CZAS NA ZMIANĘ BURMISTRZA

/ 122 odpowiedzi / 7 zdjęć
Uważam że miarą oceny starań Burmistrza, jako gospodarza miasta i grupy wspierających go radnych. Powinna być ilość pozyskanych z zewnątrz środków na inwestycje. I tu niestety w porównaniu z poprzednią ekipą, obecna wypada po prostu nędznie. Właściwie tylko to co im Wojewoda Kozłowski na przedszkola z programu rządowego wcisnął na siłę, bo inaczej sami by się panowie nie wystarali. Jeśli chodzi o pieniądze na remonty dróg, to po prostu katastrofa. Główne ulice w mieście leżą i kwiczą wraz z kierowcami jeżdżącymi po nich. Trzeba o tym mówić i pokazywać tę bezczynność władz miejskich.  Dziękujemy już temu panu i to bez żalu, nie wysilił się chłopina niech sobie po 4 letniej bezczynności odpocznie, bo kierowanie miastem to widocznie zadanie ponad jego siły. Dlatego uważam że już czas na zmianę na stanowisku Burmistrza, obecny się nie sprawdził się.
No cóż tu było oczekiwać od takiej EKYPY fachowców, którzy to w 21 wieku w blisko 40 tysięcznym mieście nie potrafią zrobić przyzwoitego szaletu. Dziś jak podróżny przyjeżdża do obcego miasta i po zwiedzaniu jego zabytków nie ma się gdzie zwyczajnie w kulturalny sposób wykupciać to w nosie ma takie miasto i wyrabia sobie opinię o jego gospodarzu.

(2014/10/17 10:47)
Czy na tym zdjęciu do artykułu "burmistrz zaprasza mieszkańców" to on dłubie w nosie czy to tylko takie ujecie...?

(2014/10/17 14:01)
Dzisiaj spotkałem jednego kumpla,okazało sie ze kandyduje od Jednego kandydata na Burmistrza.I na pytanie czemu od Niego ? Odpiwiedział: A to tylko tak i tak zagłosuję na Osieckiego. I wszystko jasne :)

(2014/10/17 14:53)
Wiesz magrot,On poprostu myśli,ale to chyba obcy proces dla Ciebie :)

(2014/10/17 15:01)
Pan zatroskany Burmistrz zaprasza mieszkańców Chodakowa na spotkanie. Ciekawe co odpowie ludziom na pytanie co zrobił w sprawie remontu mostu ? co zrobił w sprawie skrzyżowania przy kolejce. Myślę że pewnie dawno tam nie jeździł ?

(2014/10/17 15:13)
Zobaczcie przez cztery lata Nas z Chodakowa nie zauważał , nawet lekceważył , a teraz robi spotkanie . Osiecki ty nie jesteś Nam tu potrzebny.

(2014/10/17 20:45)
kolo6
Dzisiaj spotkałem jednego kumpla,okazało sie ze kandyduje od Jednego kandydata na Burmistrza.I na pytanie czemu od Niego ? Odpiwiedział: A to tylko tak i tak zagłosuję na Osieckiego. I wszystko jasne :)

A ja spotkałem grupę idącą do kościoła i po przywitaniu , powiedzieli mi , że za nic nie będą głosować na Osieckiego i czekają na spotkanie w Chodakowie. I pozamiatane , Osiecki wróci do Nowej Suchej , bo On miasta nie czuje , ani o miasto nie dba ani na mieście mu nie zależy . Najchętniej wróciłby do Powiatu , a to co zrobił z miastem to już następca niech się martwi . Taki to człowiek.

(2014/10/17 21:42)
Takie jest moje zdanie na ten ważki temat.

(2014/10/18 16:01)
Skandaliczna nominacja na Dyrektora, gościa skazanego za molestowanie sprzątaczki. To sygnał że Burmistrzowi wszystko się pomyliło i za nic ma rodziców, nauczycieli i wyborców. Szczególnie wyborców, dlatego czas mu za takie decyzje podziękować 16 listopada.

(2014/10/20 10:04)
Ale już nikt nie da nabrać się na obietnice i ładne oczy.

(2014/10/20 11:08)

(2014/10/20 11:09)
CZAS NA ZMIANĘ ,TYLKO KTO MA BYĆ ?,TAKA POLSKA GŁUPIA ZASADA ,KTO INNY BYLE NIE TEN ,A INNY Z RĘKAWA WYTRZEPIE I DA HIHIHIHIHHHIH

(2014/10/20 11:24)
Dragon 36
W/g mnie nie musi wyjmować z rękawa , a tylko racjonalnie i po gospodarsku zarządzać. oraz wykorzystywać do maximum to co z zewnątrz .

