Co powstanie na rogu ul. Płockiej i Gawłowskiej?

/ 7 odpowiedzi
Czy ktoś może wie co ma powstać w tym miejscu?Przed kilkoma laty wieść gminna niosła, że ma tam powstać LIDL! Trochę czasu minęło, żadne widoczne kroki nie zostały podjęte, podobno pojawiły się jakieś problemy z wykupem terenu na którym miał powstać sklep...Przed kilkoma dniami dowiedziałam się, że poprzedni inwestor wycofał się, ale pojawił się nowy, który ma zamiar wybudować tam... Biedronkę! Piąty sklep tej sieci w takim mieście jak Sochaczew, to chyba jakaś paranoja! Może ktoś ma jakieś inne - lepsze - informacje?
co by tam nie powstało na pewno zmieni obecny opłakany   wizerunek ,a nawet i biedronka wcale nie głupia sprawa.

(2014/02/05 21:31)
inwestor który buduje może dokonać wynajmu budynku jakiejkolwiek sieci jaka będzie chętna,jak się zgłosi Biedronka no to czemu nie? Biedronki w Chodakowie,Teresinie powstały w wynajetych obiektach,sieci już same nie budują

(2014/02/06 09:11)
Miała być Biedronka ale zrezygnowała. Obecnie nie ma kupca. i nie ma planów.

(2014/02/06 13:03)
 No faktycznie niedobrze już się robi od tych Biedronek, ja omijam z daleka. Proponowałbym Jumbo gdybym miał wybierać, Lidl też spoko, ale czy w tym mieście nic innego poza sklepem wielkopowierzchniowym  z żarciem nie może powstać?

(2014/02/06 14:25)
Ja bym tam widział w tej lokalizacji LOFTY...

(2014/02/06 19:23)
Kwiecień - Maj rozpocznie się coś... budowa, Biedronki.

(2014/02/11 18:47)