Chrzest dziecka rodzice bez ślubu kościelnego

/ 69 odpowiedzi
Ja czytam was i nie wiem nadal w czym problem , mogliście zapytać księdza dlaczego nie chce ochrzcić skoro prawo kanoniczne mówi inaczej. Albo też zawsze możecie udać się do innej parafii. Nie chciał ochrzcić jego strata , ktoś inny dostanie "co łaska" he he :)

(2011/09/05 22:03)
Ja czytam was i nie wiem nadal w czym problem , mogliście zapytać księdza dlaczego nie chce ochrzcić skoro prawo kanoniczne mówi inaczej. Albo też zawsze możecie udać się do innej parafii. Nie chciał ochrzcić jego strata , ktoś inny dostanie "co łaska" he he :)

(2011/09/05 22:03)

Nasuwa mi się jedna myśl - Dobry jest Katolickim odpowiednikiem fundamentalisty islamskiego...

Jego nienawiść wobec myślących inaczej niż on, jest tak silna, że gdyby nie prawo, bez wahania zlikwidowałby ich...

(2011/09/07 18:05)
Banka nie  potafisz nic innego napisać tylko obrazać .to schowaj się do budy . Paszła!!!
Jak na razie to likwidacja zajęli się twoi idole . Nie przypadkiem spadł samolot pod Smoleńskiem niespodzianie. I chyba nie przypadkiem ktoś zaszczuty odebrał sobie życie.

(2011/09/07 22:38)
Chyba pozostaje mi Ci tylko współczuć....GŁUPOTY.

(2011/09/07 22:54)
Bianka jeśli też należysz do tego zajadłego towarzystwa anty pisowskiej kampanii nienawiści to współczuj sobie i lecz się na nogi bo na głowę już zapóźno. Aczkolwiek możesz zmienić też lekarza bo ten cie chyba oszukuje albo przepisuje ci za słabe psychotropy.

(2011/09/08 11:29)
Bianka chciałem Cię serdecznie powitać w gronie anty pisowskiej kampanii nienawiści :) do której należę już ja, karol997 i wszystkieryskitofajnechlopaki
Do naszych zadań należy tylko i wyłącznie obrażać.

Ktoś się chce jeszcze przyłączyć?

:)

a żeby nie było, że nie na temat - Martyna:) ochrzciliście w końcu tego brzdąca czy nie?

(2011/09/08 12:21)

Witam :)

Ale wiesz, ja nikogo nie chce obrazac, robi to natomiast w wiekszości swoich postów Dobry. Czytam nasze forum z ciekawości i powiem Wam, że cieszę się, że ludzi o takich poglądach jak Dobry jest tak niewielu... Przez niego badziej przemawia partyjność a nie wiara... Bo nasza wiara na pewno nie jest przepelniona nienawiścią.

(2011/09/08 13:38)
Bianka  to przez ciebie przemawia partyjność , ja nie należę do żadnej partii i nigdy nie nalezałem. Mylisz się co do tego że ludzi  wierzących jest niewielu. Nie bronię tu żadnej partii tylko wiary Katolickiej , na którą tu się bezustannie najeżdza i obraza uczucia katolickie co jest pogwałceniem prawa RP. Szczawiu pisze ze ja czasem obrazam ludzi. Tak obrażam tych którzy mnie obrażają, wrogów kościoła i wrogów Polski jakimi zawsze byli i pozostaną komuniści. Z tego co widzę Bianka to ta kampania nienawiści skierowana jest przeciwko katolikom , notabene ci ludzie będą w większości głosowali na Prawo i Sprawiedliwość , czasami na inne ale na pewno nie PO,  bowiem to liberalizm oparty jest na grzechu i zaprzedaniu duszy szatanowi toteż nie da się go pogodzić z wiarą katolicką. Szukając wszelkich kompromisów nie dojdzie się do  niczego bo nie da się być na pół katolikiem na pół liberałem. Ewentualnie tych  liberałów i komuchów  których widzę w kościele przed wyborami z oczu im bije fałsz.

