Czemu Sochaczewianie nie tolerują gejów?

/ 90 odpowiedzi / 3 zdjęć
Od kiedy przyjechałam do Sochaczewa zauważyłam że, sochaczewianie są strasznie nie tolerancyjni.
Ciekawe czy da się to jakoś zmienić?
W Sochaczewie to nikt nikogo nie lubi ,gejów świadków jehowy itd...wszystko na odwrót.

(2014/08/30 08:45)
tak to już jest na prowincjach ...

(2014/08/30 08:47)
Polska to ogólnie kraj nienawiści.
Kim byś nie był i co byś nie robił w około znajdzie się mnóstwo ludzi którzy będą Cię nienawidzieć za to że jesteś.
Polak zawsze musi mieć jakiegoś wroga. Jak nie ma to za chwile sobie go znajdzie.
Nawet z rzeźb symbolizujących radość życia robi się "wrogi symbol narodu"

(2014/08/30 09:17)
dawniej na wsi było zacofanie i ciemnota,teraz jak widzimy weszło to  do miasta.Grzech Polak stale nie zadowolony,zazdrość,itd,itd.

(2014/08/30 13:22)
Mozesz to zmienic. Wyjedz i zabierze gejostwo ze soba.

(2014/08/30 17:08)
tolerować toleruje, akceptować nie zaakceptuje nigdyChcą sie ładować w dupe, proszę bardzo ale w domu bez propagandy telewizyjnej etc.... bo
DUPA JEST DO SRANIA 

(2014/08/30 18:05)
każdy ma prawo myśleć i mówić co uważa za słuszne , tylko co stoi na przeszkodzie aby to wyrażać polskim językiem , a nie stosować wulgaryzmów.

(2014/08/30 20:29)
Jak już się czepiasz języka to proszę stosuj poprawnie zasady interpunkcji.  ;)

(2014/08/30 21:48)
Jeśli ktoś jest tolerancyjny, to o tym nie krzyczy. Najwyżej zapytany - mówi. Ludzie nietolerancyjny krzyczą. Stąd wrażenie, ze jest ich wielu, może większość. Czasem, gdy ktoś z byle powodu atakuje jakieś mniejszości, to myślę, czy osoba ma z tym jakiś problem. Może chce coś przykryć agresją?Zaś propagandzie LGBT sprzeciwiam się.

(2014/08/30 21:54)
nie nie wyjadę i nie zabiorę ich ze sobą, może to reszta powinna zmienić swoje poglądy.

(2014/08/30 22:34)
ja jestem tolerancyjna ale nie toleruje nie tolerancji

(2014/08/30 22:36)
od kiedy to większość ma się dostosowywać do mniejszości ?Chyba coś jest nie tak.
zaprzeczasz sama sobie dziewczynko.

-do kucyka - sjp.pl polecam. 

(2014/08/30 22:54)
do-natisia582-po czym poznałaś że w Sochaczewie sami tępiciele geyów? chodzisz w koszulce z napisem- "jestem lesbijką" i spotkało Cię nieszczęście?po Socho chodzi kilku gejów (wiem o nich że gejami są) i jakoś nikt ich nie gania, nie bije , nie wytyka palcami, największe homofoby to właśnie homoseksualiści,jak nikt ich nie zaczepia sami zaczynają dyskusję o tolerancji i płaczą że są dyskryminowani

(2014/08/31 09:47)

natisia a z ciekawości , gdzie przybywałaś wcześniej gdzie geje byli tolerowani?

i zgadzam ze słowami shitmonstera

"tolerować toleruje, akceptować nie zaakceptuje nigdy"

novjan

(2014/08/31 09:51)
Uprasza się o niestosowanie wulgaryzmów  w forumowych dyskusjach.

