Członkowie Komitetu Honorowego - nagrody

/ 7 odpowiedzi
Szanowni, na stronach Urzędu jest informacja jak poniżej:

"5 grudnia w sochaczewskich kramnicach odbyła się gala z okazji Dnia Animatora Kultury 2014’. W jej trakcie burmistrz Piotr Osiecki i przewodniczący Rady Miasta Sylwester Kaczmarek wręczyli osobom najbardziej zaangażowanym w kulturalne życie miasta 36 nagród finansowych oraz 41 pamiątkowych statuetek. ...."

A ja mamy pytanko czy ktoś wie ile wynoszą te nagrody finansowe i dlaczego na 36 osób aż 12 to ludzie popierąjacy Burmistrza w ostatnich wyborach - Członkowie Komitetu Honorowego?
Polecam relacje subiektywną z Dnia Kultury Łukasza Szewczyka, zamieszczoną na e-sochaczew.Anonimowe dopytywanie na forum nic nie da, udają że nie czytają.Trzeba powołać się na przepisy o dostępie do informacji publicznych i w przepisowym terminie powien Pan dostać informację, łaski nie robią.

(2014/12/09 16:31)
Idąc tokiem rozumowania autora tematu to aż 24 OSOBY NIE POPIERALY burmistrza w wyborach, a mimo to również zostały nagrodzone.
Chyba ktoś Liczył na kasę a dostał statuetkę :)

(2014/12/09 17:38)
Nie tylko statuetkę,ale coś wartościowszego poparcie i wsparcie władzy a to jest nie przeliczalne.Resztę dośpiewajcie sobie sami.

(2014/12/10 14:11)
Nie tylko statuetkę,ale coś wartościowszego poparcie i wsparcie władzy a to jest nie przeliczalne.Resztę dośpiewajcie sobie sami.

I to jest słuszny trop! Resztę sobie właśnie dośpiewuję!
Przecież to jest polityczna korupcja przez wielkie "P" i jeszcze większe "K"!
I to już 5 (czyt. pięć) dni po wyborach!
Tak oficjalnie, nie pod stołem, nie w formie stanowisk rozdawać "nagrody finansowe" i "pamiątkowe statuetki" (ciekawe z czego są te statuetki - tym tropem też bym poszedł).
I to komu?! LUDZIOM KULTURY!? Tak od prawa i lewa! Nawet pani z listy PZS się załapała (e... to chyba błąd, pewnie jej zaraz odbiorą).

Skandal i granda! (więcej już sobie nie dośpiewuję, bo za bardzo ciśnienie rośnie).
Wstydu nie ma ten burmistrz!

:);)

(2014/12/10 14:31)

hahaha z tymi pamiatkowymi statuetkami to jest jak z biletami na euro na allegro:

mam pamiatkowa statuetke za 4000 PLN a w gratisie bilet euro :)

(2014/12/10 15:35)

I to jest słuszny trop! Resztę sobie właśnie dośpiewuję!
Przecież to jest polityczna korupcja przez wielkie "P" i jeszcze większe "K"!
I to już 5 (czyt. pięć) dni po wyborach!
Tak oficjalnie, nie pod stołem, nie w formie stanowisk rozdawać "nagrody finansowe" i "pamiątkowe statuetki" (ciekawe z czego są te statuetki - tym tropem też bym poszedł).
I to komu?! LUDZIOM KULTURY!? Tak od prawa i lewa! Nawet pani z listy PZS się załapała (e... to chyba błąd, pewnie jej zaraz odbiorą).

Skandal i granda! (więcej już sobie nie dośpiewuję, bo za bardzo ciśnienie rośnie).
Wstydu nie ma ten burmistrz!

:);)

źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz

(2014/12/11 10:01)
@Deluxe

Czytaj między wierszami i zauważ :);) na końcu.
Bardzo ujął mnie ten tajemniczy styl plastka, więc kontynuowałem "jego" wywód :)

Pozdrawiam:)

(2014/12/11 10:41)