Co z darmową komunikacją w mieście?

/ 98 odpowiedzi

nie wazne czy osiecki czy ty.... i tak gowno bedzie z darmowej komunikacji w tym zapyzialym miescie. no chyba ze JKM albo RN zrobia tu porzadek i wywioza na taczkach wszystkich lacznie z p gaikiem na czele... kolejna morda do koryta... dosyc tego.

(2014/07/29 07:51)
dobrze piszesz kacperskyy,nie było nic darmo i nie będzie ,ile lat słyszę różne obiecanki i co i gówno,wszyscy dobrzy ale dla siebie,już Tusk wszystkich z Irlandii poosiągać,tez bajał ludzi na ekranach TV,teraz zbliżają się wybory i znów zaczyna się opowiadanie bajek ,tylko że może i dzieci w to uwierzą ale nie ja za stary jestem.

(2014/07/29 09:57)
Router nie mierz wszystkich swoją miarką...
kacperskyy a nie masz obaw że jak JKM czy jak kto woli RN przyjdzie to nawet dzieci za szkoły czy chorzy za szpitale będą musieli płacić... Czy nie są to ci którzy głoszą tezę że dla najsłabszych nie ma miejsca w społeczeństwie?

(2014/07/29 10:15)

tadeusz moglbym tu sie rozpisac o pogladach jakie ma KNP na temat podatkow, polityki wobec unii czy chocby wizji jak ma wygldac wolny rynek.. ale mysle ze kazdy znajdzie na ten temat wiele informacji w necie.

w tym panstwie potrzeba dzialania a ten kraj jest tak zapuszczony ze bezbolesnie to nie przejdzie.. mozemy wybierac PO PIS SLD czy nawet palikota do ktorego jeszcze jakies pol roku temu mialem wzgledny szacunek ale od kiedy zaczal lizac dupe SLD to udowodnil tylko ze chodzi o jedno - koryto.. wiec.. mozemy wybrac to i falszywe poczucie ze jest dobrze.. bo media nie pokaza biedy i milionow polakow wyjezdzajacych za granice na zmywak, nie pokaza rowniez tego ze za 15 lat jak nasze dzieci bede wchodzic w wiek produkcyjny bedzie tu rzeznia... ludzie sa na tyle ciemni ze chca slyszec klamstwa ktore ich uspokajają niz walczyc o to zeby w koncu zaczelo byc lepiej..

albo moga wybrac KNP albo RN gdzie na prawde wezma za ryje te uklady, ukladziki... ale.. ludzie sie boja sa leniwi i wycofani... sa egoistyczni mimo ze maja dzieci a i tak mysla tylko o sobie.. zeby im bylo dobrze i najlepiej nic nie zmieniac.. do tego sa ciemni i latwo ulegaja media ktore ich strasza .... ze JKM zagazuje chorych, murzynow itd... JKM jako jednostka czasami wybiega zbyt mocno w swoich wypowiedziach... ale dlaczego? czy to jest taki PR czy faktycznie jego poglady? spojrz na setki ludzi ktorzy podzielaja program partii a nie skupiaja sie na nielicznych skrajnych wypowiedziach JKM... poczytajcie program to on jest wazny a nie zachowanie JKM. zobacz jak zachowuje sie prezes PIS.. i tu nikt nie marudzi.. a jak on dojdzie do wladzy to atomowki poleca na pewno.. nikt tego nie neguje.. bo jest to ogolny interes kliki zeby trzymac takich psychicznie chorych ludzi u wladzy.

ogladalem bardzo dobry dokument "zdobyc miasto" gdzie ujela mnie wypowiedz jednego z powstancow: "jesli znow doszlo by do tego ze trzeba by bylo sie bronic przed wrogiem zewnetrznym - na pewno polacy by staneli by na wysokosci zadania" wiecie co to jest przykre, ze my jako narod okradamy sie na wzajem a dopiero jak przyjdzie taki hitler albo stalin to sie jednoczymy... natomiast takie podejscie jak my dopiero w godzinie proby to ma wiekszosc cywilizowanych krajow na co dzien.... dziwisz sie ze tak sie dzieje w polskiej polityce?

potrzeba osoby ktora stanowczo to wszsytko wezmie za leb.. bedzie placz bo nie kazdy jest ogarniety, polacy to lenie, zlodzieje i kombinatorzy i tacy beda plakac.. czlowiek uczciwy, chcacy prowadzic biznes lub uczciwie pracowac nie ma sie co obawiac.

