Czubacki i Gaik 2 Tura

/ 17 odpowiedzi
Jestem przekonany ,że do 2 tury wejdzie Czubacki  Bogumił i Przemysław Gaik
I tak pisze klakier Osieckiego? Przestał ci płacić, czy co?

(2014/11/03 21:53)
 ten głomb nic nie rozumie, siwy i ja piszemy bo mamy taka ochotę,lemingi muszą płacić to znaczy że poparcie dla Placformy Łobywatelkiej jest na poziomie granicy progu wyborczego. Jaki to będzie spokój radość i szczęście jak pójdą stąd w cholerę :))))

(2014/11/03 23:04)
siwy 
Ten Twój Czubacki miał szansę dzisiaj podyskutować na tematy miasta. Jednak go nie było , narobił w portki . a znamy to z jego kadencji ,Chociażby  tam Pan jerzy czuwałby  nad tym kimś, Czy go moXna nazwać . i klops , Facet się wyłączył . Panowie i Panie o co tutaj chodzxi

(2014/11/03 23:26)

dziekujemy za podzielenie sie twoimi emocjami siwy

a co zrobisz jak nie wejdzie? moze jakis zakladzik?

(2014/11/04 08:01)
A ja wam zaśpiewam...:) "NIE MA SZANSY DLA GAIKA NIECH DO LASU SOBIE ZMYKA"

Dziękuje za możliwość zaśpiewania z podkładem.....:)

Karol

(2014/11/04 14:57)
Ten łysy pan o zbójeckim spojrzeniu już jest wręcz nieznośny ze swoją kampanią. Według mnie już przegiął. Jak dla mnie udowadnia teraz tylko niesamowite parcie na dobrą pensję w samorządzie. Nic więcej. Przeinwestował, te koszty się nie zwrócą. 

(2014/11/04 20:06)
 Olafie ( CWKS), jesteś zainfekowany nienawiścią do każdego kto nie z PiSu. Zmieniasz nicki ale nie jesteś w stanie zapanować nad erupcją żółci  co  za każdym razem Cię zdradza. To jest Twój znak rozpoznawczy. A infekcja jest nieuleczalna. 

(2014/11/05 08:09)
Nieuleczalna? Dlaczego nie dodajesz, że zakaźna. Od Was przyszły mikroby i jest efekt. Ha ha... Cieszę się tylko, ze z tą chorobą da się żyć, aż do śmierci. Objawy obserwuję u siebie tylko co 4 lata. Ty zapewne częściej.

(2014/11/05 20:15)
Ten łysy pan o zbójeckim spojrzeniu już jest wręcz nieznośny ze swoją kampanią. Według mnie już przegiął. Jak dla mnie udowadnia teraz tylko niesamowite parcie na dobrą pensję w samorządzie. Nic więcej. Przeinwestował, te koszty się nie zwrócą. 

Zgadzam się z przedmówcą. Ulotki Pana Gaika lądują w mojej skrzynce co drugi dzień, patrzy na mnie co chwila z billboardów, zmuszona jestem słuchać jego piosenki wyborczej (puszczana z zapałem 2 dni temu w okolicach ul. Hanki Sawickiej) lub pozamykać okna w te piękne, ciepłe jesienne dni. Ktoś kto organizował temu Panu kampanię ma kiepskie wykształcenie z zakresu socjologii i psychologii biznesu. Efekt czystej (zwanej też częstą) ekspozycji działa do pewnego momentu. Po przekroczeniu tego progu postawa wobec bodźca staje się odwrotna... i choćby dlatego, że pan Gaik wręcz naprasza się w mojej codzienności mam nadzieję, że do drugiej tury nie wejdzie.

(2014/11/05 20:50)

A ja tak  inaczej  :-)

Trzeba zmykać jak najdalej, już NIE MOGĘ słuchać w całym mieście tych tandetnych wypocin…..nie ma mocnych na….bla,bla.bla .   Niech ja tylko dorosnę !!!!!
A teraz pomruczę ........PARU KUMPLI WEŹ PATYK ALBO DWA ZBUDUJEMY DOM W KTÓRYM MIESZKAĆ SIĘ DA…..

Trzeba zmykać jak najdalej,   już  NIE MOGĘ  słuchać w całym mieście tych  tandetnych  wypocin…..nie ma mocnych na….bla,bla.bla . Niech ja tylko dorosnę !!!!!  A teraz  pomruczę PARU KUMPLI WEŹ PATYK ALBO DWA ZBUDUJEMY DOM W KTÓRYM MIESZKAĆ SIĘ DA…..

(2014/11/06 07:52)

fenik@

racja i to dziala w ten sposob, niestety, tylko na ludzi ktorzy mysla... coraz wiecej ludzi jest otumanianych glupimi sitcomami, teleturniejami przy ktorych siedza z cieknaca slina tępo gapiac sie w telewizje przelaczajac tylko z TVN na polsat... a gaik perfidnie z premedytacja żeruje na tym. zdaje sobie doskoale sprawe jakie techniki stosuje.. dla niego nie wazna jest merytoryka tylko wbijanie młotem do glowy zeby na niego glosowac

(2014/11/06 07:58)

Czubacki i Gaik 2 Tura - to doskonały dowcip.

Jeden i drugi nadaje się do ......... . Jeden za stary. Drugi za głupi.

(2014/11/06 11:02)
Też twierdzę że druga tura będzie z Gaikiem.Ma mocny sztab i najlepszą kampanię.Pytanie tylko czy Osiecki czy Czubacki .A co do hitu wyborczego to panowie z całym szacunkiem ale Polska to nie Chopin i Mozart.

(2014/11/06 21:34)

gaj
numerius - Co do Mozarta nie będę się spierał. Ale w przypadku Chopina to może chociaż troszeczkę przyznasz że to też Polska ;)

(2014/11/06 21:55)

@kostecki

lubię jak ktoś wyskoczy nagle tak "z czapy" ze swoimi wynurzeniami. Zawsze to jakieś egzotyczne ubarwienie na forum:). Ale chłopie nie przesadzaj tak z przeklejaniem do wszystkich wątków tej głębokiej refleksji, będącej zarazem projekcją Twoich zafiksowań.

Do rzeczy, chłopie, do rzeczy .... albo wcale.

(2014/11/07 12:06)