Co za nora !!!! cz 2.

/ 8 odpowiedzi

• konto usunięte

miasto Sochaczew

Nie wiem z kad  co nie ktorzy wzieli info ze jestem z Skierniewic albo spod wawy . Z tych miast  nie jestem dla wiadomosci a jestem z  Olsztyna. 

W zwiazku z otworzeniem  fili firmy w ktorej pracuje postanowilem kupic tu mieszkanie . Wybralem pare lat temu ta nore a bardzo teraz zaluje trzeba bylo wybrac Zyrardow lub Lowicz albo wlasnie Skiery. 

Sa ludzie ktorzy widza to co ja to miasteczko zamienia sie w nore powoli sie rozpada. 

Co za nora. 

Ktos dobrze napisal pkp wyglada jakby sie tam czas zatrzymal 30 lay temu i to rondo zmora co to jest ?  W ogole poco to tam jakis garb z dziurami. 

Tak po 18tej ta nora zamiera ciemno swiecace latarnie na szarych brzydkich uliczkach  nie wspomne o osiedlowych . Zadnego choc jednego fajnego pabu gdzie bylo by mozna wyskoczyc z przyjaciolmi ( NIE ZULERNI ) bo to jest. 

Blokowiska zaniedbane przez spuldzielnie . Klatki smierdzace tynk  farba z klatek schodowych poodpadala chyba 25 lat temu. Ludzie nie maja  gdzie parkowac swoich aut parkujac na trawnikach po zimie to juz nie trawnik tylko drugi tor motocrosowy. 

Mam w aucie Cb slysze jak kierowcy jada obwodnica i jebi....a ta nore bo nawet obwodnica rozpie...ona. Nigdzie nie ma takiej obwodnicy zaniedbanej jak Sochaczewska.  Prosze przejechac sie od ronda Lowickiego w str  Zdzarowa.  Lata na lacie nie rowne wystajace drogi na wsiach sa leprze niz ta obwodnica nawet o to nikt nie dba. 

Co za nora !!!! 

Chcialbym napisac ... Super miasto !!!!  Ale nie moge bo umarla ta nora. 

Co za nora !!!! 

Jest jeszcze wiele by pisac   ale nie mam juz czasu i za godz wyjezdzam juz z tej nory .  Dobrze ze wracam tylko tu na Piatek i Sobote.

Co za nora...

Dziecko drogie poszukaj sobie innego miejsca do wylewania swoich żali ;-) przy okazji wróć do szkoły podstawowej ponieważ z ortografią u ciebie nie za specjalnie..........a chyba nie chciałbyś wystraszyć ,,swoich,, klientów.

(2016/02/07 12:14)

Milcz stary capie !!!!!!

To przez takich jak ty ta nora umiera . 

Dla takich jak ty najlepiej po 18stej powylanczyc latarnie i isc spac. 

Dla takich jak ty pozamykac wszystko po 18stej  . 

Co za nora.

(2016/02/07 13:12)

(2016/02/07 21:21)

Widocznie o piątek i sobotę za dużo...Nie będę się zniżał do Twojego poziomu rozpisując się o Olsztynie ( gdzie na jego równych drogach można zęby sobie powybijać jadąc do fabryki opon będącęj prawie w centrum :-) ) . Chłopaku sprzedaj to mieszkanie i wróć do rodzimego miasta .......

(2016/02/08 06:13)

clw

Gza, oczekujesz że specjalnie dla Ciebie będą organizowane atrakcje w tym mieście? wygląda jak wygląda fakt, ale atrakcje... nikt Ci nie broni wyjść po 18 "na miasto", a jak jesteś wtedy sam to możesz zawołać znajomych :) 

(2016/02/08 19:40)

clw

Proponuję załóż bloga.

(2016/02/09 22:18)

daruj juz sobie te pisanie

(2016/02/20 19:26)

clw

Właśnie niech pisze!

(2016/02/21 09:25)