Co za nora !!!!

/ 29 odpowiedzi

• konto usunięte

miasto Sochaczew

Od paru lat zawsze jak tu wracam to klne na dziury w ulicach . Krzywe popekane dziurawe z studzienkami ulice.

Na szarosc na brut na nude . 

Na zero perspektyw w tej wiosce  . Co ja bede pisal na wszystko . 

Wracam tu na piatek  sobote i zawsze mowie kur....a co za nora . 

Cale szczescie w niedziele wyjezdzam nie musze sie wkur...c . 

Jaki ja blod zrobilem ze kupilem tu lokum tak mowie zonie a zona co ? 

Zdziwicie sie . Tak mowi to samo . 

Co za nora z tego Sochaczewa . 

Nieraz juz myslalem zeby to sprzedec i isc z tad . 

Co za nora . 

Brak wszystkiego  co bedzie tu robilo moje dziecko ? 

Chodzilo z nudow po kauflandach  carrefourach  i tescach. 

Cholera nawet kina tu nie ma . 

Co za nora. 

Tylko syf brut dziury szarosc nudy . 

Jedyna atrakcja gdzie zona z dzieckiem sie przejdzie ... bajlandia noi sezon zimowy  marne lodowisko.

Co za nora !!!!!!!

iks

Nie ma kina, he, he. Kolega bardzo zorientowany.

(2016/02/03 15:43)

@Gza ,spiedralaj do rodzinnych Skierniewic

(2016/02/03 16:18)

robroy podal dobry pomysl ,a tak na marginesie zawsze mogles kupic mieszkanie w Sandomierzu czy innym atrakcyjnym mieście 

(2016/02/03 16:42)

Ludzie, czasem człowiek jest zmuszony do takich decyzji . Wymusza to życie , a że nora to prawda.

Robroy dla ciebie to centrum rozrywki ? masz małe wymagania , albo  nic poza tym nie widziałeś, każdy ma jednak prawo wypowiadać swoje zdanie i tak zrobił gza podobnie jak i Ty . Z małą różnicą Gza nie każe Ci wy....ać na wieś gdzie Twoje korzenie.

iks - kino na razie jest w Sochaczewie , ale co jaki s czas słyszymy ,że nie opłacalne i nie jeden raz słyszałem ,że to już koniec .Ale jesti filmy niezłe i na czasie . tylko bez samochodu na ostatni seans nie radzę.

(2016/02/03 17:34)

@Gza 

Jak już piszesz, to Ty nie musisz zastanawiać się co piszesz. Ale Ty się zastanów w jaki sposób piszesz. Z językiem polskim to wspólnego ma niewiele. Ja rozumiem, emocjonalna wypowiedź, wręcz protest-song, ale pisz po polsku, Ja wiem internet, uproszczona forma, ale proszę szanuj polską gramatykę i ortografię. 

(2016/02/03 20:34)

Marco a jakich wysokich lotów rozrywek kulturalnych oczekujesz? Proszę napisz w czym z małżonką gustujecie, co by się ta wieś na forum dowiedziała jak się Państwo ze Skierniewic bawi. Czytając Twe elegie widzę zamiłowanie do prozy literackiej - jest u nas kilka osób piszących(np. koleś ze sklepu fuks), także możesz z nimi rozpatrywać swe skargi natury egzystencjalnej. A tak na marginesie: Podobno inteligentni ludzie się nie nudzą. Nie wiem ile w tym prawdy bo nie znam żadnej.

(2016/02/03 21:42)

Może to nie do końca mój styl ale tym razem utożsamiam się z mocnym, krótkim celnym  zdaniem robroya...

(2016/02/03 22:22)

GZA czy jak ci tam człowieczku ...przyszedłem tu mieszkać z pod Warszawy ( nie będę miejscowości wymieniał bo co najwyżej palcem na mapie lukniesz bo nawet na sam pokój by nie było cię stać by wynająć miesięcznie co dopiero kupić) i to miasto ma swój urok i nie żałuję swojej decyzji. Ja ci nie pasuje proponuję wyprowadź się i nie piszł głodnych kawałków- chyba jesteś jednym z tych co lgną do wielkich aglomeracji jak mucha do gówna . Nie potępiam nie każdemu musi odpowiadać osobliwy urok tego miasta ale z jakiś powodów tu kupiłeś może wynajołeś lokum i mieszkasz ...... Jakby nie było nie pasuje wyprowadź się - to miasto to nie tylko budynki , dziurawe ulice ale głównie mieszkańcy  którzy w przeciwieństwie do Ciebie kochają to miasto i są tu szczęśliwi i obrażając Sochaczew , obrażasz również jego mieszkańców.

