Cenzura MOK?

/ 3 odpowiedzi
W treści wiadomości "Wernisaż wystawy fotograficznej Waldemara Bronicza" kilkakrotnie umieszczałem jako redaktor redagujący MOK, aktywny link do zdjęć z wernisażu i nazwisko autora tych prac. Każdorazowo ten link został usunięty nawet po zgłoszeniu adminitratorowi zaistniałej sytuacji. Album zdjęć został bez  przypisanego autorstwa co jest naruszeniem praw autorskich i nieuzasadnioną ingerencją cenzorską w  treść tekstu.
Zgłaszam to jako  bezpodstawne nadużycie administratora dot.  przypisania praw autorskich w publikowanej treści.
Inną sprawą pozostaje niewytłumaczalny  i bulwersujący fakt, iż cała strona MOK w Sochaczewie została zablokowana i całe dotychczasowe, wieloletnie archiwum działalności tegoż Ośrodka Kultury zostało zamknięte choć stanowi wartość historyczną dla  uczestników, animatorów i artystów, których działania zostały tam utrwalone. Moje pytanie brzmi: czy w ten sposób aministratorzy społecznościowego portalu e.sochaczew mają zamiar kreować ( w domyśle- manipulować)  rzeczywistość?

Oczekuję na odpowiedź .
Z poważaniem 
Przemko Stachowski
Cenzura jest założona na wszystkich informacjach z UM co uważam za absurd tym bardziej jeśli chodzi o kulturę która sama się obroni.
Przemo Walcz o swoje prawa i prawa autorskie tak nie może być...apelujemy.

Karol

(2013/11/15 22:22)
Chciałbym poznać stanowisko portalu w tej sprawie!

(2013/11/19 10:34)