czarny psiak na ul. Łokietka

/ 39 odpowiedzi
Od jakieś czasu przy ul.Łokietka w Sochaczewie błąka się czarny, średniej wielkości psiak. Wydaje się, że ktoś go porzucił właśnie w tej okolicy. Pies jest przyjazny, spokojny, bardzo ufny i może uda się komuś znaleźć dla niego dom zanim nadejdą zimowe mrozy.............. Niestety nie mam obecnie możliwości przedstawienia zdjęcia. 
Ten pies powinien być zabrany do schroniska i to szybko. Jest chory. Od kilku lat mieszka pod gołym niebem. I do tego goni i ujada za ludźmi idącymi ze swoimi psami. Masakra! Trzeba się od niego nieźle odganiać. Najlepsze są sceny tak od 21.30, kiedy to daje swój "koncert" na ul.Łokietka i ujada tak ze 2-3 godziny. Jest to stary, schorowany pies potrzebujący ciepłej miski jedzenia i budy. Śpi na chodniku. Kiedy ZGM był odpowiedzialny za dowóz psa do schroniska to p.Wojciechowska zawsze miała głupie wytłumaczenia: że szukają Pana do łapania psów, że ten pies jak słyszy samochód ZGM-u to już ucieka , bo wie że jadą po niego itd... Idiotyczne wymówki.... Zabierzcie tego psa z Trojanowa, jest ciągle w okolicach ul. Łokietka.

(2013/11/16 21:06)
na pewno Pani Kmiecińska go zabierze jej nie zna wiec nie będzie uciekał.

(2013/11/16 21:55)
W takim razie liczę na pomoc p.Kmiecińskiej :)

(2013/11/16 23:21)
tylko najpierw zadzwoń do schroniska i zgłoś problem, bo z tego wpisu pomoc myślę nie dojdzie.Dawno temu ten pies był już poruszany na forum ,podobno przeszkadzał jakiejś dewocie ,miał budę tez komuś przeszkadzała ,z tego co wiem to pies raczej spokojny,a jak lata to za paniusiami co chodzą na spacer z sukami w cieczce.Pisząc to wcale nie mowie by go nie zabierać na pewno na zimę by miał lepiej w schronie niż na ulicy.

(2013/11/17 08:18)
Napewno zadzwonię do schroniska w tej sprawie. Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się dalej. Mam nadzieję, że schronisko zareaguje. Lada moment może spaść śnieg i pies kolejną zimę spędzi w zaspach. Nieraz widziałam jak broni swojego terytorium, czyli ul.Łokietka i atakuje psy idące ze swoimi właścicielami. Dla niego nie ma różnicy czy to pies czy suka. Poprostu uważa że to jego teren i żaden pies nie może tam przechodzić. Moim zdaniem jest niebezpieczny.

(2013/11/17 15:06)

janinka nie pier*** kocopolow bo jestes zapewne zgorzkniala sflustrowana starucha ktorej od psow po dzieci wszystko przeszkadza.

akurat znam temat wiec nie pieprz glupot. pies jest szczepiony przez mozna nazwac ludzi ktorym los zwierzakow bezdomnych nie jest obojetny. nie klam beszczelnie obludnico.. pies jest nie grozny. a poza tym kurw*** twoj piesek nie szczeka na pewno i nie sra co?

do psa masz pretensje ze ktos go wyrzucil? a nie piszesz jak ty i tobie podobni robia perwidne rzeczy zeby tylko tego psa zabrac? do kosciolka kur** co niedziela zasuwasz w pierwszej lawce siadasz a jak psu bude zrobil za wlasne pieniadze zeby przy minus 15 nie spal na golej ziemi to co zrobiliscie? ukradliscie ja. a gosciu z wojskowego specjalnie pieska wyprowadza tam gdzie siedzi ten czarny zeby sral i zrzucacie wine na niego... beszczelne chamidla. myslisz ze ludzie nie widza? jeszcze pojdziedzie po rozum do glowy zgorzkniala geriatria.

(2013/11/18 08:16)
prosze bardzo. bede bacznie zwracal uwage kiedy wracasz z tego kosciolka....

(2013/11/18 11:09)
z takimi dewotami jak ty trzeba krotko

(2013/11/18 11:10)
Czyli co , wymiękasz ? Nie  zabierzesz psa do swojego domu?

(2013/11/18 14:16)
masz rację kacperskyy tu już kiedyś była taka nawiedzona(tygrys...) i mam na myśli czy to nie ona znów konto założyła i klepie bo jej pies przeszkadza. Co do psa to prawdę piszesz .

