Chodaków zdecyduje w niedzielę

/ 18 odpowiedzi
Od głosów tak naprawdę Chodakowa mieszkańców będzie zależało kto wygra wybory gdyż Sochaczewie podzielą się na różnych kandydatów a Chodaków pójdzie albo za Czubackim lub Gaikiem
siwy 30 ty jednak jesteś pierwszym lokalnym głupkiem , przegoniłeś Olafa . Olaf nie pozwól się temu znanemu przygłupowi wyprzedzić .

(2014/11/13 18:37)

x2x
siwy 30 ty jednak jesteś pierwszym lokalnym głupkiem , przegoniłeś Olafa . Olaf nie pozwól się temu znanemu przygłupowi wyprzedzić .

jak na razie to ty robisz z siebie kretyna w czystej postaci

(2014/11/13 19:23)
Jak widzę to ty dołączasz do siwego , gratuluję , przecież to jeden zerowy mózg.

(2014/11/13 19:34)

x2x
tak oczywiście

wszyscy, którzy wykraczają za twój poziom gimbazy są kretynami. Tak naprawdę to nawet nie wiem co ci napisać żebyś zrozumiał

(2014/11/13 19:37)
Chodaków za Gaikiem? Człowieku, chyba nawet przez Chodaków nie przejeżdżałeś. 

(2014/11/13 20:40)
NIe jestem żadną działaczką , ani tą osobą co kleiła banery lub plakaty . Ale mieszkam w Chodakowie , mieszkają tu moi rodzice, siostry (a ma ich dwie z mężami ) i brat z bratową . Wszyscy oddajemy głos na Panią Pawlak , i o dziwo moi sąsiedzi również , więc Pan Gaik od Nas nie ma głosu . Zobaczymy. Jestem przekonana ,że te wybory wygra kobieta - Pani Urszula Pawlak.

(2014/11/13 21:02)
Przyznam, że jestem w szoku. Audycja w Radio Sochaczew była wykupieniem czasu antenowego. Tyle kasy co idzie na reklamę na e-sochaczew (tekst sponsorowany na tekście sponsorowanym), że pan Ryński powinien jakiegoś dobrego wiskacza postawić za tak dobrą współpracę.

Zastanawia mnie po prostu nakład finansowy na rozegranie procesu w mediach jeszcze przed terminem sądowym. Jeśli naprawdę jest niewinny, to udowodniłby to spokojnie w sądzie, bez nagonki na prokuraturę i rywali politycznych.

Wygląda to na niesamowite ciśnienie, żeby zostać tym burmistrzem. Tylko co, jeśli okaże się winny? Kolejne wybory kosztują. Płacą za nie podatnicy, czyli my wszyscy.

Pan Przemysław agresywnie wręcz utrzymuje, że jest niewinny. Co stoi na przeszkodzie, żeby udowodnić to w sądzie, poczekać wtedy już niecałe trzy lata i w glorii pomówionego i oczyszczonego z zarzutów wygrać ten upragniony urząd?

I taniej i bezpieczniej dla wyborców.

(2014/11/13 21:05)
Szanowny ''deth17'' a Novoosieccy w tym czasie wykoszą jak drzewa i trawę... wszystkich którzy chcą pracować na rzecz mieszkańców Sochaczewskich... oni nie lubią rywali politycznych... 

(2014/11/13 21:11)
Chodaków ma dość obcych którzy żądzą naszą ziemią... Chodaków potrzebuje swojego WŁASNEGO  BURMISTRZA!!!!!!!!!! SWOJEGO WŁASNEGO GOSPODARZA KTÓRY UMIE BRONIĆ INTERESÓW MIESZKAŃCÓW!!!!!! FACET MA JAJA JAK ARBUZY!!!! TAKI BURMISTRZ JEST NAM POTRZEBNY!!!!!!
 https://www.youtube.com/watch?v=HUADem6VEfg

(2014/11/13 21:15)
Tak bohatera pomówionego i oczyszczonego ponad wszelką wątpliwość który wraca po latach upomnieć się po należną mu domenę, to nie idzie wykosić. Powiedziałbym, że w takiej sytuacji jakiekolwiek koszenie byłoby niemożliwe.

No chyba, że przez te cztery lata Sochaczew zmieniłby się w drugi Dubaj. To chyba jedyna okoliczność w której wyborcy nie czekaliby na powrót oczyszczonego bohatera.

(2014/11/13 21:16)
Tadeusz-czy wyczułeś, że właśnie wykonałeś coming out? Ja tam nie wnikam, kto z kim się zabawia. Razi mnie tylko nachalny lans. Teraz już wiem, lansujesz swojego faceta. inaczej, skąd byś tyle wiedział o jego klejnotach. Swoją drogą: jakbym miał dwa arbuzy w gaciach, to trudno chodzić. Nic dziwnego, że Gaikowi potrzebny jest dobry stołek żeby usiąść.