(2016/02/04 14:30)

WASZE WPISY TO JAKIŚ BEŁKOT 

(2016/02/04 19:14)

linoch - dobrze ,że jesteś z pod Warszawy a tu wynajołeś lokal , gdybyś wynajął to byłbyś z Warszawy . Naucz się chłopku ortografii i dopiero 

pisz na tym forum. Ja jestem z Sochaczewa i nie wstydzę się tego miasta , ale wstydzę się za takich analfabetow jak Ty.

(2016/02/04 21:30)

Ja z moją ortografią mam chociaż SWÓJ dom 🏠 a Ty podpisując umowy najmu nauczyłeś się odmieniać slowo wynajmować....dobre i to ale ortografia dachu nad głową ci nie da.....😉

(2016/02/04 23:54)

Ja z moją ortografią mam chociaż SWÓJ dom 🏠 a Ty podpisując umowy najmu nauczyłeś się odmieniać slowo wynajmować....dobre i to ale ortografia dachu nad głową ci nie da.....😉

(2016/02/04 23:54)

Odpowiedź ni w pięć ni w dziewięć , dom czy mieszkanie to chyba normalka . I nie wal tyle razy w klawiaturę , bo nie dosyć , że post wyświetla się kilka razy , to jeszcze te ściany w tym Twoim domu mogą popękać , a byłoby szkoda .

(2016/02/05 11:04)

Zachwycać się nie ma czym.Ogólnie ujmując bez szczegółów.@linoch więcej pokory.

(2016/02/05 12:13)

Ludzie, co się tak spinacie.
@linoch ma tu swoje "miejsce na ziemi" i Tu mu się podoba. Jego wybór, jego prawo, jego upodobanie.
I o co tu kopie kruszyć? Luzik ludziska. 

(2016/02/05 13:52)

Wiesz jak nie widzisz różnicy między mieszkaniem a domem to nie dziwię Ci się Zabczyński227 że siedzisz i czychasz aż toś zrobi byka w necie. Chociaż przez chwilę możesz poczuć się lepszy jak na codzień jesteś popychadłęm za marne grosze a Twoje życie to wegetacja od pierwszego do ostatniego i  szczytem marzeń  jest możliwość zamieszkania w Warszawie, gdzie pewnie pracujesz. A o moje ściany się nie martw jak popękają to się zburzy i postawi nowe, jak chcesz dorobić wpadnij możesz gruz posprzątać. Może wtedy będziesz mógł sobie pozwoilić na jakąś rozrywkę w postaci np. wyjścia do kina a nie ślęczeć na lokalną stroną internetową i dowartościowywać się w ten sposób.

(2016/02/05 14:05)

(2016/02/05 14:12)

Cały Twój post to jakby kulą w płot , nic nie trafione , a do tego śmieszny człowiek jesteś i na tym kończę , bo mógłbyś się zdziwić , ale nie mam w tym żadnego interesu , a przechwalać się w przeciwieństwie do Ciebie też nie lubię.

(2016/02/05 16:51)

Przyganiał kocioł garnkowi - Twój pierwszy post był idelanie trafiony w dyskusję w tym wątku .Ja może jestem śmieszny ale Ty żałosny bo widocznie prawda w oczy kole. Czym się przechwalam??? A co do zdziwnienia - ciekawe kto kogo by zaskoczył.

(2016/02/05 17:03)

clw

ale awantura:) prawda jest taka, autor chciał wyrzucić z siebie żal i to zrobił:) a Wy tutaj o jakiś klawiaturach, ścianach, mieszkaniach i kopiach:) bez urazy oczywiście:D zakończyć należy klasykiem... Pozdro dla kumatych:D

(2016/02/05 21:14)

Czy jest ktoś, kto uważa Sochaczew za ładne miasto ???

Okolice stacji PKP wraz z rondem przy wiadukcie wygląda jak gotowe miejsce do kręcenia kryminału.

Boryszew i Trojanów podobnie.

W tygodniu miasto po godzinie 18 wygląda na wymarłe ( większość wieczorami pije wóde w domu, bo taniej niż w barze ) w weekend miasto jwygląda zupełnie na wyludnione.

(2016/02/06 11:28)

Niestety jes tak jak napisałeś.Tu kompleks warszawki niszczy wszelkie inicjatywy.Innej grupie społeczeństwa wszystko drogo,ponieważ trzeba skrobać na Egipt lub Alpy ,żeby było czym się pochwalić na facebook.Taka małomiasteczkowość migracji z ościennych gmin.

(2016/02/06 13:02)

chyba tu wielu osobom się naprawdę nudzi.

(2016/02/06 15:04)

clw

Nawet jest cz. 2 tej wypowiedzi:) 

(2016/02/07 19:27)

Definitywnie widać ze ktos sobie robi pojarke z komentujących jego wypociny.

(2016/02/07 19:37)