Co z remontem z ul Trojanowskiej Panie Burmistrzu?

/ 23 odpowiedzi
Trwa spór o to kto i ile ma dać na remont ulicy Staszica, a ja pytam kiedy obiecany remont ul. Trojanowskiej. Panie Burmistrzu skoro nie chce Pan dotrzymać obietnic wyborczych, to oddaj Pan tę drogę sprawniejszemu gospodarzowi - Gminie Sochaczew i Panu Orlińskemu. Przypomnę że on swoją część tej drogi już wyremontował wiele lat temu. a Pan co ? tylko gada i obiecuje, ble ble ble ble i ble

Trojanowska jest drogą powiatową, więc tym razem Burmistrz tu nie nabroił. Ja zwracam się w tej sprawie do Pana Starosty, stan Trojanowskiej woła o pomstę do nieba

(2014/03/08 12:46)
może ktoś zamieści mapkę które drogi są miasta a które Starostwa-Staszica w mieście - hgw kogo,Trojanowska - hgw kogo,15 Sierpnia - czyja? Zlikwidować Starostwo i będzie odpowiedzialne tylko miasto i okoliczne gminy,mać! narobili starostw,miast , urzędów wojewódzkich , Marszałkowskich,sejmików i przerabiają żarcie na goowno,a sołtys(jak powiedział Kargul-"wysoko,najedzony i za nic nie odpowiada")

(2014/03/08 15:14)
Robroy, prosisz i masz :)

(2014/03/08 16:09)
dzięki-Katki77-jedna wiocha a drogi miejskie,powiatowe,wojewódzkie i gminne!a robić nie ma komu.boordello bum,bum z remontem,odśnieżaniem,oznakowaniem i wymianą żarówek sygnalizacji (na Warszawskiej wymiana trwa dwa-trzy dni),TYSIĄCE JEŁOPÓW ma co robić! dzielić kasę,prowadzić spory,morde drzeć-to nie moje! jeszcze raz dzieki

(2014/03/08 16:24)
Ulica Trojanowska jest drogą miejską i proszę nie robić ludziom wody z mózgu, a jak pani urzędnik nie wie jakie są w miejskim zarządzie ulice,to niech idzie do szkoły się douczyć.

(2014/03/08 21:49)
ulicę Trojanowską naprawiają jak widzę pracownicy PZD SOCHACZEW,to raczej droga miejska ,inne zaś z Grodziska Mazowieckiego .

(2014/03/09 08:04)
Botoks, jeśli ta "urzędniczka" była o mnie to muszę Cię rozczarować. Jestem pełnoetatową matką.

Dragon, PZD - Powiatowy Zarząd Dróg.

http://www.sochaczew.pl/home/newsshow2/7756?title=Budzet-powiatu-bez-pieniedzy-na-Staszica-&filterId=1&sochaczew  Cytat z tego artykułu : "... W Sochaczewie są też inne powiatowe drogi, np. ul. Brukowa czy Trojanowska które są w jeszcze gorszym stanie...

Poza tym, raczej wiem, gdzie mieszkam od ...dziestu lat

(2014/03/09 09:50)
Ulica Trojanowska jest ulicą miejską i to Burmistrz odpowiada za jej obecny opłakany stan. Jak jedzie się nią i jest tablica Sochaczew, jazda zamienia się w koszmar, szkoda że władze miejskie tak po macoszemu traktują tę drogę, którą codziennie setki pojazdów zmierzają z Trojanowa w kierunku Warszawy. Panie Burmiszczu, gdzie te obiecane wyremontowane drogi ? 

(2014/03/09 20:30)
Na tej mapie jest błąd, albo coś się niedawno zmieniło. Ulica Młynarska zaznaczona jest zdaje się jako miejska, a jest powiatowa tak samo jak Trojanowska.
Warto zauważyć, że powiat wyremontował ul. Trojanowską, ale za granicami Sochaczewa, a najgorszy fragment pozostaje w katastrofalnym stanie.

W sumie to ciekawa sprawa, że wszystkie główne drogi w mieście zarządzane są przez inne urzędy. Ale czy to zwalnia miejski magistrat ze starania o ich remonty? Moim zdaniem nie!
Sfrustrowanym na stan druk w mieście przypominam, że odbudowa mostów na Utracie w Chodakowie ruszyła dopiero po tym jak mieszkańcy poszli na wojnę z urzędnikami.
Może trzeba znów szykować plakaty i nagłośnić temat? ;)

(2014/03/10 08:47)
W związku z trudnościami ze znalezieniem jakiejkolwiek mapy, bądź spisu, z podziałem w Sochaczewie. Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pana Rzecznika, żeby coś takowego znalazł i nam udostępnił do wglądu . Myślę, że inni internauci też będą zainteresowani.