(2014/10/20 13:03)

stawki12

w jednym zdaniu zawarles sedno sprawy. tylko kto to zrobi? wywali wszystkich niekompetentnych urzedasow zatrudnionych po znajomosci a nie dla umiejetnosci? kto stworzy zespol ktory bedzie potrafil pozyskiwac fundusze unijne? do tego zespol ludzi ktorzy zaprojektuja cos z glowa dla tego miasta? bo plac z wytryskiem, renowacja ruin, plus debilnie umieszczone sciezki rowerowe to porazka. kto ruszy ten beton urzedasy-biznesmeni lokalni? kto ruszy w koncu pana prezesa ZKM i z ta instytuja zrobi porzadek? kto to zacznie? bo nie sadze ze w jedna kadencje uda sie wszystko "posprzatac" po dekadach zaniedban...

przy tej ordynacji wyborczej? to nie wybor! to lista osob pchajacych sie do koryta... moze fartem znajduje sie tam osoba ktora przy okazji cos faktycznie zrobi...

(2014/10/20 13:22)

ja nie widzę wśród obecnych kandydatów który będą w stanie to(co napisaliście powyżej) zrobić niestety..............

(2014/10/20 17:16)
kacperskyyPrzecież masz wybory burmistrza bezpośrednie i masz jednomandatowe okręgi. Masz też możliwość startować. O jakiej innej ordynacji myślisz?
NovJantzn. wolisz by zostało tak jak jest czy jednak by wygrał ktoś z pozostałych kandydatów. Czy Ci wszystko jedno?

(2014/10/20 20:15)
kuc-ale ty szedłeś w przeciwną stronę wiec prawdy Ci nie powiedzą.Bo ja byłem w tej grupie,wiec wiem !

(2014/10/21 08:22)
Zgadzam się z poglądem iż najwyższy czas na zmianę Burmistrza. Już w tamtym roku powinno się go odwołać za zapożyczenie mieszkańców na 27 milionów. Nie powinien w mojej ocenie się nie ośmieszać i występować w wyborach. Z powodu braku należytej dbałości o stan naszych ulic. Żaden kierowca w mieście nie powinien głosować na tego pana.  Zupełnie zlekceważył mieszkańców.

(2014/10/21 11:01)
Zmieńmy Burmistrza nim nie będzie za późno. Już teraz sytuacja finansowa i gospodarcza miasta nie jest dobra. A brak stosownych działań ze strony tej władzy tylko pogłębia stagnację.

(2014/10/22 10:05)
Tylko za samą bezczynność drogową i indolencję w sprawach skutecznego pozyskiwania środków na remont miejskich dróg i mostu, tego Pana powinno się odwołać ze stanowiska Burmistrza. Gdyby tak rządził w gminie N. Sucha gdzie mieszka, to chłopy by go sami wynieśli na widłach już po miesiącu.

(2014/10/22 11:46)
tak

(2014/10/23 13:24)

(2014/10/23 14:16)
Patrząc na te wybory z pozycji mieszkańca, jestem bardzo rozczarowany i zawiedziony. Niby nowe osoby a jakby nam dobrze znane. Niby nowe propozycje, które w rzeczywistości nie dają nam szans na rozwój naszego miasta. Przepychanki i zamiany stołkami świadczą o ciągłości marazmu w mieście by się tylko dobrze ulokować i tak co cztery lata. Coś ruszyć przed wyborami a po, to już sielanka i grzanie stołka. Włos się jeży, gdy się czyta a ten to, a tamten tamto, tylko gdzie są w tym wszystkim mieszkańcy? jerzyk zaciera ręce i przykleja się teraz do każdego i z każdym mu po drodze byle by dostać wymarzony stołek wicka. Komi-tragedia, szkoda gadać. Karol [2014-10-23 13:57:]

(2014/10/23 14:45)
 A no tak to wygląda i tylko czytam ten bełkot polityczny, zajadły atak na osobę Burmistrza ale jakoś konkretnych i merytorycznych propozycji nie widać.
 cytuję" Osoby te podjęły bezpardonowy atak  i krytykę mojej osoby gdyż nic innego nie mają do zaproponowania miastu i jego mieszkańcom" Burmistrz Piotr Osiecki

(2014/10/23 15:06)
A co do konkretów to proszę zobaczyć, tak wygląda fatalny stan drogi miejskiej przy wjeździe  do miasta od strony Skierniewic, na Boryszewie.

(2014/10/23 15:24)