Całodobowy ,, U miśka" - jakośc obsługi

/ 3 odpowiedzi
Witam
Wczoraj po godzinie 18stej podeszlam do sklepu calodobowego ..u miska''.
 wybralam energetyk a drugi niestety zle odlozylam i spadl na podloge,nic mu sie nie stalo,jedynie leciutenkie wgniecienie na spodzie . od razu eksepientka zaczela krzyczec nim zdazylam przeprosic,kazala mi kupic energetyk ktory podkreslam naprawde niechcacy spadl

powiedzialam grzecznie ze nie chce go kupic ,od razu zabronila mi przychopdzenia do sklepu
non stop krzyczala i chamsko odzywala

nawet do slowa nie dala dojsc,wychodzac jedynie powiedzialam ,,ze troche kultury by sie przydalo''

Taka starsza Pani po 60tce blondynka bardzo juz posiwiala

W zyciu nie spotkalam sie z takim traktowaniem klienta
mieszkam na tym osiedlu i non stop robie tam zakupy
Uwazam ze ,,misiek'' schodzi na psy gdyz coraz gorsze kobiety sa tam zatrudniane,robia ogromna łaske ze wogole musza nas obslugiwac

Gdzie moge zlozyc jakakolwiek skarge na tak bardzo ,,kulturalna Pania'' ?
pozdrawiam
najlepiej się robi zakupy w sklepach samoobsługowych,nawet jak coś spadnie to nikt nie robi draki zaraz przychodzi personel i sprząta jak jest taka potrzeba,ostatnio przypadek z musztardą 

(2014/09/14 20:35)
Tylko wiesz,mam go pod blokiem wiec non stop sie chodzi, a na butelce jesli ktos by sie specjalnie nie przygladal to nie byloby sladu widac.
A czlowiek ten zachowywal sie porostu jak malpa.Jak mozna tak poniewierac klienta i nadzwyczajniej w swiecie zabraniac przychodzic?
Darla sie kobita jak bym co najmniej ,, roztrzaskala najdrozsza wodke swiata'':)

Mozna zachowanie tej kobiety odebrac jako napasc na klienta.
Chcialabym w jakis sposob ukarac ta kobiete i powiadomic wlasciciela o zaistnialej sytuacji....

(2014/09/14 21:24)
w naszych sklepach nie które sklepowe są naprawdę niemiłe,dlatego wole robić zakupy w marketach,i taniej i bezstresowo.Jak by nie było to my im dajemy utrzymanie a nie odwrotnie.

(2014/09/15 08:03)