(2014/07/29 11:23)
dobrze gada.

Dlatego ja odsiewam prywatne poglądy JKM od jego planów co do uzdrowienia polskiej polityki.
Jego konserwatyzm światopoglądowy mi zupełnie nie pasuje, ale jeżeli uda mu się rozwalić tą koalicje  SLD-RP-PO-PIS-PSL to ja mu oddam mój głos.
Bo nie oszukujmy się. Wszystkie partie obecnie siedzą w nieformalnej koalicji korytowej.

(2014/07/29 12:18)
taka prawda i nie ma co owijać w bawełnę ,żeby było dobrze na dole to by najpierw musiał być porządek na górze ,dlatego mowie nie wierzę w bajki.

(2014/07/29 12:20)

(2014/08/01 22:35)

Użytkowniku ''Subara" stagnację i anty rozwój naszego miasta zapewniają urzędnicy zatrudnieni po znajomości bez odpowiednich kwalifikacji i umiejętności zdobywania środków zewnętrznych na rozwój miasta, zaciągać kredyty i wyemitować obligacje po to by było co wydawać umie każdy nieodpowiedzialny człowiek. Urzędnicy mieli czas przez cztery długie lata aby wykazać się zaradnością wykazać się kompetencją, i uczciwą pracą, niestety po za hałasem i nieuczciwą propagandą, nie zrobili nic co można by było nazwać solidną uczciwie przepracowaną kadencją...

Użytkowniku ''Subara'' wykazujesz we wszystkich tematach zainteresowanie brania w nich udziału jednak grzeczność nakazuje odnieść się do wypowiedzi zamiast wyłącznie trolować....

Tak więc specjalnie dla ciebie abyś z uwagą i zrozumieniem przeczytał użytkowniku ''subara'' zapraszam do dyskusji i powtarzam poniżej odpowiedź na twoje bezsensowne wpisy:    

Użytkowniku ''Subara'' kilku novoosieckich próbowało uciszyć moje wpisy używając grubiańskich słów i obrażać mnie tak jak ty starasz się to robić ( przed tobą tym samym językiem wypowiadał się ''Olaf i Metro'' wydajecie się być bliźniętami );, 

jest to naturalny sposób rodem z-UBecji aby zamknąć usta niewygodnym faktom które świadczą o niegospodarności władzy obecnego burmistrza... 

Czy 4 lata temu powierzając mu najważniejszą funkcję w mieście pomyśleli byśmy że ów dobrodziej novoosiecki będzie nam wmawiał że unijne dofinansowania się skończyły? I żeby spełnić obietnice wyborcze zrobi to wyłącznie na nasz koszt? Zadłużając miasto, emitując obligacje na 27000000zł a przy okazji ogoli miasto z jego zielonego skarbu jakim jest każde z setek ściętych drzew?

Odnosząc się do twoich bzdurnych domysłów względem zatrudnienia to akurat jest wyłączną domeną novoOsieckiej władzy przypomnij sobie jak ładnie Expres Sochaczewski opisał zatrudnianie całych rodzin ROSZCZENIOWCÓW zasłużonych 11stu radnych którzy mają głosować tak jak ich Pan nakazał wbrew zdrowemu rozsądkowi i przysiędze samorządowców jaką na początku kadencji składali... Przyjrzyj się jak magistrat został napompowany nowymi pracownikami bez doświadczenia którzy nadrabiają naburmuszoną miną brak kompetencji...

Subara potrafisz opluć i obrazić więc powtórzę może dotrze do ciebie wreszcie że po to płacimy ogromne podatki i jedne z najwyższych codziennych kosztów utrzymania w Polsce aby mieć z tych pieniędzy wreszcie pożytek, czyli z tego powodu darmowa komunikacja miejska będzie doskonałym prezentem od nowego burmistrza dla swoich mieszkańców. Mam na myśli podatki od nieruchomości i gruntów oraz częściowy udział z PIT i CIT. co stanowi bardzo potężną kwotę w budżecie naszego miasta i o ile nowy burmistrz wesprze ten budżet pieniędzmi z Unii Europejskiej z jej dotacji. Wtedy ze środków własnych będzie nas stać na darmową komunikację ... Więc będę powtarzał swoje stwierdzenie że:

''Darmowa komunikacja funkcjonuje w wielu miastach naszego kraju a my nie jesteśmy gorsi od innych i zasługujemy na swobodną nieograniczoną wygodę jaką daje wszystkim mieszkańcom darmowa komunikacja''.

