"CIUROLAND" - prezentacja !

/ 28 odpowiedzi / 5 zdjęć
http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew-zdjecia,6-lat-porozumienia-ziemi-sochaczewskiej,80905.html
To nie goście ! To skład stały - obecnie podzielony na:
- Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej - Przyjazny Samorząd                               - kandydat na burmistrza: Przemysław G.- Porozumienie Obywatelskie Sochaczew      - kandydat na burmistrza: U. Pawlak- Mazowiecka Wspólnota Samorządowa        - kandydat na burmistrza: B. Czubacki (UWAGA ! rządził będzie i tak Żelichowski)
Dorota
A na szmaty pójdzie Osiecki - najgorszy burmistrz w Sochaczewie.

(2014/11/13 19:45)
Bardzo lubię te momenty, w których ludzie pokazują swoją klasę. Jeszcze tylko "stawik" brakuje tylko żebyś p. Pawlak wylizał tyłek na wizji................

Dorota
P.S. Prawda w oczy kole...............

(2014/11/13 20:24)
Dorata-lubię Twoje wpisy. Konkretna z Ciebie osoba. Ciekawe, że jeszcze nikt nie zarzucił Ci zmontowania tych zdjęć. Chyba wyrobników Pana Ciury z PZS zabolało. Oj zabolało!Niestety, już dawno pisałem, że te sztuczne podziały i cudowne zjednoczenia, to pic na wodę. Nie wszyscy dali się ogłupić. Na szczęście.Nie chodzi mi nawet o to, jak oni rządzą lub "nierządzą". Chodzi mi o oszustwo  z pełną premedytacją.. Tylko z pozoru błahe. I jak im wierzyć?

(2014/11/13 20:35)
Jest nas więcej...... dużo więcej. Ja to rzadko piszę, e-Sochaczew niestety jest członkiem sitwy. Już dawno stracili dziennikarski obiektywizm. Startują z list POS i ostro popierają p. Pawlak.......

Polecam do przeczytania post "Tantal" :
tekst z wątku :

Supra Brokers Sp. z o.o. były ubezpieczyciel między innymi naszego szpitala

"Rafał Holanowski  -  Prezes Zarządu Supra Brokers Sp. z o.o.
Broker ubezpieczeniowy. Z wykształcenia lekarz medycyny, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył studia MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zakładem Opieki Zdrowotnej.

Broker ubezpieczeniowy od 1999 roku.

Marcin Foryś – Wiceprezes Zarządu Supra Brokers Sp. z o.o.
Broker ubezpieczeniowy. Z zawodu lekarz medycyny, chirurg. Absolwent Gdańskiej Akademii Medycznej, Ukończył studia MBA na Akademi Ekonomicznej w Gdańsku.

Broker ubezpieczeniowy od 2000 roku.

Jacek Kopacz – Wiceprezes Zarządu Supra Brokers Sp. z o.o.
Broker ubezpieczeniowy. Z wykształcenia lekarz medycyny. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Broker ubezpieczeniowy od 2003 roku.

Można się chyba tylko domyślać dlaczego szpital nie był zadowolony z tego, że Supra przestał być ubezpieczycielem naszego szacownego szpitala? czy to taka solidarność lekarska?"

autot: Tantal

I wszystko jasne !!!!!!!!

A na deser : "pinka" i "Banery bez loga" - "ciuro-land" wstydzi się ! - ciekawe czego!

(2014/11/14 06:49)
 Co z tego wynika dla wyborców? - ano to, że i Gaik i Osiecki brzydko się chwytają. My możemy jedno, obu panów odsunąć od władzy. Sama wzmianka o podsłuchach, prokuratorach w rodzinie, przenikliwych kierowcach itp każe odstawić ich na bok przynajmniej na najbliższe 4 laia.

(2014/11/14 07:18)
POST zwany BIDONIZMEM.Z serii Pana BĘDZIE,BĘDZIE!

