Czas krucjat powraca

/ 77 odpowiedzi / 9 zdjęć

gaj
Co do tęczy proszę sobie wyszukać (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście) w internecie nie będę robił przedruków czym różni sie tęcza 6 kolorowa LGBT i tęcza 7 kolorowa symbolizujaca biblijne Przymierze Noego z Bogiem i dlaczego tęczowa aureola LGBT jest nie do zaakceptowania przez Katolików i nie tylko.
Zbigsoch - szukałem. Czym się różnią, to widać na pierwszy rzut oka. Co do akceptacji, to na tęczę, jak mi się wydaje nikt nie ma monopolu. Mnie chodzi o ten fragment twojego komentarza.
Aureola w kolorach tęczy LGBT jest jak najbardziej nadużyciem ,ponieważ nie jest to taka zwykła tęcza ,to symbol,brakuje w niej jednego koloru symbolizującego w symbolice religijnej tj. biblijnego Przymierza,,zakaz niemoralnych stosunków seksualnych" i kłuci się z wizerunkiem czystości Matki Bożej.
Ponieważ przeczytałem sobie kilka artykułów i nie spotkałem się w nich z tą interpretacją, tj. znaczenia kolorów (koloru turkusowego brakuje w tęczy LGBT) w religii, zastanawiam się czy to nie jest po prostu fake news.Dlatego zapytałem o źródło twoich informacji.

(2019/07/13 19:28)
Ciekawe czy jak papież Franciszek przyjedzie do Polski to zostanie aresztowany za obrazę uczuć religijnych?

(2019/07/15 09:05)