Mieszkańcy wygrają kiedy mniej zapłacą za wodę i ścieki i będą jeździć 

darmową komunikacją. 

(2014/08/02 12:58)
 Kiedy będzie  ta niby darmowa  komunikacja, wtedy nastąpią drakońskie podwyżki cen wody,ścieków i podatków w mieście. Czy ktoś tu jeszcze myśli, czy wierzycie w te  banialuki o burmistrzu cudotwórcy?

Jak znam życie to do polityki biorą się albo lenie którym się nie chce ciężko pracować albo ludzie którzy  nie potrafią sobie znaleźć innego sposobu na dobre życie!
 Rzadko się zdarza że ktoś tam odstaje od normy, hehehe, już widzę te wasze  zawiedzione miny kiedy za 4 lata będziecie na wszystko narzekać:)))

(2014/08/03 00:26)

Użytkowniku ''Subara'' naszemu miastu nie jest potrzebny burmistrz cudotwórca tylko rozsądny uczciwy i wykształcony człowiek... Nie nastąpią drakońskie żadne podwyżki gdyż 2 lata temu obecny burmistrz Piotr Osiecki podwyższył wszelkie opłaty do stanu najwyższego w całej Posce. 

Siejesz człowieku popelinę i zamęt i nie umiesz odnieść się do prostej odpowiedzi o które walczyłeś, rzucałeś błotem, i kamieniami.... za tem... 

(2014/08/03 02:11)

Użytkowniku ''Subara" stagnację i anty rozwój naszego miasta zapewniają urzędnicy zatrudnieni po znajomości bez odpowiednich kwalifikacji i umiejętności zdobywania środków zewnętrznych na rozwój miasta, zaciągać kredyty i wyemitować obligacje po to by było co wydawać umie każdy nieodpowiedzialny człowiek. Urzędnicy mieli czas przez cztery długie lata aby wykazać się zaradnością wykazać się kompetencją, i uczciwą pracą, niestety po za hałasem i nieuczciwą propagandą, nie zrobili nic co można by było nazwać solidną uczciwie przepracowaną kadencją...

Użytkowniku ''Subara'' wykazujesz we wszystkich tematach zainteresowanie brania w nich udziału jednak grzeczność nakazuje odnieść się do wypowiedzi zamiast wyłącznie trolować....

Tak więc specjalnie dla ciebie abyś z uwagą i zrozumieniem przeczytał użytkowniku ''subara'' zapraszam do dyskusji i powtarzam poniżej odpowiedź na twoje bezsensowne wpisy:    

Użytkowniku ''Subara'' kilku novoosieckich próbowało uciszyć moje wpisy używając grubiańskich słów i obrażać mnie tak jak ty starasz się to robić ( przed tobą tym samym językiem wypowiadał się ''Olaf i Metro'' wydajecie się być bliźniętami );, 

jest to naturalny sposób rodem z-UBecji aby zamknąć usta niewygodnym faktom które świadczą o niegospodarności władzy obecnego burmistrza... 

Czy 4 lata temu powierzając mu najważniejszą funkcję w mieście pomyśleli byśmy że ów dobrodziej novoosiecki będzie nam wmawiał że unijne dofinansowania się skończyły? I żeby spełnić obietnice wyborcze zrobi to wyłącznie na nasz koszt? Zadłużając miasto, emitując obligacje na 27000000zł a przy okazji ogoli miasto z jego zielonego skarbu jakim jest każde z setek ściętych drzew?

Odnosząc się do twoich bzdurnych domysłów względem zatrudnienia to akurat jest wyłączną domeną novoOsieckiej władzy przypomnij sobie jak ładnie Expres Sochaczewski opisał zatrudnianie całych rodzin ROSZCZENIOWCÓW zasłużonych 11stu radnych którzy mają głosować tak jak ich Pan nakazał wbrew zdrowemu rozsądkowi i przysiędze samorządowców jaką na początku kadencji składali... Przyjrzyj się jak magistrat został napompowany nowymi pracownikami bez doświadczenia którzy nadrabiają naburmuszoną miną brak kompetencji...

