Czas wyborów cz.1 - TEMAT ZBIORCZY/ PODSUMOWANIE

/ 4 odpowiedzi
Przemyślenia Shitmonstera.
Postanowiłem podsumować multum tematów które są o jednym i tym samym-specjalnie dla loży trolli z tego forum :

- Osiecki jest be, bo ma Małolepszego i nie zrobił teraz tego i owego i w ogole kaplica 
- Gaik jest be, bo to PO a wiadomo co PO to dziadostwo i blablabla
- Czubacki jest be bo rządził już, nie zrobił nic i pewnie teraz też nic nie zrobi a poza tym jest stary więc już nie jary i blablablabla 
- "Pan Tomasz Połeć już samym wyglądem przypomina minioną epokę," - a więc jest be bo jakże by inaczej na forum wśród takiej śmietanki internautów 
no i dzis do gry włączyli się uber zwolennicy Mrs Pawlak

Tyle tytułem podsumowania wypocin szanownych forumtrolowiczów

Zero merytoryki, tylko NAP****ALANIE bezsensowne na oślep w oponentów - jak w rambo

Multum kont pozakładanych na czas wyborów by pałować oponentów . Zakładanie takich samych tematów po 20 razy . Gdzie tu logika ? Gdzie tu chęć przekonywania wyborców konkretnymi programami, konkretnymi rozwiązaniami i konkretnymi pomysłami ? 
KAMPANIA CZARNEGO PR.
Średnia hawajska dla wszystkich! MYK!

CZEKAM NA DEBATĘ ! PUBLICZNĄ DEBATĘ!!
MYK!

PS
Użytkownicy jago i botoks wrzucający na potęge zdjęcia dróg do każdego tematu  -" bo burmiszcz nie sklepał nowej drogi, to zmieńmy go " - mam nadzieje że i tu wrzucicie swoje artystyczne zdjęcia dziury w drodze .

PS 2
Temat ma na celu wyśmianie, całego forumowego zgiełku, nie jest skierowany bezpośrednio w żadnego z kandydatów. Co by żaden Raptusiewicz nie wpadł na pomysł pozwów  czy innych cudów wianków bo to byłoby śmieszne ( Tak wiem, zaraz jakiś pajac napiszę w komentarzu odniesienie do tego - znam juz Was z tej strony )

PS 3 
Drodzy moderatorzy - bluzgi wygwiazdkowane, więc liczę, że temat nie zostanie usunięty.

PS 4
Pozdrawiam nieobecnego już na forum La coste, jakie to smutne, że Cie z nami już nie ma :( hie hie hie
 No fajnie wreszcie jakiś człowiek z poczuciem humoru
 A nasza lokalna społeczność jaki prezentuje poziom., błe błe błe to potem tak głosują jayb im zwieracze popuszczali chłe chłe chłe :))))

(2014/10/24 17:39)
Rzeczywiście, sam bełkot. Brawo dla Gównianegopotwora.

(2014/10/24 18:45)
I tak to wygląda:) całe forum w skrócie:)po 16 listopada powinno się uspokoić:)

(2014/10/24 21:40)
PS 5 
Szanowni admini - dodając link i nie uzupelniajac słowa tytuł - link staje sie nieaktywny .. a takie fajne filmiki dodałem :( smuteczek

(2014/10/24 21:55)