Co sądzicie o Pałacu Korona w miejscowości Czyste

/ 22 odpowiedzi
Jak w pytaniu proszę o odpowiedź. Proszę o opinie lub wskazówki na co zwrócić uwagę w w/w domu weselnym. Planuję własne przyjęcie za około 2 lata.

lis
Witam.
Lepiej się zastanów nad decyzją organizacji tam imprezy.Znajdź sobie inny lokal, uwierz mi.Bardzo ciężko się dogaduje z właścicielką, oczywiście po podpisaniu umowy.Było kilka wątków na ten temat na forum, nawet część zginęło, poszukaj sobie.Jeżeli chcesz mieć spokojną głowę daruj sobie, tym bardziej że masz jeszcze 2 lata.
Napisz do mnie na priv, zdradzę Ci kilka sekretów :).
Pozdrawiam

(2012/09/24 10:16)
:(:(:(

(2012/09/24 11:06)
a my mieliśmy tam swoje wesele w kwietniu br. i jesteśmy bardzo zadowoleni. Również służę pomocą na priv.

(2012/09/24 11:53)
polecam tę salę
miałem wesele w czerwcu, grał zespół tropic a film nagrywał art film.
ogolnie wszystko było zgrane także i wszyscy zadowoleni -goscie ubawieni :)

(2012/09/24 23:07)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany podaję kontakt: 507286928

(2012/09/30 16:13)
Witam, mieliśmy wesele na Czystym w sali Pałac Korona i nikomu nie polecam tej sali, kto juz ma zarezerwowana niech szuka innej. Na sali woda leje sie po scianach i podłodze. Podłoga była tak mokra ze nie dał sie tanczyc , wszyscy sie ślizgali a włascicielki oczywiscie nie było. Grzyb na ścianach w niektorych pomieszczeniach .Właścicielka nie słowna oszustka jakiej nie znałam, kazała nam sie zbierac w trakcie trwajacych poprawin jak tylko dostała kase. Na dodatek jest złodziejka bo wyniosla nam czesc jedzenia, ukryła baniaczek od ogorkow za talerzami. Wstyd łaszczy sie na byle gówno. Od zespołu chciała wyciagnac kase i kłociła sie z nimi o zaiks. Przy uzgadnianiu poprawiny miały byc za kwote 20 zł poprosiłam zeby wpisala mi na umowe a pozniej chciala 45zł. Ludzie uciekajcie z tej sali , to nie jest zabawa - na mokrej podłodze i z nerwami na właścicielke.

(2013/05/10 08:36)

lis
Witam,

Widzę że Pani Barbara bierze już po 2000 zł zadatku żeby więcej zarobić na osobach noszących się z zamiarem odstąpienia od umowy.

Strasznie pazerna na kasę, idąca w zaparte, widać spory kredyt na karku i brak pomysłu na biznes. Ma gdzieś Kodeks cywilny i zapisy umowy którą sama sporządziła. Dochodzić swoich praw można jedynie na drodze sądowej, ale czy warto się boksować za 1000 zł?

Lepiej Pani Barbara wzięłaby się za zarządzanie biznesem tak żeby klient i Ona sama byli zadowoleni. Nie na raz sztuka. Wiedzą o tym inni prowadzący tego typu lokale w okolicy.

Może warto wynająć tą salę pod jakiś kościół, świetlicę wiejską, dyskotekę, supermarket Biedronki..., byłby stały przypływ pieniędzy przez cały rok?

Pozdrawiam wszystkich i czekam na Wasze opinie.

(2013/05/10 11:14)

Ja miałam tam wesele niecałe 2 lata temu i jestesmy zadowoleni. Co chcielismy, o co poprosiliśmy to mieliśmy zrobione. Poza ubogo wyposazona kuchnią było ok. (może przez ten czas to się już zmieniło) Fak faktem gdy odbieralismy sale od poprzedniej pary to byli bardzo nie zadowoleni ale nie chcieli nic powiedzieć...

Każdy ma inne wymagania i oczekiwania, więc jednemu pasuje, a drugiemu nie...

(2013/05/13 10:51)
No ja mam zarezerwowany termin na przyszly rok tam tylko jak czytam to są same negatywy o tej sali a nikt sie nie wypowiedział w sensie pozytywnym czy zby az tak żle było

(2013/05/13 19:56)
Witam, ja rónież mam wesele na tej sali w tym roku, poleciło mi ją sporo osób, każda z nich była zadowolona. Do tej chwili nie miałam żadnych problemów z dogadaniem się z właścicielami. Uważam,że nagonka na salę i ta Panią są niesłuszne.

(2013/05/15 11:42)

Witam wszystkich,

Piszę do tych wszystkich , którzy noszą się z zamiarem zorganizowania w Pałacu Korona jakiejkolwiek imprezy. Ludzie zrezygnujcie z tego pomysłu. Naprawdę wiem co mówię, w tym miesiącu(w maju) byliśmy tam na komunii dziecka U BLISKICH znajomych. Wszystkim zależało żeby to był wspaniały dzień, rodzina przyjeżdża z daleka , wszystko przygotowane a tu klapa. Na sali totalny bałagan i chaos organizacyjny. Pani właścicielka ciągle niezadowolona, najgorsze jednak było jedzenie i nieprofesjonalna obsługa. Jedzenia najnormalniej w świecie BRAKOWAŁO, było przygotowane w oszczędnej wersji , do tego stopnia że  zamiast karkówki została podana łopatka a barszcz czerwony INSTANT z torebki. Można by jeszcze długo opisywać ale może to wystarczy. Niestety widać tam brak profesjonalizmu a cena za osobę naprawdę jest dość spora. NIE POLECAM. ZNAJOMI SIĘ ZAWIEDLI I PRZEPRASZALI GOŚCI ZA TĘ PORAŻKĘ. najbardziej SZKODA TAK PIĘKNEGO DNIA JAKIM JEST KOMUNIA DZIECKA, BO NIESMAK I ZŁE SAMOPOCZUCIE IPOZOSTAJĄ NA DŁUGO.     

