Co sądzicie o proboszczu w Kątach?

/ 21 odpowiedzi
W parfii w katach jest problem z zalatwieniem jakich kolwiek spaw.. Nigdy nie mozna zastac Proboszcza.. nie ma informacji w jakich godzinach czynna jest kancelarja.. a jesli juz jest to zalatwia wszysko przed brama..
Kiedyś byłem u Proboszcza w Kątach aby wyraził zgodę by moje dziecko przyjęło I Komunię Św. w innej parafii i trochę byłem zaskoczony jego nieuprzejmością, ze słyszenia (plotek) wiem, że to konfliktowy ksiądz. Pozwolenia udzielił na piśmie, rozstaliśmy się w zgodzie :) pozdrowienia dla Proboszcza !

Brodacz

(2012/06/11 08:18)
co wy z tymi sukienkowymi batmanami?,jaki ksiądz ten,jaki tamten a co sądzicie o braciach Sting z Wawrzyńca i Gawłowa,czy to prawda że pobili się o >.....jest temat o księdzach to wpisywać się a nie co rusz zakładać nowy albo w morde nie chodzić na msze i nie karmić datkami trolli,Bóg jest wszędzie ,nawet w komórce u Kowalskiego

(2012/06/11 16:07)
u Kowalskiego w komórce nie ,bo Kowalski nie ma komórki,ale zgadzam się z tym co piszesz .

(2012/06/11 16:49)

xyx
W parfii w katach jest problem z zalatwieniem jakich kolwiek spaw.. Nigdy nie mozna zastac Proboszcza.. nie ma informacji w jakich godzinach czynna jest kancelarja.. a jesli juz jest to zalatwia wszysko przed brama..

Proboszcz tez człowiek,ma rodzine ,dzieci i cały czas na plebanii nie przesiaduje!

(2012/06/11 21:53)
...z tego co jest mi wiadome, proboszcz obecnie przebywa w sanatorium, dostępny będzie po 20 czerwca. Pozdrawiam

(2012/06/12 16:24)

xyx
...z tego co jest mi wiadome, proboszcz obecnie przebywa w sanatorium, dostępny będzie po 20 czerwca. Pozdrawiam

a ty rzecznikiem jego jestes czy jak??  znajac zycie to jest na wczasach z dziecmi i przyjaciółka..

(2012/06/12 20:41)
Jak ksiądz nie ma dzieci i "przyjaciółki" to:
- co on nam się w życie rodzinne wtrąca jak sam nie ma rodziny.

Jak ksiądz ma dzieci i "przyjaciółkę" to też źle.

Przerąbane mają księża. Ani w te ani we wte ;)

A swoją drogą pamiętam jeszcze proboszcza z czasów gdy był w Wawrzyńcu. Był wtedy bardzo lubianym księdzem.

(2012/06/13 09:58)
xyx - troszkę się wyrażaj w swoich myślach...nawet gdybym była rzecznikiem, to coś złego? Padło pytanie, odpowiedziałam życzliwie, co wiedziałam i tyle. Po prostu jest to moja parafia i ksiądz wyraźnie i oficjalnie po mszy powiedział że będzie na leczeniu, nie dociekam gdzie był rzeczywiście, bo mnie to nie interesuje. Do kancelarii jest telefon, na pewno można się tam dodzwonić i umówić z księdzem na daną godzinę jeżeli mamy do niego sprawę. Jest to mała parafia i zapewne nie ma dodatkowych "ludzi" do obsługiwania kancelarii.

(2012/06/22 21:38)

hmmm .... a gdzie ten nr do kancelarii jest podany???

nie ma zadnej informacji... od zawsze jest ciezko Proboszcza zstac..

(2012/06/23 23:26)
Nr telefonu: (+48) 046 861 91 12

(2012/06/24 00:33)
Może jakieś nowe informacje na temat księdza i tego co wyczynia w swojej parafii.? 

(2013/03/26 11:31)
jak tak cie to interesuje to idź i sam się go zapytaj .

(2013/03/26 12:29)
Kurcze ja mieszkam w socho już ponad 20 lat a nawet nie wiedziałem że tam kościół jest !!
No widzicie moi mili parafianie , łodpier...le wam kazanie , do kościoła nie chodzita ale babki pier..olita , na jałmużnę nie dajeta ale glupoty pierd..olita !!!!!!!!!!!
A tą głupotą jest ten bez sensu post !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co kur...wa mac kogo obchodzi co kto sądzi o proboszczu !!!!

(2013/03/28 20:14)
 Dokładnie kendal jakbyś znał moje myśli. To tacy co wszystko o wszystkich wiedzą tylko o sobie prawdę ukrywają.

(2013/03/28 20:54)
Ks. Proboszcz z Kąt jest bardzo podobny do ks. proboszcza z Trojanowa. Przychodziłem do kancelarii w jakiejś tam różnej sprawie, co dzwoniłem do proboszcza to nie odbierał. Jak by proboszcz usłyszał szelest kasy - drzwi są na oścież otwarte -. pozdrawiam wszystkich piszących na forach

(2013/04/02 20:46)
Kendal,

Naucz się pisać po polsku.
A z tym poetyckim językiem, proponuje iść pod kościół i w ten sposób rozmawiać z pozostałymi uczestnikami mszy, najlepiej po znaku pokoju.

(2013/04/02 21:45)
 Dokładnie kendal jakbyś znał moje myśli. To tacy co wszystko o wszystkich wiedzą tylko o sobie prawdę ukrywają.

Przyganial kociol garnkowi hihi

(2013/04/03 09:16)
Szkoda, że mamy takiego proboszcza... :(
Z uzyskaniem zgody na Komunię córki w sąsiedniej parafii miałem niezłe jazdy. Byłem traktowany jak intruz i wypraszany z Zakrystii. Dopiero w Kurii ktoś go przekonał, że nie warto parafian traktować jak chłopów przywiązanych do ziemii..
Całą sprawę opisałem tutaj: https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=11&t=40842&p=1017010#p1017010

(2018/10/09 19:36)
w tym kraju kosciołow i ksiezy jest wiecej niz komend szpitali policjantow i lekarzy razem wziętych...

(2018/10/15 08:15)
po kiego grzyba chodzicie,prosicie,błagacie? śluby są cywilne,(liczą się),nadanie imienia dziecku w USC,pogrzeb świecki,są jeszcze cmentarze komunalne i celebracja świecka pogrzebu,na kiego morde drzeżć że ksiądz taki a taki zdzierus? olać ten KK totalnie a nie wyżalać się na forach.Żalosne jęki,""co sądzicie....."

(2018/10/15 14:29)
Kuria żyje z tego co wrzucacie na tacę w Katach. Tam trzeba szukać pomocy.

(2018/10/15 15:25)