Chrzciny gdzie w Sochaczewie?

/ 34 odpowiedzi
Witam, mam pytanie odnośnie zorganizowania imprezy w Sochaczewie a konkretnie chrzcin. Gdzie najlepsze miejsce??
Ja zrobiłam rezerwację w "Dworku Magnat" na Warszawskiej (12 czerwiec). Mają do dyspozycji małe salki (my robimy małe przyjęcie na 20 osób, ale słyszałam, że jak nie mają rezerwacji na dużą salę to na niej też robią).
Byłam tam na weselu i jedzenie mi odpowiadało.
Więcej mogę napisać dopiero po uroczystości.
Jeżeli chcesz znać ich cennik to odezwij się drogą elektroniczną: mika.ka@gazeta.pl  lub napisz bezpośrednio do nich:   biuro@dworekmagnat.pl

(2011/05/09 13:40)
Ja miałam wesele w dworku magnat i rzeczywiście mogę potwierdzić że jedzonko super i dużo. Ale chrzciny chyba zorganizuje w takim lokalu który jest zaraz za salonem meblowym M&M w kątach, wjeżdża się tak jakby się chciało za sklep wjechać - super miejsce nie duże ale ładne, jest parking no i dzieciaki jak będą latać to żadna krzywda im się nie stanie moim zdaniem super na chrzciny.

(2011/05/11 11:07)
Ja byłam ostatnio w niedziele na komunii w Zajeździe Dukat . Mila obsługa,wyśmienite jedzie,miła atmosfera.Naprawdę polecam ;)

(2011/05/13 19:29)
Bardzo Fajnie było też,gdyż ostatnio uczestniczyłem w takim przyjęciu komunijnym w Restauracj Polka w Żelazowej Woli.Jedzenie do syta,przemiła i fajna obsługa(4 lata prowadziłem swój biznes gastronomiczny)więc się trochę znam.Przemiłą atrakcją dla nas był w środku obiadu spacer po Parku;(miejscu urodzenia F.Chopina),który jest tuż obok.Dodatkowo w ogródku grillowym jak się dowiedziałem bardzo dobrzy Polscy gitarzyści umilali wszystkim czas aplikując znane hity w wersji unplugget.Wybieram się tam ponownie z całą rodziną,bo naprawdę dobrze się czuliśmy.

(2011/05/15 18:47)
WITAM. JA POLECAM ,,LEŚNE UROCZYSKO,, NA WSZELKIE IMPREZY.ORGANIZOWAŁAM TAM KOMUNIE I BYŁAM ZADOWOLONA. OBSŁUGA SUPER, A JEDZENIA NIE DO PRZEJEDZENIA I TO WSPANIAŁE. DUŻYM PLUSEM JEST PLAC ZABAW DLA DZIECI I BEZPIECZNA ODLEGŁOŚĆ OD DROGI A TO BYŁO DLA  MNIE BARDZO WAŻNE.

(2011/05/15 21:21)
WITAM. JA POLECAM LEŚNE UROCZYSKO NA WSZELKIE IMPREZY. ORGANIZOWAŁAM TAM KOMUNIE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA.OBSŁUGA BARDZO MIŁA, A JEDZENIE NAPRAWDĘ  DOBRE I NIE DO PRZEJEDZENIA DUŻĄ ZALETĄ JEST PLAC ZABAW DLA DZIECI W BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI OD DROGI.

(2011/05/15 21:28)
Polecam Leśne Uroczysko, a także Restaurację na Placu Kościuszki, smacznie i w miarę tanio.

(2011/05/16 20:57)
o tam na placu kościuszki też by mogło być fajnie. Na początku to nawet wesela tam widziałam. A wie ktoś może jak tam sobie liczą?

(2011/05/17 14:27)
też tam chciałam zrobić chrzciny, ale jak tylko weszłam do środka i zapytałam to Pani "nic nie wie" (jakie ceny, wolne terminy itp.). Podaje ewentualnie numer do kierowniczki i z nią trzeba wszystko uzgadniać. Niestety numer zgubiłam.

(2011/05/17 15:30)

No pewnie - w dawnym barze Społem jak nie ma stypy (kilka razy w tygodniu) to zjesz mielonego z trocinami i kapustkę z Maggi.

Dobre miejsce. Jedno jest pewne: Najtaniej w Mieście, no chyba że Kebaba zafundujesz Gościom.

(2011/05/17 23:20)
nie wiem tak się zastanawiam czy na tym forum jest jakiś admin albo moderator zajmujący się zaśmiecaniem wątków? przydałoby się coś takiego...

(2011/05/18 10:52)
Zrób u siebie w domu . W głowach już się ludziom przewraca , heh :P

(2011/05/24 09:33)
Zrób u siebie w domu . W głowach już się ludziom przewraca , heh :P

Noż kurcze pióro poniekąd zgadzam się z Dobrym. Nie może być :)))))

(2011/05/24 09:46)
:)

(2011/05/24 10:01)

eff

Widać nie jest tak źle w Polsce skoro już chrzciny wyprawia się w restauracjach :)

U mnie w rodzinie robi się zwykły obiad dla rodzeństwa (rodzonego), rodziców i Dziadków. Już niedługo to na roczek będzie się wynajmowało salę, orkiestrę, fotografa i kamerzystę :) oczywiście nikomu nie chce narzucać na co mają wydawać pieniądze. Życzę każdemu jak najwięcej wolnej gotówki :)

(2011/05/24 10:23)
Ale w domu się zespół chrzcinowy nie zmieści.

