszykarzy" do grupy osób powiedzmy tak " rozrabiajacej , nie kulturalnej , szukajacej dziury w calym oraz próbujacej szukac zemsty na panu! To zbyt duze uproszczenie i Ja jak i moi przyjaciele nie pozwolimy na to! Wie pan doskonale co nas poruzniło i z czyjej winy, dlaczego dziwia pana nasze reakcje, czasem bardzo emocjonalne- doprawdy nie wiem. Co do SLK ciesze sie ze bedzie, zamieszanie jakie wyniklo biore na kark złego przypływu informacji w MOSiR-e ale chyba sam w to nie wierze!!! Ps Licze na dalsza polemike z panem oczywiscie wyłacznie na tematy sportowe ale z mojej prosby do burmisrza sie nie wycofuje z poważaniem Ł Wójcicki.

(2008/10/03 17:31)
Szanowny Pani Dyrektorze,
odnośnie tego co Pan napisał, wydaje mi się, że właśnie poprzez tą wypowiedź jest bardzo dobrze pokazane co dzieję się w sochaczewskiej instytucji zwanej MOSiR. To nie "koszykarze" próbują wprowadzić chaos i bałagan. Przecież to Pan podejmuje decyzje, jest Pan w końcu Dyrektorem, a następnie stara się winą za nie obarczyć innych ludzi. Jeśli mam być szczery, to nie wyobrażam sobie Pana na tym stanowisku na kolejne lata. I proszę nie odbierać tej wypowiedzi jako ataku na Pana osobę. Chciałbym tylko żeby Pan postarał się ocenić swoje zachowanie i te kilka lat prowadzenia MOSiR-u, tylko dla siebie, zrobić mały rachunek sumienia i odpowiedzieć sobie na pytanie czy sochaczewianie naprawdę atakują Pana tylko i wyłącznie bezpodstawnie? Jeśli zaś chodzi o przeprosiny, o których Pan też wspomniał, to myślę, że raczej "koszykarze" powinni je otrzymać za to co stało się w zeszłym roku a także i w tym w związku z 3 ligą. Tyle tylko, że jak Pan to dobrze ujął "na to trzeba mieć trochę odwagi".
Pozdrawiam i życzę licznych przemyśleń

(2008/10/04 13:06)
do szakula-Panu Burmistrzowi nie zależy na głosach ponieważ jest drugą i w/g prawa ostatnią kadencję,a funkcja viceburmistrza (może nim zostać) jest z nadania burmistrza,

(2008/10/06 20:04)
robroy- o ile mnie pamięć nie myli ordynacja wyborcza w Polsce wprowadza kadencyjność tylko wyborach prezydenckich, prezydencji, burmistrzowie miast oraz wójtowie mogą starać się o fotel ile razy chcą.

(2008/10/06 22:00)
e?

(2008/10/07 20:45)