(2014/11/13 21:31)

x2x
Tak bohatera pomówionego i oczyszczonego ponad wszelką wątpliwość który wraca po latach upomnieć się po należną mu domenę, to nie idzie wykosić. Powiedziałbym, że w takiej sytuacji jakiekolwiek koszenie byłoby niemożliwe.

No chyba, że przez te cztery lata Sochaczew zmieniłby się w drugi Dubaj. To chyba jedyna okoliczność w której wyborcy nie czekaliby na powrót oczyszczonego bohatera.

ja Ci odpowiem

najłatwiej dla was byłoby gdyby teraz p. Gaika pomówić, zmieszać z błotem i wyautować z lokalnej polityki.
najłatwiej powiedzieć - na spokojnie niech się oczyści z tego co jakaś anonimowa menda wymyśliła na użytek wyborów.
4 lata w polityce to śmierć. Polityczna śmierć.
Byłoby Wam na rękę gdyby p. Gaik okazał się politycznym trupem.

I ty masz czelność pisać, że jego walka o dobre imię jest podejrzana? Kosztowna dla nas wyborców?
Jesteś dziennikarzem tak? Idoli masz w Gazecie Wybiórczej i TVN prawda? To jest wg. ciebie rzetelne dziennikarstwo? Opluć, zmieszać z błotem a później wołać, że podejrzane jest że człowiek się broni?

Mocniejsze słowa mam ochotę napisać ale jeszcze nie teraz

(2014/11/13 21:40)
Ja nikomu w portfel nie zamierzam zaglądać. Skoro nie szkoda i starcza niech wydaje na co chce, nawet na cały czas antenowy w Radio Sochaczew. To by było coś. Audycja wyborcza kandydata przez całą dobę z jedną tylko piosenką:)

Po prostu mi się nie wydaje, żeby dla dobrego polityka cztery lata były śmiercią polityczną. Człowiek który chce robić coś dobrego dla społeczeństwa nie musi się obawiać, że po czterech latach nie będzie dla niego miejsca.

Przecież ma inne źródła dochodu niż diety. Sprawnie kieruje swoim życiem, co jest najlepszą rekomendacją do kierowniczej roli w społeczeństwie, więc starcza mu pieniędzy na godne bytowanie bez dochodu ze sprawowanego urzędu. Dlatego to wyborcy powinni potrzebować go na stanowisku bardziej, niż on stanowiska.

Przynajmniej tak to sobie wyobrażam.

(2014/11/13 22:19)
Tadeusz, masz racje, czas by Sochaczewem rządzili ludzie z Naszego Miasta a nie jacyś spadochroniarze, a to z Płocka, a to Żyrardowa, a to jakiś Australijczyk z Polsko brzmiącym nazwiskiem, a to jakiś gość co pół wieku był za wielką wodą i grał do kotleta, aż w końcu jakiś ... ze wsi.
Tak, ludzie zagłosują na Gaika bo nie są głupcami, jak się nie którym wydaje, wiedzą że przedwyborczy atak był planowany.
Po za tym, młodzież stoi za Gaikiem, jest akcja na Facebook'u "Gaik nasz ziom" !!!!

(2014/11/13 23:17)

Tadeusz, ty to chyba nie znasz Chodakowa !

Pan G, już tam odwala prywatę a co będzie jak dopadnie stołka władzy?

Znajomi z Grunwaldzkiej walczą od kilku lat o naprawę rozpadającej się drogi, gdzie uszkadzają samochody, a malutka Hubala ma upragniony asfalt. Nomen Omen - dojazd do posesji Państwa Gaik. Mało tego, jeden z odcinków Hubala wzdłuż pobocza jest zalany olejem silnikowym (wzdłuż posesji Państwa Gaik, którzy prowadzą warsztat samochodowy). Co na to obrońcy środowiska naturalnego i pan kandydat na stołek pełen władzy?

(2014/11/14 08:55)
Jakby nie było om więcej dziurawych dróg, tym więcej pracy w warsztacie. 
Może dlatego drogi powiatowa staszica, trojanowska i chopina (czyli wszystkie dojeżdżające do centrum) są takim stanie? heh

(2014/11/14 15:04)

x2x

Chciałbym się dowiedzieć jak się mają ci, którzy p. Gaika widzieli już za kratami. Jak się ma "dziennikarzyna" deth17 i cała reszta ferajny.......

Łapcie, czytajcie, piszcie jak samopoczucie ;)

Sprawa Gaika: policjant dobił oskarżenie?

(2016/03/02 09:07)