(2014/08/31 11:26)
no tak, brak argumentów w "nowoczesnym oświeconym " społeczeństwie na temat
 to wypada  czepnąć się i kontynuować czepialstwo do słowa "DUPA"

"Dupę wynalazł uczony radziecki Wołow. Dlatego mówimy: 'dupa Wołowa'.Inni twierdza, ze dupę wynalazła Marynia. Ci z kolei rozmawiają o ''dupie Maryni''.
Dupa pełni ważna role w ruchu obrotowym. Wszystko kreci się wokół dupy.
Dupa służy również do przekazywania zdecydowanych sygnałów niewerbalnych.
Dobrze wymierzony, solidny kopniak w dupę jest wyrażeniem uczuć negatywnych wobec adresata takiego gestu.
Dupie można również przekazać emocje pozytywne, np.''całując kogoś w dupę''.
Dupa może spełniać tez rolę lizaka. Szczęśliwie nie wszyscy są ''dupolizami''.
Uniwersalność dupy nie kończy się na tym, jest ona bowiem zadziwiająco skutecznym pojemnikiem:
''w dupie'' można mieć cale osoby, a nawet społeczności. 
Dupa służy nieraz jako etalon: wiele rzeczy jest ''do dupy'', tym samym dupa spełnia role uniwersalnego wzorca porównawczego.
''W dupę'' (lub ''po dupie'') można również dostać. Czynność ta umacnia więzi emocjonalne miedzy rodzicami i dziećmi.
Prócz tego, dupa spełnia role siedziska, powiadamy bowiem: 'siadaj na dupie', często z dodatkiem poleceń uzupełniających, jak np. '[...] i siedź cicho'. 
Określenie 'dawać (dać) dupy' funkcjonuje w dwóch znaczeniach: erotycznym i wartościującym, jednak 'ściągnąć kogoś z dupy' tylko w tym pierwszym. 
Można również ''chronić swoja (lub czyjaś) dupę'', co kolejny raz potwierdza ważność dupy w otaczającym nas świecie.
Zabrać się do czegoś od ''dupy strony' oznacza podejście niewłaściwe, od końca; dupa funkcjonuje tu jako synonim odwrotności.
Dupa pełni również role uchwytu, można bowiem ''trzymać się czyjejś dupy''. Określenie to nie oznacza braku równowagi, ale samodzielności." 
Podobno Profesor Miodek

(2014/08/31 12:31)
Od kiedy przyjechałam do Sochaczewa zauważyłam że, sochaczewianie są strasznie nie tolerancyjni.
Ciekawe czy da się to jakoś zmienić?

Ty się sama zmień, bo to ty masz problem, i skąd ten agresywny ton że Sochaczewianie nie są tolerancyjni? Moim zdaniem są!

(2014/08/31 12:32)
Tak wyjade z mojego rodzinnego miasta bo tak Pani chce. Bo nie toleruje gejow. Wow jakie to oswiecone i nowoczesne.

(2014/08/31 15:36)
do-robroy-nie mówiłam że w sochaczewie są tępiciele gejów tylko że jest nie tolerancja i nie jestem les jeśli o to chodzi.

do-NovJan-wcześniej mieszkałam w jakieś 70km od Sochaczewa.

do-ToTylkoJa- nie każe ci wyjeżdżać z miasta tylko proszę o tolerancje i nie mów do mnie pani bo panią nie jestem

(2014/08/31 17:07)
jestem smutny bo mi nie odpowiedziałaś :( :( :(

(2014/08/31 20:35)
Bo jestes niegrzeczny

(2014/08/31 20:45)
Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
Kpł 18:22

(2014/08/31 21:03)
W każdym razie musieli obcować, bo skąd by wiedzieli ;-) 

(2014/08/31 21:45)
Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
Kpł 18:22

A to jest gdzieś w prawie polskim zapisane?

(2014/08/31 22:27)
 Na dzień dzisiejszy nie mówcie o nie tolerancji bo nietolerancyjni Wszechpolacy Sochaczewscy w zasadzie zmuszeni zostali do wyjazdu na Wyspy za pracą także póki co nie wrócą i nie macie się czego bać.
 Oczywiście że jest to obrzydliwe, ale co zrobić, są to są, ja osobiście nie zamierzam walczyć z dewiantami  czy innymi zboczeńcami!

(2014/08/31 23:35)