CHOINKOWY SOCHACZEW

/ 33 odpowiedzi
Mimo obiecanego wsparcia zostałem sam z pomysłem na CHOINKOWY SOCHACZEW...:( Jednak nie tracąc nadziei polecam Mieszkańcom zakup choinki w doniczce która ozdobi nasze tarasy, balkony w okresie świątecznym a po świętach teren wokół naszych posesji. Wiele osób z mojego otoczenia tak zrobi więc zachęcam jeszcze raz CHOINKOWY SOCHACZEW to WSPANIAŁA SPRAWA .....:)
Pozdrawiam serdecznie, Karol

(2014/12/15 13:27)
@karol997 - no jak to przycichł? Po prostu czekamy na zadoniczkowane choineczki :). 

A'propos sadzonek, po co nam nadleśnictwa. U mojego szwagra na działce jest masa samosiejek sosny (równie piękna roślina, kto wie, czy nie piekniejsza od "smrecyny"). Można mu podkopać troszkę, jak sądzę za zupełną darmoszkę, przetransportować i tak dla  urozmaicenia dosadzić w "naszym lesie" parę sosenek. 

Tylko problem umiejscowienia "naszego lasu" otwartym pozostaje.

Hej las, mówię Wam
Szumi las, mówię WamA w lesie, mówię Wam sosenka:))))

(2014/12/16 14:28)

wyszedl kolejny bubel kandydatury osieckiego.... do doliny krzemowej ktora tak sie chełpił mozemy doliczyc kolejny khe khe.,,,, kramnice rownie mocno w niebiosa chwalone jaka to jest zasluga pana burminia...

kramnice sie sypia jak wszystko do czego ta wladza przylozy reke.

to juz nie jest pech, to nie zla passa... to po prostu otaczanie sie ziomalami bez merytorycznej wiedzy o czym kolwiek, aby tylko stolek byl dla kolegi... I mamy tego wyniki.... powodzenia w kolejnych 4 latach... wszystko sie rozsypie w tym miescie

(2014/12/16 15:14)
@kacperskyy Mam wrażenie, że nie w tę dziurkę Ci się trafiło :)))
Wątek Ci się urwał?? Czy co??

(2014/12/16 15:58)

wbienko... zle zinterpretowalem temat :)... "choinkowy" tego slowa zwyczajowo sie uzywa w towarzystwie zeby nie uzyc "chu**owy" :) np ale ten telefon jest choinkowy :) stad moja nadinterpretacja i wyrzucenie tego co uwazam za ch... nkowe w tym miescie :)

sorry :)

(2014/12/17 09:19)

(2014/12/17 09:19)
@kacperskyy
W kręgach, w których się obracam używa się słowa "chusteczkowy", stąd moje niezrozumienie Twojej pomyłki :)))

(2014/12/17 10:59)