(2014/11/14 08:12)

Większość członków PSL na czele ze Starostą Tadeuszem Korysiem i członkiem Zarządu Powiatu Ryszardem Ambroziakiem, to aktywni działacze „Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej”. Wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu Haliną Pędziejewską, też aktywną działaczką PZS otwierają listy wyborcze tego stowarzyszenia.

Dla zabezpieczenia utrzymania ciągłości władzy w naszym powiecie w następnej kadencji w jednym szeregu z „Porozumieniem Ziemi Sochaczewskiej” stoi także Stowarzyszenie „Przyjazny Samorząd” na czele z urzędującym członkiem Zarządu Powiatu Przemysławem Gaikiem z Platformy Obywatelskiej, także kandydatem na Burmistrza.

W parze z Przemysławem Gaikiem na czele listy kandydatów z tegoż Stowarzyszenia o mandat do Rady Powiatu ubiega się V-ce Przewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Popiołek, która porzuciła szeregi SLD dla dobra dotychczasowego koalicyjnego układu sił, mającego ciągłe parcie na władzę. Pani Jolanta Popiołek zapomniała już chyba, że była Senatorem RP V Kadencji z ramienia SLD.

Dla jeszcze większego zagmatwania geografii wyborczej dla przeciętnego lokalnego wyborcy - na czele listy Stowarzyszenia „Mazowiecka Wspólnota Samorządowa” stoi obecny koalicjant Janusza Ciury - Jerzy Żelichowski wraz z kandydatem na Burmistrza Bogumiłem Czubackim.

Z obserwacji wynika również, że bardzo blisko tego układu znajduje się jeszcze jedno Stowarzyszenie pod nazwą „Porozumienie Obywatelskie Sochaczew”, którego listę do powiatu otwiera Urszula Pawlak, niegdyś działaczka Platformy Obywatelskiej, która również kandyduje na funkcję Burmistrza.

Dla uwiarygodnienia się w oczach wyborców na listach wyborczych do Rady Powiatu znalazły się również znane nazwiska. Przykładem niech będzie Pan Jerzy Krupa, były radny Sejmiku Mazowieckiego, który znajduje się w czołówce listy „Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej” Janusza Ciury.

Żeby nie szukać - polecam ciekawa lektuta

Tara

(2014/11/14 13:27)
Czyli pozostał tylko jeden przenajświętszy:)

(2014/11/14 14:05)
A tymczasem porządnego sracza w centrum blisko 40 tysięcznego miasta nie u świecisz . A zapomniałem, to zbyt przyziemne zajęcie, załatwianie potrzeb mieszkańców, Pany zajęte ważniejszymi sprawami ?  

(2014/11/14 15:26)
Co tam sraczyk, najwyżej ktoś zsika się w gatki albo pójdzie zrobić klocka na wałach zamku. Zobacz jak wygląda ul. Licealna, którędy jeździ codziennie tysiące aut. 

