CO TAKIEGO POSEŁ ZROBIŁ DLA MIASTA?

/ 23 odpowiedzi / 8 zdjęć
Zbliża się nowa kampania wyborcza i pan poseł M. przypomniał sobie o swoim mieście i jego mieszkańcach. Znowu padają obietnice i wielkie słowa. A tymczasem goła prawda, o tym że faktycznie nie zrobił wiele, by poprawić warunki życia swoich wyborców, aż skrzeczy. Oto pierwszy przykład, most na Bzurze. Czy poseł przyczynił się do przyspieszenia jego remontu ? czy jakiś grosz w Warszawie załatwił ? oceńcie państwo sami.

może najpierw powinno być co zrobił ,bo nie wiadomo co ,przynajmniej ja nie wiem i wielu ludzi tak samo,co inni zrobili,a trzeba dodać za chwile odezwa się nowi kandydaci z próżnymi obietnicami.

(2015/09/11 13:02)
Również poproszę o przypomnienie (może nie zauważyłem ) co POSEŁ MAŁECKI ZROBIŁ DLA MIASTA SOCHACZEWA.

Dla sympatyków posła - proszę nie zaliczać na plus bredni o smoleńsku, bredni o trzecim pokoleniu patriotów, zapraszania jeszcze większych oszołomów w osobach Wojciechowski, Sasin czy Pawłowicz. Pieniactwa o kolejach mazowieckich i wspólnym bilecie również proszę nie zaliczać do plusów jak i walki o zamykanym sądzie, który zamykany nie był.

Ale chętnie wysłucham wytłumaczenia np. o jego kilometrówkach ( dla nie znających tematu, pan poseł do Warszawy jeżdzi pociągiem ).

(2015/09/11 15:12)
 Proponowałbym zapytać samego posła Małeckiego
 A czy tzw. kilometrówki są niezgodne z prawem, bo o ile wiem  fundusz Sejmu takowe przewiduje. Niestety to posłowie wszelkich opcji od prawa do lewa likwidowali po kolei przywileje  oraz rozmaite prawa i profity  pracownicze wszystkim grupom społecznym oprócz siebie. No ba ale skoro Parlament jest takim jedynym  miejscem pracy w którym  można sprzedawać i spożywać alkohol to  czemu się dziwić że tutaj jest jak jest?

(2015/09/11 23:06)

(2015/09/12 09:43)
Kilometrówki tylko te są zgodne z prawem które dana osoba faktycznie przejechała swoim samochodem podczas podróży służbowych... chyba każdy przyzna rację że trudnym jest jednoczesna jazda samochodem i pociągiem... bo niby qźwa jak??? a sam pociąg to miejsce na tyle publiczne w którym żadna znana osoba choć by z tego znana że jest znana nie pozostanie niezauważona tak więc prawdopodobnie mamy do czynienia z cudem... Kolejnym cudem poselskiej zaradności... 

(2015/09/12 10:26)

(2015/09/12 10:27)
Czy może ktoś wie , które miejsce na liście dostał od Pisu Małecki ?

(2015/09/12 13:37)
Kilometrówki tylko te są zgodne z prawem które dana osoba faktycznie przejechała swoim samochodem podczas podróży służbowych... chyba każdy przyzna rację że trudnym jest jednoczesna jazda samochodem i pociągiem... bo niby qźwa jak??? a sam pociąg to miejsce na tyle publiczne w którym żadna znana osoba choć by z tego znana że jest znana nie pozostanie niezauważona tak więc prawdopodobnie mamy do czynienia z cudem... Kolejnym cudem poselskiej zaradności... 

Tu jest sprawa  bardzo dyskusyjna bo immunitet uprawnia posła do bezpłatnych przejazdów PKP, ale jak wiadomo nie wszędzie da się i można jechać pociągiem. Moim zdaniem to zwykłe czepialstwo bez względu czy to poseł pis, po czy innej frakcji, zapewne każdy z was by to samo robił gdyby tylko miał taką możliwość.

W świetle prawa nie wolno nikogo oskarżać ani przypisywać mu przestępstw dopóki nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu lub dopóki Prokurator nie postawi oskarżenia, w innym przypadku jest to zwykłe oszczerstwo, pomówienie, zniewaga i  sami ci którzy knują takie spiskowe teorie mogą być pociągnięci do odpowiedzialności.

(2015/09/13 21:57)
@max-ton
Ufff!!! Kali ma racja My   kombinować: będziemy bronić się w sądzie bo to "oszczerstwo, pomówienie, zniewaga" !!!Inni  kombinować: do sądu z nimi, złodziejami, sprzedawczykami, cwaniakami, krętaczami lodów !!!

