Czego to miało nie być .

/ 41 odpowiedzi / 6 zdjęć

• konto usunięte

Czego to miało nie być , ile to sie obiecuje i nic , po wyborach cisza , ciekawe ile lat bedzie trwała bo u nas to trzeba liczyć w latach a nie w miesiacach , pewnie do nastepnych wyborów .
Obietnice novoosieckie... są jak kamień rzucony w wodę... rządzenie Sochaczewem polega na wykorzystywaniu urzędów do eliminowania niewygodnych jednostek za pośrednictwem skrytych działań... wysoko postawieni urzędnicy wykonują polecenia niszczenia sochaczewskiej opozycji...Mistrzowie propagandy są nieudacznikami samorządności... Słowo ''samorząd'' potraktowali patologicznie... dosłownie mieszkańcy są im potrzebni wyłącznie w roku wyborów... 

(2015/03/15 14:04)
Sochaczew zmienia się za sprawą novoosieckich przedsiębiorczych urzędników w enklawę i prywatny folwark korzyści personalnie związanych z czystym wykorzystywaniem władzy czerpiącej małą łyżeczką do portfeli rodzinnych urzędowych pensyjek... bez dbania o publiczne dobro.... 
Mistrz propagandy nawinie nam na uszy ''psudo-cudowności władzy'' bez skrupułów będzie unikał prawdy o nieudolnych działaniach urzędniczych o niekompetencji, o niegospodarności codziennych działań... Czy się stoi czy się leży w sochaczewskich urzędach i tak pensyjka się należy!!! 

(2015/03/15 21:26)
Ludzie w Sochaczewie boją się podpisać na listach kandydatów na Prezydenta innych niż tego którego popiera magistrat i starostwo... powód !?... '' Bo ktoś zobaczy i w pracy będę miała nieprzyjemności'' !!! 

(2015/03/15 21:51)
Dobrze że nie wybraliście innego, bo naprzyjmowałby nowych darmozjadów i by teraz piali jaka dobra władza, a tak-tylko Tadzik płacze bo się nie załapał.

(2015/03/15 22:32)

niedługo na drzwiach NOVOOSIECKIEGO Urzędu Miasta i Starostwa zostanie wywieszona kartka ''OBCYM WSTĘP WZBRONIONY POD KARĄ ZARZUTÓW PROKURATORSKICH'' :/

(2015/03/16 09:25)
 Tadeusz ,czego, środków Unijnych a co to takiego, twierdzisz że takowe istnieją?
 Zdejm różowe okulary i zacznij realnie postrzegać świat a nie poprzez pryzmat Wyborczej i TVNu.

Po tym co piszesz nie pozostaje naszej lokalnej władzy nic innego jak ucieczka na intratną posadę do Brukseli. Bo czego to miało nie być?
 A może też napisz konkretnie kogo to niby nasza lokalna Władza zniszczyła,i jeśli stawiasz takie oskarżenia?. Zamiast balansować na granicy prawa radziłbym złożyć stosowne zawiadomienia do Prokuratury, ale tego nie zrobisz bo robisz tylko pianę koło sztucznie wymyślonych przez siebie bredni. Miotasz się chłopie

(2015/03/16 09:49)
Po tej wypowiedzi ''Deluxe'' jestem całkowicie pewny że dotacjami i ich pozyskiwaniem zajmują się ludzie w urzędzie dokładnie tacy jak ty sam... z takim samym postrzeganiem sochaczewskim... takim samym wykształceniem... taką samą wiedzą... tymi samymi umiejętnościami jakie sam nam tutaj prezentujesz hehehe jak mniemam w novoosieckim gratisie hehehe 