(2014/11/14 15:31)
Jestem w samorządzie lokalnym od 16 lat i obserwuję teraz niespotykaną wcześniej brutalność w nękaniu przeciwników oraz szukaniu na nich haków. Jacy ludzie trafili do samorządu, takie metody stosują.Współtworzyłem sochaczewski samorząd powiatowy od podstaw i z dużym niesmakiem wspominam ciągłe przepychanki i siedmiokrotną zmianę przewodniczącego rady w pierwszej kadencji. Utrudniało to bardzo pracę Zarządowi Powiatu, którego byłem członkiem. W tej kadencji byłem ostatecznie jedynym radnym Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej i nie funkcjonowałem w żadnej koalicji. Popierałem Zarząd Powiatu we wszystkich pozytywnych dla powiatu sprawach. Jako jeden z 21 radnych dostrzegałem mankamenty funkcjonowania starostwa, ale miałem ograniczony wpływ na realizację zadań będących w kompetencji Zarządu Powiatu, czy wydziałów starostwa, np. konsekwentnie sugerowałem likwidację Zespołu Obsługi Szkół i przywrócenie samorządności szkołom powiatowym. Zachowałem niezależność, pracując na co dzień w Urzędzie Miejskim w Płońsku. Miałem więc też możliwość obserwowania i porównywania przebiegu spraw miejskich w Sochaczewie, w które byłem przecież mocno zaangażowany przez okres ośmiu lat. Nie mogłem milczeć widząc, że sprawy nie idą dobrze, a mieszkańcom serwuje się propagandowy pic.W odpowiedzi zamiast merytorycznej polemiki, przedstawiciel magistratu zazwyczaj zarzucał mi manipulacje. Pojawili się też anonimowi osobnicy, klony, serwujący agresję i zacietrzewienie jakich wcześniej w Internecie nie było. Boli mnie, że towarzyszy temu nieumiejętność dyskusji o sprawach publicznych. Blokuje się możliwość polemiki. Zamiast merytorycznych argumentów atakuje się człowieka, jego godność.Klony próbują mnie wikłać w jakieś wymyślone układy. Insynuuje się, że zrobiłem jakiś bałagan w powiecie. Śmieszy mnie, że chce go uprzątać człowiek, który dopiero zaczął się uczyć samorządu, ale o robieniu brudnej kampanii wie więcej, niż wielu innych razem wziętych.

(2014/11/14 18:34)
Zobaczcie kto rządzi Sochaczewem , to ludzie którzy przed niczym się nie powstrzymają . TO normalnie ba...da

(2014/11/14 18:50)
Panie Jerzy 100% prawdy.Nigdy więcej BĘDZIE,BĘDZIE !

(2014/11/15 11:34)
Właśnie opowiedziała mi pewna osoba, która była zapraszana jako przedstawiciel organizacji społecznej, jak odbywały sie w DPSie uroczystości, niby to dla pensjonariuszy.Otóż w dużym salonie bawili zaproszeni goście czyli władze,na stołach wszystko co najlepsze dla gości, po prostu przepych, a ci starzy ludzie siedzieli przy stolikach  na dworze przy nędznym bigosie.Nie mogę opisać więcej, bo nie chcę by mój inormator został rozpoznany.W każdym razie,zatrudnieni byli tam także radni miejscy, kórzy dokładnie o wszystkim wiedzieli.Żaden z nich nie powinien dostać się do rady od nowa.Żerować na ludział starch i chorych to najgorsza rzecz.

(2014/11/15 13:04)
Pewnie jak już się ci notable najedli w Chopinie, na sportowej imprezie to idąc do domku chcieli by się po drodze wysikać albo wykupciać gdzieś w centrum . Ale cóż przybytek nie czynny. A wódeczka była dobra bo nie za swoje ?

(2014/11/15 13:14)

(2014/11/15 14:23)
Zapraszam do Chodakowa na  pasaż, jaka dyskoteka!. Nie  dość, że tam latarnia przy latarni, to jeszcze na te latarnie na nałożono od góry drugie światła, tym razem  ciemnoniebieskie.Tylko ani jednego człowieka nie widać. Nie wiem, czy to już na Boże Narodzenie, czy po to żeby Chodakowianie pamiętali o obecnym burmistrzu podczas jutrzejszego głosowania.

(2014/11/15 16:58)
Sezon "skoków narciarskich" za pasem, a co do pomyślunków latarników ?

(2014/11/15 19:46)
No nie wyszło małpeczko.

(2014/11/15 22:05)
Nie ciągnij tej negatywnej kampanii. Zaparz sobie meliskę, albo napij ciepłego mleczka.