(2015/09/14 11:57)
Może jak Pan poseł zorganizuje jakieś spotkanie, to warto go o te kilometrówki zapytać? Wszak jedno z przykazań mówi: nie kradnij...

(2015/09/14 12:43)
 wbienko zawsze łatwo rzucać oskarżenia, bo ktoś z czegoś korzystał i uzyskał jakieś profity. Ja nie wiem jak to się ma do kwestii czy powinien czy nie powinien  ale raczej gdyby zachodziło tu podejrzenie przestępstwa Konwent Seniorów  zwołałby posiedzenie w sprawie uchylenia immunitetu, póki co  nic takiego się nie stało. Nie chcę i nie mam zamiaru tutaj występować w roli adwokata posła tylko nikt nie pomyślał że te pochopne osądy i  opinie mogą być w jakimś stopniu  krzywdzące.  I tylko  spytam tych którzy  wyzywają od złodziei, oskarżają o nadużycia itd.: Udowodnisz to przed sądem?

(2015/09/14 22:58)
Nie ma potrzeby udowadniać przed sądem że poseł pobrał ryczał za paliwo ponad 30 tyś rocznie...  czy uważasz że ta informacja jest wyssana z palca??? nasz ty wielo-profilowy użytkowniku e-sochaczew.pl  ''max-ton'' vs. ''subara'' vs. ''Olaf'' i cholera wie w jakie skóry internetowe się ubierasz aby wygładzać działania sochaczewskiej kliki wykorzystującej pieniądze publiczne do prowadzenia polityki pro novoosieckiej PiS... 

(2015/09/15 00:17)
''bartosz9'' ma 100%wą rację... czekajmy na spotkanie z panem posłem...
Chcieliśmy mieć posła a dostaliśmy  ....

Czekamy na spotkanie z wyborcami... niech się wytłumaczy poseł widziany zawsze i często przez swoich współmieszkańców w pociągu...  co przeważnie było obiektem ogólnego zadowolenia gawiedzi... czego było konsekwencją i urozmaiceniem podróży czyli szarości dnia codziennego wspólne z posłem pokonanie dystansu w relacji Sochaczew - Warszawa i Warszawa - Sochaczew...

(2015/09/15 00:25)
A tym czasem szara rzeczywistość skrzeczy, pan poseł a to o zamachu baja, a to o mgle, to znowu w komży pomyka by przypodobać się wyznawcom pis. A tu pod nosem most się sypie i nie ma komu pomóc samorządowi by remont przyspieszyć. Ot jaki "Głoseł" takie piski. 

(2015/09/15 11:51)
Uznajmy, ze Pan Poseł został wybrany do celów wyższych, a nie do jakich lokalnych pierdół.
Od lokalnych pierdół są przedstawiciele samorządu. Choć od jakiegoś czasu działają pod patronatem Pana Posła, to co on biedny może? Koguta można zmusić do krótkiego lotu, ale orła to się nijak z niego nie zrobi. Taka jego natura. Trzymając się terminologii kurczaczej, w sprawach lokalnych Pan Poseł tylko dzielnie czuwa, aby w kurniku były tylko "swoje" sprawdzone kury. I to jest zasadniczy wkład w sprawy naszego miasta.

(2015/09/15 18:27)
Uznajmy, ze Pan Poseł został wybrany do celów wyższych, a nie do jakich lokalnych pierdół. .

skoro tak to niech sie odpie... od lokalnych pierdół podczas zbierania podpisow lub glosow. niech tu nie przyjezdza i nie walczy smiesznie o kolej :) smiesznie? zenujaco.. itd...niech zabiega o glosy od wyzszych celow :)

(2015/09/16 08:18)
Sądzę że pan poseł Małecki uważa że jego głównym osiągnięciem jest to że jest posłem w Sejmie i że już nic nie musi robić oprócz wysyłania "spadochroniarzy" pis do lokalnych samorządów. A tymczasem jak to mówił klasyk "ojciec telewizja jedzie a gówno pod łóżkiem pleśnieje".Jak bardzo ? oj bardzo, bardzo?

(2015/09/16 12:22)
Pan poseł jak widać, zajęty jest również udziałem w imprezach masowych, na przykład meczach, biegach czy festynach, bez zabezpieczenia tak podstawowej potrzeby jak przyzwoity wychodek miejski. Może jak biegał nad rzeką skorzystał jak inni z potrzeby i pod chmurką sobie siknął, lub sypiącym się mostem. 