(2015/03/16 09:57)
Czym, drwisz czy o drogę pytasz?
 Powiedz lepiej coś o swoim wykształceniu gamoniu, no jak widać jesteś pisaty i blockquotey to podstawowe raczej  posiadasz, nie podejrzewam żeby więcej po twoim sposobie rozumowania i pisania postów.
 Więc nie pisz  mi tutaj o propagandzie  euroentuzjastów   ponieważ to sprawdzałem i jest to jedna wielka bujda na resorach. Niby są tam jakieś te te ale bez łapówek, i układów nie do ruszenia.  I co jest kuriozalne przez co UE kiedyś się sama rozpadnie bo niema możliwości  korzystać z funduszy Unijnych na budowę i rozwój firm i przemysłu, a co najwyżej masz jakieś pożyczki na preferencyjnych warunkach. Cały ten twór to jedna lipa, a Polska przegrała na tym źle wynegocjowanym układzie i braku możliwości absorbcyjnej    z wymienionych przez ciebie  dotacji. Najwięcej korzysta na UE rolnictwo, to co ty chcesz nazad w Sochaczewie cebulę sadzić? Weź się opanuj.
 Fundusze Unijne polegaja na tym że jak Polskawpłaci do Uni 500 mld to może 300mld  z tego przeznaczyć na ściśle określone cene przez UE, a na każde 1 ojro przychodzące do Polski w ramach tego 75 eurocentów idzie do Niemiec bo trzeba było w Polsce zniszczyć cały przemysł żeby podczas inwestycji wszystko od Niemców kupować dla jej wykonania. Dupa z takimi  dotacjami co miejsc pracy nie tworzą. Postaw se tablice  za 300 tyś euro, ten obiekt wykonano z dotacji UE, może będziesz miał argument że takowe istnieją i realnie funkcjonują bo jak na razie są czysto hipotetyczne.

(2015/03/16 23:58)
@DeluxeJedno jest pewne - nie wiesz o czym piszesz. I nigdy nie będziesz wiedział, bo nie wiesz, że nie wiesz, a jesteś święcie przekonany, że wiesz. :)))

(2015/03/17 09:49)
Myślisz,że zrozumiał?

(2015/03/17 10:51)
@DeluxeJedno jest pewne - nie wiesz o czym piszesz. I nigdy nie będziesz wiedział, bo nie wiesz, że nie wiesz, a jesteś święcie przekonany, że wiesz. :)))

Akurat wiem, korzystałem z  funduszy unijnych i aktualnie też jestem beneficjentem,  pracuję nad kolejnym wnioskiem,aczkolwiek temat jest tak złożony że nawet trudno go opisać w poszczególnym poście. Polska nie potrafi czy też nie może odpowiednio korzystać ze środków unijnych inwestując w gospodarkę. Krótko mówiac przejadamy te dotacje i korzystamy z nich w minimalnym zakresie będąc jednak płatnikiem netto mimo iż nie musimy nim być. Programy które opracowano  może były dobre kilkadziesiąt lat temu w innych krajach obecnie one nie przystają do Polskiej rzeczywistości i nie pozwalają odpowiednio ich wykorzystać aby kraj  stał się na tyle uprzemysłowiony co Niemcy. Rządzący wasale kłamią i twierdzą iż nie można   modernizować Polskiego Przemysłu lecz tylko go likwidować w ramach dotacji UE. Niemcy modernizują, można? można!

To że władza nie chce korzystać z kompetencji ludzi doświadczonych w tej materii a woli zatrudniać wylansowane lalunie po studiach z pustogłowiem i brakiem wiedzy praktycznej to inny rozdział.

I nie kłamcie bo jeśli ktoś sam za tym nie  dojdzie to  wszelkie Centra Informacji na temat dotacji unijnych  funkcjonują tylko po to aby zbywać potencjalnych petentów,sam to sprawdzałem, z funduszy UE może skorzystać tylko ktoś kto potrafi sam się do  nich dokopać.  Inna sprawa jest na terenach wiejskich bo tutaj wyszydzana i wyśmiewana Samoobrona potworzyła w całej Polsce biura które skutecznie i umiejętnie sobie z tym radzą i oferują pomoc rolnikom w pozyskiwaniu funduszy.Także więcej w tym teorii i propagandy  niż realnych możliwości osiągnięcia korzyści..

