Co sądzicie o zespole Exell

/ 35 odpowiedzi
ej, no dajcie linka do stronki tego zespołu exell.

(2011/02/02 13:37)
www.exellband.pl

(2011/02/03 20:31)
aha, na youtube też są, za czasów młodości i disco polo live ;P

(2011/02/03 20:34)
aha, na youtube też są, za czasów młodości i disco polo live ;P

(2011/02/03 20:35)
Co by nie mówić o zespole exell to za kasę jaką biorą za wesele spokojnie możesz poszukać kapeli która gra na żywo,a nie bulić tyle kasy za karaoke.

(2011/02/11 20:38)
Byłem  w  minioną sobotę na balu w arkadii gdzie grał exell. szczerze - do bani. polskich piosenek bardzo niewiele. disco polo - tylko 1 piosenka byla... jestes szalona. moze to i dobra muzyka ale do kotleta a nie do tanca. kto slyszal żeby na balu karnawałowym tanczyć przy Autobiografii albo House of the rising sun?? porazka!

(2011/02/14 11:26)
dzięki serdeczne za wasze opinie na temat Exela. byliśmy z narzeczoną na Balu Andrzejkowym w Arkadii i wyrobiliśmy sobie wlasne zdanie. Sorki chłopie, ale jeśli zarzut dla zespołu że gra tylko 1 piosenke disco-polo ma być trafny...to ty naprawdę "czesio" jesteś. szczera moja opinia jest taka: może i nie mistrzowie świata są, ale choć by ze względu na wokalistkę i właśnie zarąbisty repertuar postanowiłem ich wziąść. Zgodzę się z Bumblebee, że jak ktoś chce tupanine to są bale w remizjach albo dyskoteki. Taki lokal jak Arkadia, to trochę inna bajka...
Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za ich opinie

(2011/02/14 18:43)
A czym się różni wesele ( chodzi mi tu o muzykę ) które odbywa się w Arkadii i wesele w remizie czyżby w Arkadii nie pozwalali tupać?A niech tam przecież każdy ma inny gust jeżeli się podobają to trzeba brać.Dziewczyna którą wynajmują do śpiewania jest naprawdę rewelacyjna i to jak dla mnie jedyny plus dla tego zespołu.I mała przestroga dla pana młodego nie zawsze muzyka która nam się podoba jest odpowiednia na wesele.Moim skromnym zdaniem na wesela chodzi się po to aby się wytańczyć i wyszaleć więc nie wyobrażam sobie dobrej zabawy weselnej bez disco polo,ale to tylko moje skromne zdanie. 

(2011/02/14 20:41)
Zdecydowanie zgadzam się z "janeczką". Na naszym weselu grana była tylko muzyka disco polo, biesiadne i stare kawałki :) Goście bawili się do rana, parkiet pełny i do dziś pytają o zespół... Jednak wyboru muzyki dokonują Młodzi :) My repertuar wybieraliśmy z myślą o gościach, a nie o sobie  :) I Ci co uważają że wesele przy takiej muzyce jest beznadziejne to się grubo mylą. Baliśmy się ryzykując taka muzykę tylko :) Jednak warto było :) Gwarantowana udana zabawa :P

(2011/02/15 10:19)

Witam Wszystkich Serdecznie.

Jestem właścicielem(-lką) jednego z okolicznych obiektów organizujących różnego rodzaju imprezy okolicznościowe z oprawą muzyczną.

Z reguły staram się nie zabierać głosu na żadnych forach, ponieważ zdaję sobie sprawę z różnorodności intencji i poziomu intelektualnego wszelkiego rodzaju „avatarów”, którzy umieszczają swoje wpisy. Jednakże, chcę podzielić się z Wami, drodzy forumowicze moimi spostrzeżeniami, które nasuwają mi się, po pobieżnym przeczytaniu uwag o zespołach muzycznych. Nie chodzi mi o żaden konkretny „szyld”, nie zamierzam operować nazwami. Pragnę tylko przedstawić Wam, w kilku podpunktach moje, nabyte w przeciągu kilkunastu lat obcowania z branżą rozrywkową spostrzeżenia

1.      zespoły z naszego okręgu prezentują naprawdę przyzwoicie wysoki poziom muzyczny, o poziomie  prezencji artystycznej i  kultury osobistej można dyskutować, ale muzycznie jest ok. (w większości przypadków)

2.      zespoły, grające w 100% na żywo (mówię tu o całej imprezie, czyli 10-12 godzin), są nieosiągalne cenowo dla większości (ceny od 9 -12 tys.), lub grają tak, że szkoda gadać...

3.      dobry zespół powinien sprawić , żeby ¾ gości było zadowolonych – jeśli jest ich więcej, zespół  naprawdę trzeba docenić

4.      kapele w naszym rejonie są drogie, ale jest spory wybór i rozstrzał cenowy – pamiętajmy jednak, że coś za coś

5.       trzeba wiedzieć czego się chce: są zespoły grające głównie polskie disco (zdecydowana większość), są zespoły grające wszystkiego po trochu z polskiej muzyki rozrywkowej – od lat 70-tych do współczesnych przebojów, oraz jak ja to nazywam, zespoły eksportowe, grające w równych proporcjach szeroko pojętą muzykę dico-pop  zagraniczną i ojczyźnianą.  Mamy więc, do wyboru, do koloru...

6.      sochaczewska publika jest zmanierowana i rozpieszczona, niestety...dlatego rodzime zespoły tak chętnie grają na wyjazdach – tam czują się docenieni, ugoszczeni i dowartościowani.(patrz punkt 1)

7.      podstawa przy „godzeniu” jakiejkolwiek imprezy, to śmiałe wyartykułowanie swoich potrzeb, np. sprawy dotyczące alkoholu, stroju, repertuaru, czasu grania, czasu przerw..itd, itp...

Może się zbytnio rozpisałam(-ałem), ale mam nadzieję, że moje uwagi pomogą Wam, drodzy forumowicze, w doborze odpowiedniego zespołu na swoją imprezę, cokolwiek to ma być

(2011/02/28 15:28)