(2011/09/08 13:57)

Po 1 Twoja bezpartyjność uwidacznia sie w Twoim avatarze "premier jaroslaw kaczynski";

po 2 nigdzie w moich postach nie uzylam epitetow w stosunku do twojej persony ale za to ty uzyles ich kilku:  np: "schowaj się do budy . Paszła!!!" , "lecz się na nogi bo na głowę już zapóźno" etc.

po 3 jakbys nie zauwazyl cala dysputa nie toczy sie o Wiare tylko o Ludzi, którzy z kościoła zrobili maszynke do robienia pieniedzy, natomiast wiary katolickiej nie broni sie poprzez nienawiść i obrazanie ludzi... bo takimi metodami poslugiwali się inkwizytorzy, z tym ze oni mordowali i palili na stosie za przyzwoleniem Kościloa, ciekawa jestem co by  powiedzial na to Jezus hehe

a Ty jestes zwykłym pseudokatolikiem...

Pozdrawiam.

(2011/09/08 14:22)
Wracając do głównego wątku, który jak widzę gdzieś umknął (jak w każdej rozmowie o wierze, księżach, kościele etc.) to wiem, że jest możliwość ochrzczenia dziecka przez rodziców, którzy nie mają ślubu kościelnego w kościele w Trojanowie. Jakiś czas temu znajomi chrzcili tam dziecko. Ze swojej strony dziwię się czemu księża robią takie wielkie problemy z tego powodu. I czemu tak dużo osób, które z wiarą katolicką mają tyle wspólnego co ja (czyli niewiele) tak ochoczo narzuca wiarę dzieciom.

(2011/09/08 15:33)

Ach jak fajnie jestem w gronie fajnych ludzi. Dobry czy ty masz jeszcze siłę siedzieć i pisać te dyrdymały do usranej śmierci? Daj se na wstrzymanie weż czopek na hemoroidy...:)

Karol

(2011/09/08 15:50)
Szczawiu pisze ze ja czasem obrazam ludzi. Tak obrażam tych którzy mnie obrażają, wrogów kościoła i wrogów Polski jakimi zawsze byli i pozostaną komuniści.

Nie czasem tylko wciąż obrażasz niemalże każdego kto ma inne zdanie jak Ty i próbuje z Tobą wejść w polemikę. To świadczy tylko i wyłącznie o Twoim braku kultury a nie patriotyzmie i katolicyzmie jak zapewne sądzisz :)

karolu997 on zawsze ma siłę

Bianka chcesz nie chcesz jesteś w kampanii i już. Będziemy walczyć z Kościołem i prawdziwymi patriotami głosującymi na tylko prawdziwe polskie partie :)

(2011/09/08 16:37)

Morał z tego taki, że polemika z tym człowiekiem nie ma najmniejszego sensu.

Więc witam w kampanii skoro i tak juz w niej jestem ;)

(2011/09/08 17:15)

Morał z tego taki, że polemika z tym człowiekiem nie ma najmniejszego sensu.

Nie moge się powstrzymac i napiszę - AMEN :)))))

(2011/09/08 17:59)
No to super bo niechce mi się z lemingami gadać, bo i o czym rozmawiać z bezmozgami?

(2011/09/08 18:05)
Cześć Ci i chwała jeśli dotrzymasz słowa.

(2011/09/09 09:24)

Wiwat...mamy pierwszy sukces na koncie...:)

Karol

(2011/09/09 10:16)
Niby jaki karol? Przypominam iż  wypadałoby pisać na temat który jest x n a samej górze chodzi o chrzest. Wszystkie mozliwe watki były już poruszane , a skoro temat się wyczerpał to o czym dalej pisać? Bez sensu , czyży bicie kolejnego rekordu.  Moim zdaniem to nie będzie żaden  rekord jeśli 80 % postów będzie nie na temat.

(2011/09/09 15:36)