Czas krucjat powraca

/ 87 odpowiedzi / 12 zdjęć

gaj
Co do tęczy proszę sobie wyszukać (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście) w internecie nie będę robił przedruków czym różni sie tęcza 6 kolorowa LGBT i tęcza 7 kolorowa symbolizujaca biblijne Przymierze Noego z Bogiem i dlaczego tęczowa aureola LGBT jest nie do zaakceptowania przez Katolików i nie tylko.
Zbigsoch - szukałem. Czym się różnią, to widać na pierwszy rzut oka. Co do akceptacji, to na tęczę, jak mi się wydaje nikt nie ma monopolu. Mnie chodzi o ten fragment twojego komentarza.
Aureola w kolorach tęczy LGBT jest jak najbardziej nadużyciem ,ponieważ nie jest to taka zwykła tęcza ,to symbol,brakuje w niej jednego koloru symbolizującego w symbolice religijnej tj. biblijnego Przymierza,,zakaz niemoralnych stosunków seksualnych" i kłuci się z wizerunkiem czystości Matki Bożej.
Ponieważ przeczytałem sobie kilka artykułów i nie spotkałem się w nich z tą interpretacją, tj. znaczenia kolorów (koloru turkusowego brakuje w tęczy LGBT) w religii, zastanawiam się czy to nie jest po prostu fake news.Dlatego zapytałem o źródło twoich informacji.

(2019/07/13 19:28)
Ciekawe czy jak papież Franciszek przyjedzie do Polski to zostanie aresztowany za obrazę uczuć religijnych?

(2019/07/15 09:05)
Tak apropos ostatnich wydarzeń w Białymstoku

(2019/07/22 22:20)
zaczyna sie tak dziać bo kosciolowi dochody spadaja, coraz mniej ludzi ma chec uczestniczyc w tej farsie jaka tworza ludzie na ziemi - zwanej kosciolem.

znow jak za sredniowiecza trzeba postraszyc demonami aby owieczki wystraszone z pieniazakmi wrocily.

(2019/07/23 07:41)
Trzeba przyznać, że polskiemu kościołowi (wraz z PiSem który chodzi u nich na smyczy) świetnie wyszło odwrócenie uwagi od problemu pedofilii wśród księży. Znaleźli "prawdziwym patriotom" i "obrońcom wiary" nowego wroga (bo straszenie uchodźcami już się przejadło)

(2019/07/23 08:21)
Biała pała...znaczy power ... i inteligentna sztuka :-)

(2019/07/23 19:27)
Niech katolik modli sie za siebie. Grzechów mu zapewne nie brakuje.Jeszcz trochę i będą palić na stosie czarownice.lByły czasy, że w krótkim czasie spłonela 1/3 mieszkańców miast, bo podczas tortur ludzie ci podawali nazwiska innych ludzi, że to niby czarownice i tak łańcuch czarownic na stos powiekszał sie w postepie geometrycznym,Płonęła w większości kobiety i dzieci ale i mężczyżni także.

(2019/08/01 18:24)
Niech katolik modli sie za siebie. Grzechów mu zapewne nie brakuje.Jeszcz trochę i będąÂ palić na stosie czarownice.lByły czasy, że w krótkim czasie spłonela 1/3 mieszkańców miast, bo Âpodczas tortur ludzie ci podawali nazwiska innych ludzi, że to niby czarownice i tak łańcuch czarownic na stos powiekszał sie w postepie geometrycznym,Płonęła w większości kobiety i dzieci ale i mężczyżni także.Â
Â
Jaki film opowiadasz? Coś nowego w kinach?

(2019/08/01 19:20)
Shitmonster, zamiast zadawać głupie pytania to radzę wrócić do książek i poczytać trochę o kontrreformacji

(2019/08/03 01:02)
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!

(2019/08/08 21:13)
.

(2019/08/11 17:56)
Trzeba doićowieczki, bo zaczynają wymierać.
W końcu. Dość czarnej zarazy i jej bezprawia. Młodzi Polacy są jednym z najszybciej ateizujących się narodów na świecie.https://noizz.pl/spoleczenstwo/mlodzi-polacy-najszybciej-i-najczesciej-odsuwaja-sie-od-religii/b60w016

(2019/08/16 19:58)