Subara potrafisz opluć i obrazić więc powtórzę może dotrze do ciebie wreszcie że po to płacimy ogromne podatki i jedne z najwyższych codziennych kosztów utrzymania w Polsce aby mieć z tych pieniędzy wreszcie pożytek, czyli z tego powodu darmowa komunikacja miejska będzie doskonałym prezentem od nowego burmistrza dla swoich mieszkańców. Mam na myśli podatki od nieruchomości i gruntów oraz częściowy udział z PIT i CIT. co stanowi bardzo potężną kwotę w budżecie naszego miasta i o ile nowy burmistrz wesprze ten budżet pieniędzmi z Unii Europejskiej z jej dotacji. Wtedy ze środków własnych będzie nas stać na darmową komunikację ... Więc będę powtarzał swoje stwierdzenie że:

''Darmowa komunikacja funkcjonuje w wielu miastach naszego kraju a my nie jesteśmy gorsi od innych i zasługujemy na swobodną nieograniczoną wygodę jaką daje wszystkim mieszkańcom darmowa komunikacja''.

Mieszkańcy wygrają kiedy mniej zapłacą za wodę i ścieki i będą jeździć 

darmową komunikacją. 

(2014/08/03 02:11)
 Kiedy będzie  ta niby darmowa  komunikacja, wtedy nastąpią drakońskie podwyżki cen wody,ścieków i podatków w mieścieCzy ktoś tu jeszcze myśli, czy wierzycie w te  banialuki o burmistrzu cudotwórcy?

Jak znam życie to do polityki biorą się albo lenie którym się nie chce ciężko pracować albo ludzie którzy  nie potrafią sobie znaleźć innego sposobu na dobre życie!
 Rzadko się zdarza że ktoś tam odstaje od normy, hehehe, już widzę te wasze  zawiedzione miny kiedy za 4 lata będziecie na wszystko narzekać:)))
BRAWO SUBARA WSZYSTKO WYBORCZE KITY ,BAJKI ,KUPOWANIE LUDZI I KLEPANIE GŁUPOT ,PO WYBORACH I TAK ZROBIĄ CO BĘDĄ CHCIELI,NIE DAJMY SIĘ MANIĆ ,OSZUSTOM I BAJARZOM MOWMY -NIE.

(2014/08/03 09:35)
No jedyny router który nie popiera tej anty osieckiej propagandy.    Ludzie wy wstydu nie macie, czy możecie popatrzeć w lustro i powiedzieć oto ja uczciwy człowiek który zapewniłem dobrobyt własnej rodzinie z pracy własnych rąk, nie niestety, ogłupianie ludzi oczerniając  Burmistrza. Czy któryś z was gdyby był np. Burmistrzem nie zatrudniał by ludzi wg. własnych kryteriów i standardów, bo ja bym tak robił i więrzę ze Burmistrz Osiecki zatrudnił ludzi kompetentnych o czym przekonałem się niejednokrotnie załatwiając różne sprawy w UM. A czy np. w Starostwie lub Gminie jest inaczej, czy tam nie pracują ludzie zatrudnieni po znajomości?

Darmowa Komunikacja to Kuriozum tak samo jak bezpłatne Parkingi, moim zdaniem do którego mam pełne prawo taki Burmistrz oszołom zaprowadzi bajzel i chaos w mieście a nie kłamcie perfidnie  bo dopiero teraz miasto się rozwija,  są inwestycje i są długi po POprzednikach którzy wyprowadzili pieniądze z kasy miasta, i nie zadzierajcie ze mną bo potrafię pisać i wiem gdzie pisać a było by co skontrolować jeśli chodzi o poprzednie kadencje. Gdzie są np. pieniądze ze sprzedaży gruntów Sochaczewskich, i wiele innych spraw o których wiem  i ludzie wiedza, gazety piszą,a ja nie będę pisał?
 Panowie może trochę powieje  dla was strachem!

(2014/08/03 17:56)
subara jedyny router,-bo taka prawda jedni drugich krytykują ,nagadują a co robią to widać.I niech tu mi nikt na siłę nie wmawia że to darmo ,to za grosze,bo za stary jestem na bajki.Dobrze pamiętam rządy poprzedników i co było to wiem i widziałem,teraz się cieszą i ganią ,że niby tacy byli dobrzy a teraz to źle.

