Co to za melina?

/ 14 odpowiedzi
Witam mam pytanie odnośnie baru siódemki tego który znajduje się w drodze do JW co to za melina ZAMYKANA na zasuwę ???i kto jest właścicielem tego lokalu który pozostawia wiele do życzenia,tym co dzieje się w środku (a czasem i na zewnątrz) powinna zainteresować się policja,może mniej byśmy czytali wtedy o śmiertelnych przedawkowaniach narkotyków oraz bijatykach na ulicy,byłam raz i nie polecam tragedia żeby takie meliny były na mieście i nikt tego nie kontroluje to przechodzi ludzkie pojęcie bo to jedyny taki bar w Sochaczewie zamykany od środka co już daje do myślenia!!! Także panowie Policjanci zamiast spisywać ludzi za to że nie przechodzą na pasach zacznijcie robić to co do was należy i pilnować porządku właśnie w takich miejscach w jakim znajduje się owy bar!!!no chyba że strach wam nie pozwala i jedynie co potraficie to wypisywać mandaciki.
Ogarnij sie kobieto! Do siódemek przychodzą nawet radni i większość pracowników z urzędu a zamykane jest przed przeszkadzającym plebsem i dziadostwem z miasta!

(2015/05/02 22:18)
który znajduje się w drodze do JW

to chyba nie chodzi o siódemki z warszawskiej

(2015/05/02 22:22)
ktoś zrobił jeszcze jedne siódemki ?

(2015/05/02 22:38)
w drodze do JW do JW prowadzi nie jedna droga. JAK pani donosi mogła by to robić precyzyjniej.

(2015/05/02 22:55)
w drodze do JW do JW prowadzi nie jedna droga. JAK pani donosi mogła by to robić precyzyjniej.

(2015/05/02 22:56)
z lokalizacją to fakt-jestem niedoinformowany,jak czytam "melina",zaraz ruszam,lubiem klimat dziadostwa,może jabolek z gwinta,abo walnąłbym piwko ze soczkiem poprzez słomke? a tu nie wiem gdzie??

(2015/05/03 05:40)
Czy to chodzi o bar u zbiegu ulic Piłsudskiego i Grabskiego? Koło Przedszkola Tęczowego? Bo tam jest rzeczywiście melina jak się patrzy. Tańce na ulicy widziałam i chlanie wódy na chodniku, a jakże, również. Mordy jakieś tam przesiadują straszliwe, raz na policję dzwoniłam nawet, bo się bałam z dzieci przejść i pan po drugiej stronie słuchawki dobre pół minuty rozkminiał, o jakie miejsce mi się "rozchodzi".

(2015/05/03 21:49)

Nie mąć Kobieto ludziom w głowach stosując szlachetną nazwę "siódemki" (jedyne, oryginalne i w pełni kulturalne na Warszawskiej).

To o czym piszesz jest na Piłsudskiego w pobliżu z Grabskiego (dawniej Świerczewskiego) i nazywa się 777 coś w rodzaju "kasyna" z automatami.

(2015/05/04 09:03)
Tak właśnie o ten bar chodzi o którym napisała Pani (nie o bar na ulicy Warszawskiej) już samo to że napisała Pani iż bała się przejść tamtędy z dziećmi świadczy o tym miejscu.

(2015/05/04 16:49)
Każde miejsce w tym małym miasteczku przyciąga wysegregowaną grupę społeczną wydaje mi się że to dobrze gdyż bliźniacze osobowości czyli obywatele mają swoje miejsce na ziemi... zamiast spotykać się w parku... lub pod mostem... źle się dzieje kiedy osoby postronne czują dyskomfort w pobliżu tej ''imprezowni'' i tu rzeczywiście mogła by się popisać jednostka Policji wysyłając patrole które uczuliły by personel aby dopilnował klientów tego baru... Zwykła prewencja... 

(2015/05/04 17:22)
Każde miejsce w tym małym miasteczku przyciąga wysegregowaną grupę społeczną wydaje mi się że to dobrze gdyż bliźniacze osobowości czyli obywatele mają swoje miejsce na ziemi... zamiast spotykać się w parku... lub pod mostem... źle się dzieje kiedy osoby postronne czują dyskomfort w pobliżu tej ''imprezowni'' i tu rzeczywiście mogła by się popisać jednostka Policji wysyłając patrole które uczuliły by personel aby dopilnował klientów tego baru... Zwykła prewencja... 

Tadeusz Policja ma wiele innych zadan o których pisałes w wielu swoich postach według Ciebie to Policja powinna stac na każdym rogu ulicy w Sochaczewie , więc wstąp do policji i zacznij cos robic a nie siedzisz cały dzień na portalu i piszesz swoie wywody . A co do tego baru tyle razy przechodziłem tam z dzieckiem i stali tam bywalcy pod wpływem i ani razu nikt mnie tam nie zaczepił . Po prostu dlawas osoba pod wpływem to osoba która zaraz będzie zaczepiac ludzi sterotypem żyjecie. Pozdrawiam bywalców tego baru który miesci sie na rogu ulicy Piułsuckiego a Grabskiego czyli lokalu 777.

(2015/05/07 08:40)
"UZNANY", przez kogo zostałeś tak nazwany, bo z Twojego wpisu na forum wynika, że powinieneś zostać uznany, ale za analfabetę, albo właściciela tego przybytku o którym piszą forumowicze!?.
Napisz, proszę do jakich zadań powołana jest nasza "kochana"( ? ) policja, bo na pewno nie do strzelania do każdego który wejdzie np. na płytę stadionu, albo karania każdego który przejdzie przez ulicę w nie wyznaczonym do tego miejscu, czy wypije piwko pod chmurką?!!!!!
Mam pytko do wszystkich forumowiczów, ile razy i w jakich okolicznościach pomogła "wam" Policja?                    PISZCIE!!!
Ja mogę podać co najmniej  kilkanaście przypadków, na wzorowe, pomocne, bardzo dobre działanie Policji, ale tak na prawdę, Oni zawsze powinni być, "na każdym rogu ulicy" i już, tego oczekuje od nich każdy, przeciętny Obywatel, ten który płaci podatki!!

"UZNANY ZOSTAŃ SZERYFEM W SOCHO"!!!!!!

(2015/05/07 21:02)
tutaj zgadzam się z -Tadeuszem-,każdy lokal ma swoich bywalców,nie pasuje-nie wchodzę idę do swojej meliny

(2015/05/08 09:09)
Tadeusza żadna krytyka nie rusza.po pierwsze w nie siedzę cały czas na forum tak jak ty i pisze tak jak mi się podoba nie pasi nie czytaj .Jesteś odważny na forum proszę podaj swoje imię i nazwisko i zajmij się Sochaczewem czy w Sochaczewie ten kibic wybiegł na murawę nie .Chyba że startujesz na komendanta Policji :) Wiesz mi bedę na Ciebie głosował Takich ludzi jak ty tam potrzeba

(2015/05/08 09:56)