Pozdrawiam

Kaśka

(2014/03/10 11:34)
       A ja jakiś czas temu, chciałem właśnie tam za cmentarzem kupić działkę z dojazdem do ulicy Trojanowskiej. I jak sprawdzałem warunki zabudowy, to okazało się że ta ulica należy do miasta i to urząd miejski odpowiada za wszystko co się wokół niej dzieje. I chyba rozumiem komentarze co niektórych bezkrytycznych wobec Burmistrza, którzy w ten sposób chcą rozmyć odpowiedzialność za fakt braku jakiegokolwiek pomysłu na odnowienie tej drogi i ulżenie kierowcom.Widocznie tu liczy się tylko tania propaganda, a nie praca na rzecz ludzi? 

(2014/03/10 20:27)
Rotor, mnie z kolei odsyłali do Powiatowego Rejonu Dróg, jak chciałam się dowiedzieć, czy uskok o jaki zahaczam zderzakiem codziennie wyjeżdżając z podwórka, wyrównają mi, czy mam to zrobić we własnym zakresie. Dlatego zwróciłam się do Rzecznika z prośbą o udostępnienie mapy z podziałem dróg. Dla nas szaraków to raczej niedostępne (przynajmniej w sieci).

PS. Jeśli okaże się, ze Trojanowska nie jest drogą powiatową, to znaczy, że tyle lat żyłam w niewiedzy ;)

Pozdrawiam

(2014/03/10 21:39)
Coś tu nie działa jak widać jak należy.
Możliwość edycji została wyłączona lub skrócona do 0???

(2014/03/11 08:51)
Czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle ;), a mostów powiatowych może po prostu nie ma

(2014/03/11 13:16)
No, nawet powiedziałbym że jest dobrze ;) a mosty są np. na Utracie w Chodakowie w ciągu ul. Młynarskiej.

(2014/03/11 13:33)
no niby jest, ale u nas w kraju wszystko jest pomieszane. I to co wg logiki powinno być tak, a nie inaczej, to w rzeczywistości jest całkiem inaczej

(2014/03/11 13:42)
Trojanowska jest drogą powiatową, więc tym razem Burmistrz tu nie nabroił. Ja zwracam się w tej sprawie do Pana Starosty, stan Trojanowskiej woła o pomstę do nieba

Na odcinku gminnym też jest drogą powiatową, a jednak około 10 lat temu Wójt dogadał się ze Starostą a miasto cały czas ma problem z dialogiem, więc to nie jest problem w kategorii dróg tylko dialogu miasto -starostwo, czy bardziej sprawnego gmina - Starostwo...

(2014/03/11 15:53)
Ja też kiedyś sprawdzałem i tłumaczono mi w urzędzie że to ulica miejska. A zresztą nawet jeśli by się okazało tak jak w przypadku ul Staszica że ulica jest powiatowa ale cała infrastruktura podziemna - wodociąg, kable, kanalizacja deszczowa i inne media, są miejskie. To co by się k......a stało, jakby panowie w krawatach, Burmistrz i Starosta, utrzymywani z naszych podatków, by razem postarali się o pieniądze na remont np. od Wojewody czy jakiegoś ministra. W końcu chyba po to ich wybieramy. Bo jeśli nie mają umiejętności do dialogu i porozumienia się, to znaczy nie powinni już nas reprezentować i nie należy na tych panów głosować. A swoją drogą nie słyszałem żeby Burmistrz Osiecki podjął jakieś kroki w celu remontu tej drogi, co ja mówię. Miał zrobić Licealną i co, napisał jakiś wniosek o pieniądze, postarał się by przedłużyć wyremontowaną ulicę Traugutta ? nie widać że ma gdzieś swoich wyborców i dane im obietnice. Do bani z taką władzą. 

(2014/03/11 18:42)
   Zakończył się spór o to kto i ile ma dać na remont ulicy Staszica. Zakończył się utratą punktu honoru przez pewnego Burmiszcza. I jak zwykle nic, jeździmy po dziurach, brawo, brawissimo miejscy POLYTYCY, a  ja pytam kiedy obiecany remont ul. Trojanowskiej. Panie Burmistrzu skoro nie chce Pan dotrzymać obietnic wyborczych, to oddaj Pan tę drogę sprawniejszemu gospodarzowi - Gminie Sochaczew i Panu Orlińskemu. Przypomnę że on swoją część tej drogi już wyremontował wiele lat temu. a Pan co ? tylko gada i obiecuje, ble ble ble ble i ble.

(2014/03/15 10:36)