(2014/11/15 22:30)

jerzyk2205
"Jestem w samorządzie lokalnym od 16 lat i obserwuję teraz niespotykaną wcześniej brutalność w nękaniu przeciwników oraz szukaniu na nich haków. Jacy ludzie trafili do samorządu, takie metody stosują.
Współtworzyłem sochaczewski samorząd powiatowy od podstaw i z dużym niesmakiem wspominam ciągłe przepychanki i siedmiokrotną zmianę przewodniczącego rady w pierwszej kadencji. Utrudniało to bardzo pracę Zarządowi Powiatu, którego byłem członkiem. W tej kadencji byłem ostatecznie jedynym radnym Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej i nie funkcjonowałem w żadnej koalicji. Popierałem Zarząd Powiatu we wszystkich pozytywnych dla powiatu sprawach. Jako jeden z 21 radnych dostrzegałem mankamenty funkcjonowania starostwa, ale miałem ograniczony wpływ na realizację zadań będących w kompetencji Zarządu Powiatu, czy wydziałów starostwa, np. konsekwentnie sugerowałem likwidację Zespołu Obsługi Szkół i przywrócenie samorządności szkołom powiatowym. Zachowałem niezależność, pracując na co dzień w Urzędzie Miejskim w Płońsku. Miałem więc też możliwość obserwowania i porównywania przebiegu spraw miejskich w Sochaczewie, w które byłem przecież mocno zaangażowany przez okres ośmiu lat. Nie mogłem milczeć widząc, że sprawy nie idą dobrze, a mieszkańcom serwuje się propagandowy pic.
W odpowiedzi zamiast merytorycznej polemiki, przedstawiciel magistratu zazwyczaj zarzucał mi manipulacje. Pojawili się też anonimowi osobnicy, klony, serwujący agresję i zacietrzewienie jakich wcześniej w Internecie nie było. Boli mnie, że towarzyszy temu nieumiejętność dyskusji o sprawach publicznych. Blokuje się możliwość polemiki. Zamiast merytorycznych argumentów atakuje się człowieka, jego godność.
Klony próbują mnie wikłać w jakieś wymyślone układy. Insynuuje się, że zrobiłem jakiś bałagan w powiecie. Śmieszy mnie, że chce go uprzątać człowiek, który dopiero zaczął się uczyć samorządu, ale o robieniu brudnej kampanii wie więcej, niż wielu innych razem wziętych."

Jest Pan obłudny, brutalna kampania .................. TYLKO I WYŁĄCZNIE W WYKONANIU PANA I KOLESI Z "CIUROLANU". Wystarczy popatrzeć jak mataczycie faktami - świetne zestawienie ! ..................żałosne ! 
Dorota.

(2014/11/21 19:20)
"Popierałem Zarząd Powiatu we wszystkich pozytywnych dla powiatu sprawach. Jako jeden z 21 radnych dostrzegałem mankamenty funkcjonowania starostwa, ale miałem ograniczony wpływ na realizację zadań będących w kompetencji Zarządu Powiatu, czy wydziałów starostwa, np. konsekwentnie sugerowałem likwidację Zespołu Obsługi Szkół i przywrócenie samorządności szkołom powiatowym."

Kiedy Pan je dostrzegał....., nie znalazłam nigdzie Pana "merytorycznej dyskusji" na temat nieprawidłowości w DPS gdy zostały ujawnione fakty dotyczące afery. Nie poprał Pan nigdy radnych na sesji, którzy domagali się kontroli i wyjaśnień. 
Zasiadał Pan z nimi przy jednym stole na imprezkach, gdy okradano i krzywdzono ludzi.....a teraz się Pan obraża, że pokazuję waszą klikę i nazywa Pan to brudną kampanią. Nie proszę Pana to są FAKTY !

(2014/11/21 19:33)
metasekwoja,to są nowe miejsca pracy.Latarnie już stoją ,kasting trwa,będzie,będzie praca. Rząd nasz zaliczył sobie do budżetu przychody z nierządu ,miasto naliczy opłaty postojowe i cyrk się kręci.

(2014/11/22 08:57)

(2014/11/22 15:15)