Busy w Sochaczewie

/ 7 odpowiedzi
czemu  busy obsługujące trasy  z naszego miasta do stolicy czy Żyrardowa nie szanują klientów? Po pierwsze nie zgadza się rozkład jazdy publikowany na e-sOCHACZEW , wg. rozkladów  z tabliczek na przystankach tez sobie kpia : przyklad mój powrót z Bielic w dzień roboczy  busem koło 12. 30 - nie przyjechał , a kiedy probowałam cos ustalić gdzie zlożyc skarge i jaka jest przyczyna nie pojawienia się  - cisza w telefonie , po drugie przeraża mnie stan tych aut : klekoczą , nie domykają się drzwi , brudne, nie można otworzyć okna , nie ma uchwytów przy siedzeniach , nadal zabierają nadmiar pasażerów !!!!
widzę ,że to temet martwy - wszystkim zatem wszystko pasuje ...

(2012/01/07 21:05)
przecież to prywatny przewoźnik
więc jak się godzisz jechać w rozklekotanym przepełnionym zatłoczonym i bez uchwytów to na własną odpowiedzialność raczej,

(2012/01/08 11:01)
jak jechałaś niesprawnym, przeładowanym busem, to było zadzwonić po Policję albo inspekcję transportu drogowego, to są kompetentne służby w tym zakresie

(2012/01/08 14:56)
Tłok w busie bywa przerażający. Ostatnio jechałam w sylwestra, miały jechać dwa busy, o 17 i o 17.20, a odjechał jeden, już na przystanku naładowany, a po drodze wsiadło jeszcze kilka osób.

(2012/01/08 16:08)
Bardzo śmieszne to twoje podejście,,,prywatny tzn robi co chce??? chyba są jakieś oragany państwowe wydające koncesje, licencje, kontrolujące . ZŁY TOK MYŚLENIA

(2012/01/10 09:02)

OJ NIE TĘDY DROGA,,,, PRYWATNY TZN WSZYSTKO MU WOLNO???

(2012/01/10 09:07)
ma ktos aktualny rozklad jazdy tych busow? I gdzie sie zatrzymuja w sochaczewie - wiem ze rozpoczynaja z pl dominika. Ma ktos jakis kontakt do przewoznika. Porzebuje na jutro 11.03 jechac trasa na zyrardow. Czy po drodze busy zatrzymuja sie na przystankach pks-u?

(2013/03/10 21:30)