Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich

/ 8 odpowiedzi

Tekst stary ale w czasach kiedy partia rządząca próbuje pisać hostorię od nowa trzeba o takich "cudownych zbiegach okoliczności" przypominać.

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych,wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne dolary.

5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

7) Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

8) Cud! Rajmund Kaczyżski zmarł 17 kwietnia 2005r.Dlaczego synusiowie tak cichutko go pochowali,bez mediów,bez sztandarów i hymnów,przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. Rajmund Ojciec spoczywa w zapomnianym rejonie cmentarza. Przeszkadzał w karierze.

9) Umorzenie długu Porozumienia Centrum, partii Kaczyńskich, 4 dni po przegranych przez PiS wyborach w 2007 przez PISowskiego ministra Wojciecha Jasińskiego - byłego komucha, członka PZPR

10) Cud - fałszywa lojalka umorzona w 2008r z powodu przedawnienia. Inni przed Sądem musieli udowadniać niewinność.

11) Cud jedenasty, były prezydent zero zasług leży na Wawelu! Widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobie!

12) Cud! W PiSowskim IPN brak dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989.Kto tam posprzątał i czego tak bardzo się wstydził ten wielki PiSowski patriota?

Cuda ,cuda ogłaszają,ile jeszcze podobnych cudów można by przytoczyć pod kątem pozostałych  bohaterów narodowych ?

(2018/01/02 12:31)

Cud trzynasty,taka męda jak ty nie dostała jeszcze po mordzie za zniesławienie.Ale to chyba nic straconego.Jak myślisz.

(2018/01/02 14:15)

Waldemar-Tomasz.  Jacuś jest w zarządzie lokalnej PO, a oni zamiast programu swojej partii przedstawiają różne historyjki. 

Niestety ale przy takiej opozycji jaką mamy w Polsce PiS może rządzić bardzo długo :) 

A tak swoją drogą może Jacuś za swoje zaangażowanie dostanie jakieś stanowisko w GABINECIE CIENI;)   hahahaha 

(2018/01/05 09:51)

Dwóch cholernych klakierów , moherch ich uszkodziły . 

(2018/01/05 10:04)

Hehe obecny program wyborczy PO

 

1. Kaczyński jest zły

2. Kaczyński jest dyktatorem

3. PiS jest zły

4. Rządy PiS to dyktatura.

5. PiS Kaczyński PiS Kaczyński PiS Kaczyński.

 

Trzeba odwołać rząd, składamy wotum nieufności, składamy wniosek o przerwę, blokujemy mównicę. 

To jest skrót z ostatnich 2 lat działalności opozycji. Najlepsze jest to, że opozycja nie składa żadnych projektów, nie przedstawia żadnych rozwiązań, ale wszyscy oni myślą że wygrają wybory w oparciu o nienawiść do PiS i Kaczyńskiego. 

Dla mnie opozycja jest jednym z lepszych kabaretów w kraju :) 

(2018/01/05 10:07)

śmiać mi sie chce jak czytam coś takiego.......to kto głosował na ten PIS???? pełno komentarzy że PIS i jego dignitarze tacy albo tacy...a prawda jest taka że daliście sie kupić za 500zł. Chory kraj i chorzy ludzie, za te 500 zabierają wszystko a do tego kościół ta instytucja nastawiona na zysk wtrąca sie coraz bardziej w życie normalnych obywateli. Po co narzekacie???? sami ich wybraliście więc cieszcie się tym ochłapem i chwalcie swojego dyktatorka i jego świty włącznie z panem rydzykiem i tymi innymi w tych purpurowych czepkach.

(2018/01/09 22:39)

@waldemar-tomasz: świetnie zaprezentowałeś poziom pisowskich klakierów. Brawo ty.

@jarl: jak PiS przez 8 lat lamentowało na PO to było dobrze? Z resztą do tej pory wszystkie nieszczęścia tego świata to "wina Tuska" :) do końca świata i jeden dzień dłużej ;)

(2018/01/25 11:15)
@waldemar-tomasz: świetnie zaprezentowałeś poziom pisowskich klakierów. Brawo ty.
@jarl: jak PiS przez 8 lat lamentowało na PO to było dobrze? Z resztą do tej pory wszystkie nieszczęścia tego świata to "wina Tuska" :) do końca świata i jeden dzień dłużej ;

dobrze napisane - wszystko be sie zdarza to wina Tuska a jak OK to zasluga pissu. No co z po nie potrafi walczyc tak wrednia jak pidzielce i stad jej kleska poniekad :(

(2018/10/17 17:44)