chrzest

/ 16 odpowiedzi

witam, cz orientuje się ktoś gdzie w Sochaczewie można kupić prezent na chrzest ( smoczek, łyżeczka, itp.),? oprócz sklepu na ul. Warszawskiej.
jeśli masz na myśli srebrne łyżeczki to chyba w każdym jubilerskim są takie pamiątki. Na pewno na wąskiej widziałam.

(2013/12/03 21:43)
Ja kupiłam taką pamiątkę u jubilera przy ul. Narutowicza (ten bliżej ul. Staszica, Aura czy jakoś tak).

(2013/12/03 22:36)
Teraz kasę się daje,  myślisz że jakimś prezentem chrzest opękasz?

(2013/12/04 08:05)
Te łyżeczki inne prezenciki potem poniewierają się po mieszkaniu.Lepiej dać trochę kasy to na pampersy będzie.

(2013/12/04 14:30)
KIJS i Kwikdzięki za odp. Do olaf i metasekwoja: nie pytałam o czyjeś zdanie na temat prezentu, więc jeśli nie macie nic konkretnego do powiedzenia to się nie wypowiadajcie.

(2013/12/04 14:44)
a myślałaś o quadzie? ;P

(2013/12/04 15:24)
  No za parę lat byłby jak znalazł, tylko nie wiem czy powinienem bo autorzy sobie nie życzą, więc może lepiej dać w tytule wątku" Wątek nie dla wszystkich"

(2013/12/04 16:32)
Forum jest publiczne a więc można się spodziewać różnych opinii czy podpowiedzi.W mojej wypowiedzi nie było złośliwości. Po prostu w kilku domach zauważyłam, że nie doceniają takiego prezentu  leży gdzieś w rupieciach. Dla mnie byłaby pamiątką, ale dla większości  liczy się kasa. Chrzciny powinny się zwrócić, taka jest rzeczywistość. 

(2013/12/04 17:32)
Forum jest publiczne a więc można się spodziewać różnych opinii czy podpowiedzi.W mojej wypowiedzi nie było złośliwości. Po prostu w kilku domach zauważyłam, że nie doceniają takiego prezentu  leży gdzieś w rupieciach. Dla mnie byłaby pamiątką, ale dla większości  liczy się kasa. Chrzciny powinny się zwrócić, taka jest rzeczywistość. 

(2013/12/04 17:32)
masz rację wątek chyba powinien być zatytułowany nie dla wszystkich może wtedy nie było by głupich komentarzy że chcę opękać chrzest tylko prezentem, bo przecież trudno się domyślić że kasa w kopercie i tak będzie a prezent jest dodatkowo żeby dziecko miało jakąś pamiątkę.

(2013/12/04 17:57)
Margot 23,wyglądasz na taką nieporadną,po sklepach nie chodzisz? a potem dziwisz się że Tobie dogadują,ja Tobie też poradzę,czy to jest chłopiec czy dziewczynka? jak dziewczynka to może rękawice kuchenne? łyżkę drewnianą do mieszania na patelni ? jak chłopiec to może szlifierkę kontową? nitownicę?odstaw komputer,rusz tyłek i nie zawracaj ludziom głowy ,tylko przejdź się po sklepach,bądź zorganizowaną Matką Chrzestną,nie przynoś chrześniakowi wstydu

(2013/12/04 18:53)
Teraz modna ideologia gender, więc jak chłopak to rękawice kuchenne a dziewczynka szlifierka.

(2013/12/04 21:24)
wiem że ten tabloid to wiocha ale warto przeczytać,niech te sukienkowe pedofile,dziecioroby w głowach przestaną zawracać,ogólnie to klękać barany zgodnie z instrukcją kościelnego evergreenu-""pasterze śpiewają,BYDLĘTA KLĘKAJĄ cuda cuda ogłaszają,,,"" http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/szok-dziecko-ksiedza-urodzone-na-plebanii-nie-bylo-czlowiekiem_372310.html
z trudem wchodzi ,trzeba poczekać chwilkę i wejdzie cała gazeta a na ten moment blockquote z artykułu

Szokującą sprawę porodu na plebanii jednej z poznańskich parafii ujawnił rok temu "Głos Wielkopolski". Młoda kobieta rodziła bez pomocy, a jej kochanek ksiądz miał w tym czasie słuchać muzyki. Nad ranem zaczęła krwawić i poprosiła o wezwanie karetki. Ksiądz Mariusz G. zadzwonił po pomoc dopiero, gdy był pewien, że dziecko jest martwe.

Sprawą zajęła się poznańska prokuratura. Wikary miał odpowiedzieć za narażanie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Tydzień temu sprawę umorzono i ksiądz został bezkarny. Jak to możliwe?

Poszło o ustalenie, kiedy dziecko zmarło - jeszcze przed porodem czy w jego trakcie. To bardzo istotne, bo jak się okazuje, prawo nie traktuje dziecka przed porodem jak człowieka.

"Głos Wielkopolski" dotarł do uzasadnienia umorzenia sprawy księdza Mariusza G, z którego wynika, że prokurator powoływała się na dwa orzeczenia Sądu Najwyższego. Oba mówią, że ochronie podlega życie człowieka od chwili rozpoczęcia porodu.

W przypadku porodu na plebanii biegli nie byli w stanie stwierdzić, czy chłopiec zmarł jeszcze w łonie matki, czy po przyjściu na świat

(2013/12/21 10:53)
robroy przygotowałeś się do świat? Jak się ogolisz to nie zapomnij jeszcze powyciskać te krosty na mózgu!

(2013/12/24 09:00)

A ja jestem ciekawa, w jakim banku to konto od szlifierki....?

(2013/12/24 12:24)
na chwilę przed uroczystą kolacją wigilijną z rodziną (u mnie),do Olaf-nie ja to napisałem za pomocą moich chrost mózgowych -- tylko to jest PRAWOMOCNE ORZECZENIE SĄDU RP,można dodać --za rządów Peło!,walczymy o płód po kilku chwilach od poczęcia a sąd rozpatruje to (i ksiądz wie o tym,bo czeka na zgon noworodka) w kwestii czy dziecko zmarło w łonie czy po porodzie,jako ginekolog amator stwierdzam-płód po porodzie ma powietrze w płucach zamiast wód płodowych,biegli nie mogli tego stwierdzić?,poza tym życzę spokojnych i biogatych w prezenty świąt,i mniej agresywności w postach pisanych w 2014 roku!

(2013/12/24 13:26)