(2015/09/21 10:42)
A oto syf przy ścieżce na miejskich Polach Czerwonkowskich, nie opodal osiedla. I nic władza z tym nie robi, poseł zajęty brzozami, media milczą od kąt kaska od samorządu płynie. Jeszcze jakiś czas temu expres coś tam napisał, a teraz już buzia, zamknięta władza cacy i ma w nosie mieszkańców.  

(2015/09/22 11:48)
 Oj człowieku chyba ci się coś pomyliło?   A może o to ci chodzi że poseł powinien był zorganizować akcję pt. " Wielkie Sprzątanie Świata" w Sochaczewie, no a teraz bym prosił o pisemną deklarację podpisaną przez ciebie  że na taką akcję przybędziesz w ustalonym czasie i miejscu!
  I tak wracając do tematu, nie rozumiem  autora  tego pytania bo to tak jakby pytać ile bułek upiekła krawcowa, notabene  poseł nie pracuje dla miasta, widać autor albo nie czytał albo ma problem z rozumieniem tekstu , co stoi napisane w Konstytucji |RP?
 Poseł  stanowi tzw. Władzę Ustawodawczą , od czynienia w mieście jest Władza Wykonawcza czyli Burmistrz i Rada Miejska  oraz podlegli Im pracownicy UM.

(2015/09/23 23:14)
Żadna skóra nie przykryje głupoty delux subar czy max-ton.... ten twój poseł zebrał kilkadziesiąt tysięcy złotych z makulatury... nie zebrał tego dla Sochaczewa... również nie zebrał tego dla kraju... zebrał te pieniądze z którymi nie wiadomo co dalej się stało na kopanie studni dla Afryki... to o takiej władzy ustawodawczej piszesz??? teraz w podzięce za tą szczodrość Afryka puka do naszych drzwi... władza ustawodawcza jego ogranicza się do roszczenia pieniędzy tłustych setek tysięcy kadencyjnych pieniędzy pobieranych w świetle prawa... partyjnego prawa i sprawiedliwości jakie może to bierze bo tak i uj mu zrobisz bo może.... 
jedna akcja teoretyczno-ideologicznej marketingowo budowy studni w Afryce wystarczy żeby być posłem jeśli odpowiedni uduchowiony na władzę popiera...
a od czynienia w mieście złego... masz rację... jest władza... i na każdym kroku Diabła swoimi czynami pokazuje... 
W sumie poseł dla miasta nie zrobił nic...
ale miasto dla posła zrobiło aż nadto wiele... dużo za wiele... 

(2015/09/24 02:24)
 Tadeusz a skąd takie dywagacje że to mój poseł? Próbuje ci tylko wytłumaczyć że żaden poseł dla miasta nic nie zrobi bo to nie leży w jego kompetencjach a ty zachowujesz się tak jakby ci się epoki pomyliły.
 Ja np. pól życia przeżyłem w PRLu i jestem zadowolony  że mamy demokrację i wolność bo spełniły się moje marzenia te które nie mogły się ziścić wcześniej, także też nie oczekuję niczego od posła i nie knuję teorii spiskowych co brał, ile zarobił itd. itp.  Jego Sprawa i dopóki Prokuratura się nie czepia uważam że te wszystkie banialuki które piszecie są wyssane z palca. Oczywiście mogę wam teraz udowodnić że jesteście mało inteligentni, a wystarczy odpowiedzieć na pytania Dlaczego Bronisław Komorowski przegrał? Ponieważ  jedyne czym się zajmował jego sztab to był jego konkurent Andrzej Duda, i czy zajmowanie się M. Małeckim przyniesie wam jakąś korzyść, chyba tylko taką że prawdopodobnie PO zajmie w Parlamencie całe trzy rzędy jakieś  między 7 a 11 %. Pozdrawiam opętanych polityką, a  mnie to naprawdę mało interesuje,mam ważniejsze sprawy!

(2015/09/24 23:41)
Taki poseł jak Małecki to nie powinien dostać złamanego głosa za brak zainteresowania sprawami swojego miasta. Pan Orliński, młodszy,  możliwość egzaminowania kierowców w Socho umożliwił. Można ? można. A ten pan tylko się kręci, za swoimi sprawami i mąci babciom w głowach. Uważam że nic, ale to absolutnie nic dla ludzi nie zrobił, to był stracony głos. I ja nie będę głosował na niego, ani też nikt z moich znajomych i wam też nie polecam. 

(2015/09/27 12:59)