(2014/08/04 09:03)

Użytkowniku ''Subara'' według własnych kryteriów, kolesiostwa, i prywatnych standardów burmistrz mógłby zatrudniać ludzi w firmie prywatnej ale i ta splajtowała by mu bardzo szybko ale nie powinien tego robić w Urzędzie Miasta, patrząc na nieudolność i niekompetencję nowych zatrudnionych... za potężnie wygórowane pieniądze NovoOsieckich urzędasków oceniając ich po pracy, po ich braku umiejętności i braku skuteczności tylko jeden człowiek tam pracował do tej pory przez ponad 3 lata oczywiście mam na myśli osobę która zatrudniona jako przyjaciel z odpowiednim wykształceniem ma z nieudolności Novoosieckiej i z Novoosieckich porażek robić medialne sukcesy a niegospodarność przedstawiać jako standardowe działanie na rzecz poprawy życia mieszkańców - tak... mam na myśli Robert-cika ... 
No i wyłoniła nam się recepta zrządzania Novoosieckiego: Kiepski bezwzględny burmistrz plus manipulant dziennikarz z tej rodziny urodzi się kilkoro potomstwa o imionach: Głupota, Niekompetencja, Dług, Bezmyślność, Ignorancja, Pazerność, Koruptcia...
Szanowny użytkowniku ''Subara'' wspominasz użytkownika ''router'' człowieka z Rybna który sympatyzuje z Novoosieckim organem zarządczym...  z całą pewnością jeśli nie jest się mieszkańcem Sochaczewa można sprzyjać burmistrzowi który na potrzeby ''Igrzysk Przedwyborczych'' wyemitował obligacje na 27000000 zł które to konsekwentnie w pośpiechu wydaje pod publiczkę... ''Jak Gospodarz pod publiczkę i na pokaz wydaje wszystkie pieniądze w gospodarstwie to zazwyczaj później jego pole zarasta chwastami a dzieci płaczą z głodu''  
Taki ''Dobrodziej'' czy lepiej i dosadniej  ''Pozer'' zawsze wśród obcych będzie wcześniej lubiany ale później ... później będą szkody nie do nadrobienia dlatego obecny burmistrz powinien jak najszybciej odejść i nie pogrążać w kłopotach naszego miasta. 

(2014/08/04 11:48)
Tadeusz,Tadziu, Tadziuniu, Tadziuniuniu, czyżbyś tworzył nawąchawszy się czegoś? Piszesz bezładnie, przydługo, wciąż na jedno kopyto. Szkodzisz własnemu wizerunkowi literackiemu. Stracisz resztę czytelników. Proszę Cię, rozwijaj się, ale nie trwoń wrodzonego talentu. Jeśli piszesz na zlecenie polityczne, to podpowiem, że źle wynegocjowałeś warunki. Licho płatna wierszówka oznacza wiele pracy i brak satysfakcji. Prowadzi do frustracji, co aż za bardzo widać w Twoim przypadku. Przemyśl to.

(2014/08/08 21:20)

Szanowny ''bandar'' to miło że się kłopoczesz o mój poziom frustracji jednak kariery jako psycholog społeczny raczej nie wróżę... jednak bardzo się przyda twoja osoba... To ty możesz pomóc wszystkim mieszkańcom nie tylko mojej osobie Ty możesz pomóc obniżyć ceny wody i ścieków... Ty możesz wprowadzić darmową komunikację miejską... Ty możesz uratować drzewa w mieście.... Wystarczy że pominiesz podczas wyborów obecnego burmistrza Osieckiego... tylko to jedno mieszkaniec Sochaczewa powinien zrobić... aby żyło mu się lepiej we własnym domu... 

(2014/08/10 23:06)

aby żyło mu się lepiej we własnym domu... 

A co jeżeli wynajmuje mieszkanie?

(2014/08/10 23:19)
tadeu... yy panie przyszly kandydacie na burmistrza :) pan uczciwy??? jak ma pan pisac takie rzeczy to niech pan robi wpisy na stronach z dowcipami
mam nadzieje ze do tego nie dojdzie i nie zostanie p. burmistrzem.... ale czarny scenariusz tez trzeba wziac pod uwage.... i jesli to nastapi (a tfu!) to udlawi sie pan tymi wpisami na forum.. kazdy pana post sie wyciagnie... :)

(2014/08/11 11:00)

(2014/08/11 13:46)

"Darmowa Komunikacja to Kuriozum tak samo jak bezpłatne Parkingi"

A Ty jeszcze podpowiadaj tym darmozjadom, zaraz nam postawią parkometry przy dworcu!:) Że też jeszcze żaden "korytianin" na to nie wpadł :)

(2014/11/05 13:45)
Parkometry przy PKP? A czemu nie?

(2014/11/05 14:05)
 A z jakiej niby racji bezpłatne parkingi, to kolejna utopia która nigdy nigdzie  jeszcze nie zdała egzaminu. Bezpłatne parkingi oznaczają zawsze i wszędzie brak miejsc parkingowych. Jedynym cywilizowanym i skutecznym sposobem regulacji  były, są i będą parkometry.

(2014/11/05 14:57)