(2013/05/28 10:59)
Witam wszystkich,chciałabym odświeżyć ten temat. Czy ktoś mógłby powiedzieć, czy może coś się zmieniło na lepsze, czy może na jeszcze gorsze? Planuję tam wesele na przyszły rok i chciałabym wiedzieć, bo sala wizualnie jedna z najlepszych w okolicach Sochaczewa, ale słyszałam bardzo różne opinie, z czego dużo negatywnych. Czy ktoś w niedawnym czasie może był tam na weselu lub innym przyjęciu albo sam organizował ?
Bardzo bym prosiła o odpowiedź.

(2013/09/20 20:55)

Byłam na komunii w tym roku na małej sali. Byłam bardzo ciekawa tej sali bo wiele jest opinii a nigdy nie miałam okazji być tam na żadnym przyjęciu. Ogólnie mówiąc nic mnie tam nie powaliło.

Zdaję sobie sprawę, że ilość jedzenia zależy od wybranej opcji menu, ale oprócz dań gorących nie było za bardzo co zjeść, ponieważ porcje przystawek były tak małe że starczały dosłownie dla jednej osoby. Jeżeli w salaterce jest dosłownie łyżka sałatki to dla mnie jest to poprostu oszukiwanie klienta. Jedzenie było smaczne ale zdecydowanie było go za mało, zwłaszcza że impreza była z alkoholem więc osoby pijące nie miały zbytnio pod co pić, ponieważ przystawki nie były uzupełniane.

Jeżeli mają Państwo już zarezerwowaną salę to radzę wcześniej umówić się na "oglądanie zastawionych stołów" np przed innym weselem, żeby zobaczyć jak to wygląda i czy Państwu to odpowiada.

Obsługa trochę powolna. Nie spodobało mi sie bardzo to, że przed daniem gorącym nikt nie zapraszał będących przed salą gości (a było bardzo ciepło więc każdy korzystał z ławeczek na zewnątrz) tylko obsługa podawała tym co siedzieli przy stolach a jeżeli ktoś doszedł później to albo musiał prosić aby obsługa doniosła danie albo jadł zimne to co stało juz od jakiegoś czasu na stole. Za to wielki minus.

Sama sala bardzo ładna, ale jako całość niczym mnie nie urzekła.

(2013/09/23 08:35)
Dziękuję bardzo. Może ktoś jeszcze by mi coś powiedział ? Będę na prawdę bardzo wdzięczna.

(2013/09/24 08:56)

Będę w tę sobotę na weselu w tej sali. Wcześniej tam nie byłem.

Ale opinie jakie słyszałem od ludzi nie napawają optymizmem. Teściu zna tych ludzi osobiście i określa ich jednym słowem: złodzieje. Kradną jedzenie, podkładają zniszczone sprzęty - BARDZO DOKŁADNIE WYSZCZEGÓLNIJ W UMOWIE PODCZAS ODBIORU SALI ZNISZCZONE SPRZĘTY A NAWET USZKODZENIA SALI I KUCHNI!!!!

Żeby było zabawniej to jedno gada na drugie i okradają sami siebie :) Ale to już inna historia...

(2013/09/24 11:24)
A czy mogłabym się dowiedzieć czegoś dokładniej? W prywatnej wiadomości na przykład.

(2013/09/24 12:02)
A to odezwę się jak sprawdzę osobiście.

(2013/09/24 13:03)
Będę bardzo wdzięczna.

(2013/09/24 16:22)
Chciałam odświeżyć wątek Pałacu Korona w miejscowości Czyste . Jest ona godna polecenia teraz w ta sobotę co była moja siostra miała tam wesele, wszystko jak najbardziej w porządku sala piękna zadbana, kuchnia dobrze wyposażona. Właścicielka wraz z mężem cudowni ludzie. Moim zdaniem to co inni piszą o nich to same plotki. Kobieta bardzo sympatyczna. to co piszecie o wynoszeniu jedzenia to w  ogóle jakieś brednie. Ludzie to proste jeśli bierzecie sale wraz z ich kateringiem i jest mało jedzenia to nie ich wina tylko wasza bo to wy ustalacie ile ma być dani i w ogóle wszystkiego.Moim zdaniem jeśli ktoś jest nie miły dla nich to oni tym samym się odwdzięczają, a jeśli ktoś okazuje im szacunek to oni robią to samo proste i logiczne. ludzie to nie wiadomo by co chcieli najlepiej wszystko za darmo albo za pół ceny i stawiają nie wiadomo jakie wymagania. Więcej szczegółów podam na priv jak ktoś będzie chciał.  WARTO POLECAM!!!!

(2014/07/02 22:31)
hej możesz opisać tą salę hehe bo czytając te opinie na temat tej sali nie wiem co mam robić z narzeczonym i sie trochę boimy ;) z góry dziękuję i jak możesz to odezwij się na mojego e-maila dominikamika94@wp.pl 

(2014/07/22 21:29)

(2014/07/23 21:10)
Witam,

Czy zdecydowali się Państwo jednak na Pałac Korona w miejscowości Czyste? Jak Państwa wrażenie? Proszę o informację, gdyż mamy rezerwację na 2016 rok i po przeczytaniu tylu negatywnych opinii nie jesteśmy pewni tego miejsca. Z góry dziękuję |( madziarka4@o2.pl)

(2015/01/25 20:59)