Wiecie co ja czasami nie potrafię zrozumieć kto spłodził takich ludzi  gdy nie dawno spotkałem takiego cudaka który tak powiedział:" Nie denerwujmy Unii zbytnim zasypywaniem Brukseli wnioskami o dotacje unijne, gdy nie jest to niezbędne", nie no rozwalił mnie diametralnie i doszczętnie, spytałem wprost" -Kto cię spłodził?"

(2015/03/17 11:34)
@plastek - Myślę, że nie :)))))

(2015/03/17 12:16)
Hahaha, od kiedy lemingi zaliczają się do istot myślących?

(2015/03/17 15:03)
No Tak jak grochem o ścianę... Rzeczywiście śmiesznie się to czyta...Dawaj ''Deluxe'' dalej... co ciekawego jeszcze napiszesz? 

(2015/03/17 19:13)
Gdyby nie ''Dotacje Unijne'' novoosieccy nie mogli by się chwalić... nie było by czym...Chwalą się wszystkim co zawdzięczają skutecznej pracy w pozyskiwaniu dotacji przez ekipę burmistrza Czubackiego... Sami jedynie mogą pochwalić się wyemitowaniem obligacji które to de'fakto zadłużyły pokolenia mieszkańców na kilkadziesiąt lat.... 
widzisz różnicę w zarządzaniu czy raczej nie?Delux przyznaj że się mylisz i żałujesz teraz że popierasz ten novoosiecki nieudolny rząd w naszym mieście? :)

(2015/03/17 19:53)
 Mam żałować że wreszcie w naszym mieście jest czysto, że jest rozwój, że wreszcie coś się dzieje, że władza nie jest wreszcie tylko dla swoich, że kanalizacje robi się sukcesywnie wg. planu a nie tylko koło radnych i pana Burmistrza jak było za poprzednika, który zamiast zajmować się miastem całymi godzinami ględził w radio fama o  rzeczach niczym seance fiction robiąc kampanię polityczną.
 Z wami to w ogóle szkoda mojego czasu żeby  rozmawiać, partyjne klakiery.

(2015/03/17 20:31)
 Mam żałować że wreszcie w naszym mieście jest czysto, że jest rozwój, ....no delux posikaliśmy się czytając całą rodziną twoją wypowiedź heheheh 
że wreszcie coś się dzieje, coś niby co???? co niby się dzieje oprócz zadłużania miasta na kilkadziesiąt milionów...
że władza nie jest wreszcie tylko dla swoich,  no Qwa władza jest tylko dla swoich novooosieckich hehehe kretynie !!!!
że kanalizacje robi się sukcesywnie wg. planu a nie tylko koło radnych i pana Burmistrza.... no kanał robi novoosiecka kanalizacja wokół każdego mieszkańca  i płatnika podatków...
........................
Burmistrz Piotr Osiecki pewnie uwielbia twoje wszystkie wypowiedzi.... 

Panie  Burmistrzu gratuluje takiego szczerego zwolennika...

Proszę niech Pan dalej toleruje jego wypowiedzi...

Pozdrawiam

''tadek''

(2015/03/18 00:59)
Panie burmistrzu niedługo z przyjemnością zacznę wyliczać.... co się zdarzyło przez Pana 

Czego to miało nie być....

Pana obietnice... od początku kariery czyli powrotu z Francji... Mosiru...Gminy... i Starostwa...  

(2015/03/18 01:09)
Zagospodaruje(wirtualnie)tereny nad Bzurą a w tym czasie opustoszeje miasto.Krew zalewa jak się czyta,że znowu przeznacza pieniądze na następne plany zagospodarowania podzamcza.Ile ma jeszcze wyciągnąć z nas super biuro projektowe o niemiecko brzmiącej nazwie .Nogi na chodnikach połamiemy,ulice w coraz gorszym stanie,czy tego nie widać.Kramnice puste ,największym najemcą jest Urząd Miasta,Ruiny Zamku ciągle naprawiane po rewitalizacji,w Muzeum raczej brak zwiedzających(dział promocji )Schludnego szaletu brak ludzie sikają pod drzewami w Parku.W radiu miejscowym występuje w euforii i samozadowoleniu Pan Będzie-Będzie i dalej obiecuje.O wtopieniu funduszy w parking przy PKP nie wspomnę.

