Chałupnictwo Titan Corp Opinie

/ 7 odpowiedzi

Witam serdeczni chciałem napisać wam że wreszcie natrafiłem na firme która oferuje składanie długopisów robie już tutaj drugi miesiąc wszystko w najlepszym pożądku zarabiam bardzo dobre pieniążki polecam firme Titan Corp.

Prowadzą własną strone internetową www.titancorp.pl zapraszam wszystkich a nie do tych naciągaczy straciłem na tych wpłatach prawie 100 złotych , ta firma pobrała odemnie 30 złotych i zwruciła przy pierwszej wypłaci , Zapraszam

Wszystko w pożądku, powiadasz.

Zwruciła 30 zł, powiadasz.

(2016/01/26 19:31)

Dostałem wypłate oraz 30 złotych zwrot i nastepną partie dostałem

(2016/01/26 21:01)

i specjalnie w tym celu założyłeś wczoraj konto by podzielić się z nami tą cenną informacją. Znamy te zwyczaje naciągaczy:) no ale skoro od koryta odsuneli to trzeba sobie jakoś radzić.... Jaka jest prawdziwa tożsamość autora? Tomasz L ?

(2016/01/27 23:12)

i specjalnie w tym celu założyłeś wczoraj konto by podzielić się z nami tą cenną informacją. Znamy te zwyczaje naciągaczy:) no ale skoro od koryta odsuneli to trzeba sobie jakoś radzić.... Jaka jest prawdziwa tożsamość autora? Tomasz L ?

Ja wyrażam swoją opinie na temat tej firmy , Pana mądrego pozdrawiam 

(2016/01/27 23:40)

To skoro to takie uczciwe to ja poprosze regon i nip tej firmy i jakis kontakt do niej prócz telefonu mail moze? 

(2016/01/28 12:27)

Podejrzane to to. A regon próbowałem szukać, ale bezskutecznie :), zajeżdża naciągaczami.

(2016/01/28 18:51)

OSZUŚCI I NACIAGACZE!

WYSLALAM PIENIADZE, MINAL JUZ MIESIAC, A TOWARU NADAL NIE MA!!!

ZGLASZAM SPRAWE NA POLICJE!

(2016/02/10 15:49)