(2013/11/18 15:17)
Dragon36 to nie ja!!! Odwal się ode mnie, nie pisze już od roku na forum i nie mam zamiaru z takimi typami jak Ty lub kacperskyy pisać. Czasami sledze tylko wasze wypociny.
Ten pies faktycznie przeniósł się na ul. Łokietka i ul. Trojanowską podejrzewam że dlatego, że kobieta która go karmi rzuca jedzenie już nie przy bloku 8 ale właśnie tam.
Powinieneś napisać do administratora strony z pytaniem czy Tygrysa komputer ma to same IP co janinka albo oficjalnie na forum poprosić e-Sochaczew o sprawdzenie tego.
Mnie nie dziwi że ten pies może przeszkadzać tej kobiecie bo wiem że jak plątał się na osiedlu to dużo ludzi na niego narzekało.

(2013/11/18 16:52)
dokladnie dragon. poza tym wszyscy na osiedlu znaja szczegolnie dwie persony ktorym ostro odje*** w temacie tego pieska. powiem tylko tyle na forum... tyle zla ile daja to moga byc pewni wroci do nich..rozumiem zeby na prawde byl problem. pies wsciekly nieszczepiony ale tu dewoty stare maja problem zyciowy bo nikt ich nie lubi. znajomych nie maja. co robic nie maja i koncentruja sie na takich wlasnie sprawach aby komus krzywde zrobic.

(2013/11/18 16:52)

Internauci są ścigani na podstawie z artykułu 212 Kodeksu Karnego. Artykuł ten mówi, że:

Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się tego czynu za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

(2013/11/18 17:19)
Po pierwsze nikogo tu nie pomawiam. Po drugie, to wobec mojej osoby, były pisane niecenzuralne słowa. Ale ja nie o tym... dlaczego piszecie że zabranie tego psa do schroniska to coś złego. Chyba schronisko będzie lepsze niż zimny chodnik lub krzaki. Nie wiem czemu się upieracie żeby tego psa zostawić na ulicy.  A w ogóle strasznie tu atakujecie na tym forum. Nie można normalnie napisać co się myśli. A przecież fora internetowe po to są żeby wyrażać swoje opinie. I nie jestem osobą''tygrys". 

(2013/11/18 17:56)
witam tygrysa ,sorki jeśli uraziłem ale dawno temu temat tego psa poruszaliśmy stad moje skojarzenie,szczerze życzę temu psu jak najlepiej bo to mądry pies,ktoś sie nim naprawde powinien zaopiekować i miał by z niego dobrego przyjaciela.

(2013/11/18 17:57)
janinka to nie było do Ciebie tylko do Dragona36 i kacperkyy w końcu ktoś powinien zrobić porządek na tym Forum i poblokować osoby które wyrażają się w taki sposób.

(2013/11/18 18:23)
Pies został zgłoszony  do zabrania .

(2013/11/18 18:37)
Tak twardzielu jezeli bym cie pomowil z imienia i nazwiska a do tego o cos co nie jest prawda. Proponuje nie cytowac bezmyslnie literek prawa tylko jak samemu sie nie ma wiedzy to zasiegnac jezyka u kogos madrzejszego. To i my zglosimy do "odpowiednich instytucj" o wywiezienie tych dewot z osiedla.

(2013/11/18 19:30)
Dzwoniłam do schroniska w sprawie zabrania tego psiaka w piątek - 15 listopada. 

(2013/11/19 14:01)
zajmijcie sie wlasnym zyciem.... pierwsi w kosciele a w zyciu? ot to....
https://www.youtube.com/watch?v=_FDHPXuDPqIhttps://www.youtube.com/watch?v=Ah8-vj2tOlY

banda zakompleksionych sflustrowanych samotnych czlowieczkow, tak tchorzliwych ze swoja zlosc, agresje i flustracje musza przelewac na bezbronne zwierzeta i jeszcze sie tym chwalic... bardziej sie upodlic nie mozna. z jednej strony mi was zal ze macie takie zycie.. ale bardziej mi zal tego psa,, nie dosc ze nikomu nigdy krzywdy nie zrobil to zwierzeta nie robia czegos ze zlosliwosci czy z premedytacja.
poza tym mysle ze juz was pokaralo zyciem jakie macie. poza tym w schronisku wszyscy juz znaja powtarzajace sie ciagle te same nazwiska ktore dzwonia w tej sprawie. swiat jest mniej anonimowy niz sie wam wydaje.

(2013/11/19 18:50)
Kacper, a może ty powinieneś się zaszczepić przeciw wściekliźnie?!!!!

(2013/11/19 19:29)
szczepie sie regularnie. tez bys sie szczpil jakbys mieszkal z takimi ludzmi na osiedlu :)

(2013/11/20 07:06)
czy może ktoś wie czy pies jest już w schronisku bo nie widać go na ulicy.

(2013/11/21 20:00)
Ciągle jest na ul.Łokietka.

(2013/11/21 21:47)