Buty ślubne

/ 11 odpowiedzi
czy ktoś może wie gdzie można kupić takie buty. Pomocy!!

Ja cię kręcę niezły odlot. Ale buty zaje.... :)

(2013/07/26 09:07)

olaf kur... nawet w temacie damskich butow siedzisz?? widze zakres wiedzy sie poszeza? od katastrofy smolenskiej, przez studnie, rowery, budownictwo, stasburg haha!, do damskich butow,, moze wiesz ile cm maja obcasy? na pewno na oko juz rozpoznajesz

wezcie goscia bo ja znim nie moge juz :)

(2013/07/26 10:07)
Fakt Olaf wszędzie.... a wracając do butów trzeba poszukać w internecie bo to nie są zwykłe buty kupione w sklepie. jak ktoś ma talent i specjalne farbki czy coś w tym stylu to może tak pomalować, kiedyś widziałam w Dzień Dobry TVN kolesia który bawił się w takie rzeczy.

(2013/07/26 10:35)
Mam koleżankę, która zajmuje się tego rodzaju zdobieniami, techniką decoupage. Jesli nie znalazłabyś identycznych butów nigdzie w sieci (a przyznam, ze odlotowe :) ) napisz na PW, może będziesz zainteresowana ozdobieniem zwykłych białych szpilek, to Was skontaktuję. 

(2013/07/26 12:55)
Olaf stara się być na czasie...:) w każdym temacie.
Jak dla mnie te buty są kiczowate i pasują na wieczór panieński a nie do ślubu..:)
Obcas tak na oko 10 - 15 cm koszmar do tańca, chyba że młoda ma 140 cm a młody ponad 200 cm wzrostu...:) To może jeszcze welon w pawie pióra i wzrost się wyrówna...:)
Ktoś wymyśla tandetę a ludzie to kupują. Jest jeszcze przesąd że buty powinny mieć zakryte paluszki a tu zong...:( a ja widziałem takie naklejki w sklepie papierniczym dla dzieci z Kaczorem Donaldem , Myszką Miki, Barbie...itp.
Pozdrawiam pomysłodawcę ...:) a co na aucie przykleicie Teściową czy Batmana...:)

Karol

(2013/07/27 00:02)
moja żona ma identyczne ze ślubu tyle że bez zdobienia. te rysunki były robione już po zakupie więc trzeba sobie to zrobić samemu ew. zlecić komuś kto umie rysować. Rozmiar butów małżonki to 37 - buty założone raz do kościoła - chętnie sprzeda. buty wbrew pozorom bardzo wygodne jak twierdzi małżonka.

(2013/07/27 00:33)
Karol taka mała uwaga, jedne kobiety lepiej się czują w szpilkach inne mniej, poza tym teraz ludzie szukają takich różnych innowacji, żeby czymś zaimponować gościom,żeby było inaczej niż wszędzie. młodzi ludzie nie lubią szablonów,stereotypów  itd. Tak jak mówisz to jest odlot ale jak do ślubu za mało klasyczne i za mało eleganckie. Ale niech się młoda sama stroi, do doradztwa w końcu ma świadkową. Polecam poszukać czegoś ciekawego na:

www.allegro.pl

(2013/07/27 11:28)
Butki śliczne, ale ja zdecydowanie bardziej wolę klasykę, dlatego swoje zamówiłam w sklepie http://www.senity.pl/slub.html  i jestem z nich bardzo zadowolona. Pochodzą od polskiego producenta, świetnie się je nosi,  a taniec w nich to sama przyjemność.

(2015/07/13 16:06)

Trochę sklepów z butami do ślubu w necie jest. Ja mam dobre doświadczenia z marką ze strony http://butyslubne.com.pl/  Oprócz tego że sprzedają internetowo, to prowadzą też swój butik w Krk. Ogromny wybór kolorów i fasonów – to się pierwsze rzuca w oczy u nich. Także na pewno sklep dla wybrednych klientek, takich jak ja;-)

(2016/06/06 14:57)
No nie wiem czy znajdziesz takie konkretne buty ale wydaje mi się, że nie. Buty tego typu widywane są w sklepach ale raczej internetowych . Są na moje oko mega wysokie tak więc w sklepach stacjonarnych raczej takich nie zobaczysz ( w sklepach są raczej praktyczne buty, które mogą kupić inni).
Sporo oryginalnych butów na szpilkach ma Deichmann:
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-szpilki.cat
Możesz sobie zobaczyć.

(2020/03/10 06:51)