(2015/03/18 08:27)
 No tak brakuje Straży Miejskiej aby polowała i karała mandatami   tych troglodytów przypominających jakieś źwierza lejących gdzie popadnie i którzy zapomnieli że jest to łamanie prawa. No i Burmistrz jest jeszcze winny że jesteś nieudacznikiem życiowym, że pijesz tanie wino pod sklepem i w parku oraz tego że w swoim życiu przepracowałeś zaledwie 5 lat , i że masz krzywa gębę a już najbardziej tego że szczysz  razem ze swoja rodziną w majty przy komputerze bo niema publicznego szaletu , tak to poważny problem więc udajcie się raczej do lekarza najlepiej zacznijcie od psychiatry.

(2015/03/18 09:58)
Czy ktoś z administratorów tego forum może zrobić z tym chamstwem porządek wreszcie!

(2015/03/18 10:31)
 No właśnie przydało by się coś zrobić z tym waszym chamstwem twoim plastek i twoich funfli z placformy

(2015/03/18 10:38)
plastek
co do olafa: olac zje**a
co do podzamcza: przyznam ci racje i dodam: muzeum kolei waskotorowej mega wieksza atrakcja niz te pseudo ruiny o zadnej wartosci turystycznej w porownaniu do naszej ciuchci. policzmy ile osob co weekend zwiedza ruiny.. hmmm... 20.. a przepraszam nie liczac żuli... 9
ile osob co weekend jezdzi kolejka? 200? wiecej?
warto zwrocic uwage na to co podkresla plastek.. miasto w ruinie a oni przeznaczaja 20 baniek na remont zamku??? cos chyba nie pokolei... i tu moja ulubiona piramida maslowa :) logicznym jest zeby zaspokajac potrzeby nizszego rzedu na poczatek.. po co nam pieprzony swiecacy zamek jak za przeproszeniem.. turysta zanim dojedzie to rozpieprzy sobie samochod na drogach, jak juz uda mu sie zaparkowac gdzies w okolicach stacji i nie dostanie mandatu od SOK to nie ma gdzie sie wylać bo kible obsrane, jak juz wyleje sie w krzaczorach to pierwsze co zrobi pod tym zamkiem to pomysli... to chyba nie jest zelazowa wola... i zniknie z tego porabanego miasta i wiecej tu nie wroci... nie ma rynku, czy starowki, miejsca ze sklepikami, kawiarniami.. (nie bede wymienial okolicznych miast oraz nie chce nawet wspominac o placu z wytryskiem bo sie poplacze z rozpaczy).... 
nie ma w tym miescie prawie nic co by choc na chwile zatrzymalo turystow,, a jak juz jest to "prawie" to sie w to nie inwestuje tylko w ten obsrany zameczek.
na pana miejscu (p.burmistrzu) wstydzil bym sie glosic jak to miasto wspaniale sie rozwija..

(2015/03/19 10:10)
Hahaha, więcej przejezdnych i pielgrzymów zawita  w Ogrodzie Różańcowym przy Parafii niż  na zwiedzanie ruin Zamku, po co było wydawać tyle kasy, niech se zwiedzają ruiny Chemitexu, postawiłbym   tablicę informacyjną:
" Wielkie dzieło PO dokonane w czasie Transformacji Ustrojowej w ramach Modernizacji Kraju"

(2015/03/19 11:39)
Chemitex upadł, dużo wcześniej niż PO zaczęło swoje rządy mądra głowo.

(2015/03/19 12:20)