Znacie jakieś dobre zespoły na chrzciny? 

;P

(2011/05/24 10:39)
SHIKURI  z Peru , czsami na rynku puszczają muzykę z kaset i udają że grają na fujarkach :)))

(2011/05/24 11:00)
a pomyślał ktoś z was może że niektórzy mogą nie mieć zwyczajnie miejsca w swoich małych mieszkankach, nawet na to by zrobić obiad dla 10 lub więcej osób, to już nawet dziadkowie rodzice i rodzeństwo to trochę ludzi nie każdy ma prywatną jadalnie albo tak duży salon... trochę pomyślunku a nie zaraz atakować.

(2011/05/24 13:44)

eff
a kto powiedział, że ja mam duży salon. jakoś potrafię zmieścić 10 osób dorosłych + 3 malych dzieci w saloniku o powierzchni 15m2 (z aneksem kuchennym) jest ciasno, ale żyjemy ... wydaje mi się, że te 15m2 każdy ma ( przynajmniej każdy kto ma pomysł z wynajęciem sali)

(2011/05/24 14:32)
no ale nie każdy musi mieć stół i krzesła w salonie ja np. nie mam bo nie ma u mnie miejsca mam kanapę i stolik kawowy i nie wyobrażam sobie zorganizować obiadu z okazji chrzcin mojego dziecka cisnąc się na kanapie przy stoliku kawowym na którym nawet zastawa się nie zmieści więc to chyba normalne że wole zorganizować obiad w restaraucji a nie wyjanmować salę weselną... z tego co się orientowałam to taki obiad składający się z zupy drugiego dania ciasta i kawy na 15 osób to koszt około 300 zł więc to nie jest chyba jakaś niebagatelna suma a warunki będą chociaż zapewnione. Tyle z mojej strony.

(2011/05/24 18:09)

" z tego co się orientowałam to taki obiad składający się z zupy drugiego dania ciasta i kawy na 15 osób to koszt około 300 zł więc to nie jest chyba jakaś niebagatelna suma a warunki będą chociaż zapewnione "

skoro się orientujesz, to może powiedz w którym miejscu za 20 zł od osoby można dostać: zupę, drugie danie, ciasto + kawę? bo jestem zainteresowany taką ofertą

(2011/05/24 19:09)
rozpytywałam znajomą która niedawno robiła ile zapłaciła za takie chrzciny i na ile osób i właśnie taką sumę mi podała ale nie pytałam gdzie bo jeszcze wtedy mnie to nie interesowało no ale teraz muszę zacząć powoli myśleć o takich kwestiach, jak ją spotkam to dopytam dokładnie.

(2011/05/24 19:30)
Proponuję dworek Magnat, dobre menu 220/os. , na 250 osób to tylko 55 tyś.+ dobra kapela z poprawinami 5 tyś, możesz ponadto wynając Hamera z kierowcą na przejazd do kościoła i na salę oraz pokaz sztukmistrzów aby urozmajcic gościom imprezę, fontannę goracej czekolady , itd. Myślę że 100000 spoko wystarczy. No ale jak masz gest :)))

(2011/05/25 09:16)
Zapraszam, jeśli nie macie fotografa - Śluby, Chrzciny i inne uroczystości 
tel. 662 721 920

(2011/05/25 11:11)
Nie rozumiem tego zalewu złośliwości pod adresem osoby chcącej zorganizować rodzinną uroczystość w lokalu!

Fakty są takie, że nie każdy ma duże mieszkanie a w nim duży pokój a nawet jak ma... Załóżmy, że na chrzciny przyjdą tylko chrzestni, rodzeństwo rodziców z rodzinami i dziadkowie - nie trzeba specjalnie dużej rodziny, żeby uzbierało się co najmniej kilkanaście osób. Teraz KTOŚ musi przygotować dla nich obiad, jakieś ciacho do kawy a potem wszystko umyć i posprzątać - mówimy o wariancie bez aboslutnie żadnych wodotrysków! Czy nie jest przypadkiem tak, że jeśli zajmą się tym rodzice maleństwa (muszą to jeszcze potrafić!), to sam fakt chrztu spadnie do rangi jakiegoś drobnego zabiegu w Kościele, po między gotowaniem a zmywaniem? Decydując się na lokal można skupić się tylko na wpłaceniu odpowiedniej kwoty i uzgodnieniu menu, całą uwagę kierując na istotę uroczystości, dla której ów uroczysty obiad ma być dodatkiem. Nie chciałbym tutaj przesądzać o tym, co jest lepsze - zależnie od osobistych talentów i możliwości może być różnie, ale tym bardziej jestem przeciwny wieszaniu psów na tych, co chcą być gościem na własnej imprezie.

(2011/05/25 13:40)