CZUBACKI MOŻE WYGRAĆ WYBORY W II TURZE

/ 41 odpowiedzi
Po pierwsze nic nie jest jeszcze przesądzone, ludzie pamiętają remont rynku, zrobione ulice Traugutta i Warszawską oraz Kramnice za Czubackiego i kasę na rozbudowę sieci wodociągów i kanalizacji oraz spokój i brak pajacowania w sferze publicznej. Czemu dali wyraz w głosowaniu, przecież wyborcy Pawlakowej czy Gaika nie będą głosować na Osieckiego tylko oddadzą głosy na Czubackiego, a to kolejne 30% głosów, to może przesądzić. Nawet jeśli część nie zagłosuje w drugiej turze to sądzę że Czubacki może wygrać te wybory. Pan Osiecki chyba powinien się pakować ?

A Ty umiesz tylko kopiować te same posty? Ile tematów jeszcze napiszesz? Pisałem już daj se chłopie spokój bo sprawa już przesądzona bo ludzie wolą mniejsze zło i wygra Osiecki. W innym dziale pisałem jak mogła by wyglądać druga tura ale tak nie będzie a szkoda...

(2014/11/17 10:42)
A jednak ludzie posłuchali siwego i  Czubacki otrzymał dobry wynik .Wierzę ,że wygra 2 turę

(2014/11/17 11:10)

tacy wlasnie ludzie jak powyzej... zgotowali nam ten los..

(2014/11/17 11:15)
TYLKO OSIECKI,bo to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

(2014/11/17 11:20)
PIS przegrywa u ludzi wykształconych.

(2014/11/17 11:33)
Po pierwsze nic nie jest jeszcze przesądzone, ludzie pamiętają remont rynku, zrobione ulice Traugutta i Warszawską oraz Kramnice za Czubackiego i kasę na rozbudowę sieci wodociągów i kanalizacji oraz spokój i brak pajacowania w sferze publicznej. Czemu dali wyraz w głosowaniu, przecież wyborcy Pawlakowej czy Gaika nie będą głosować na Osieckiego tylko oddadzą głosy na Czubackiego, a to kolejne 30% głosów, to może przesądzić. Nawet jeśli część nie zagłosuje w drugiej turze to sądzę że Czubacki może wygrać te wybory. Pan Osiecki chyba powinien się pakować ?

Faktycznie niebywały sukces przez dwie kadencje tyle zrobić. Zwłaszcza kramnice. Może wpiszemy to osiągnięcie do księgi rekordów ? Niech Pan nie będzie śmieszny , bo tu nikogo poza Panem nie interesują kramnice. Jeżeli nie wie Pan co tu ludzi interesuje , to ja już tłumaczę:

• nowe miejsca pracy oraz godna pensja

• miasto , które stwarza możliwości rozwoju osobistego

• niższe podatki lokalne

• porządna służba zdrowia

• rozrywka , kultura

To interesuje ludzi , a nie kramnice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(2014/11/17 11:38)
GRZECH,przepraszam to ty jesteś ta mniejszość.
Na PIS głosowali ludzie rozsądni.

(2014/11/17 11:38)
Kolejne wybory i kolejne rozczarowanie komu zaufać? B Czubackiemu czyli jerzykowi czy temu co nas od czterech lat knebluje?
"Piękna perspektywa nas czaka" marazm z każdej opcji.
Karol

(2014/11/17 11:59)

Widzę nowe konta ujadajace na Osieckiego.

Jeszcze nie widzicie, ze takie zabiegi na tym forum nic nie zmienia?

(2014/11/17 12:05)
Kostecki to kolejny klon Olafa więc daj sobie facet na wstrzymanie....nawet nie stać cię na jeden i ten sam nick bo cię blokują...:)

Karol

(2014/11/17 12:05)
Niech wygra Czubacki !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Był najlepszy , najwiecej zrobił i jak wygra to zrobi , chyba nie bedzie drugiego takiego !!!

(2014/11/17 12:15)
Panowie i Panie.
Prawda jest taka iż Pan Osiecki wszystkie sprawy poprowadził za Pana Czubackiego. Tzn. iż Pan Osiecki tak naprawdę nie zrobił nic dla tego miasta. Sprawy ciągnięte przez Pana Czubackiego są tylko i były gładzone przez Pana Osieckiego. Otwórzcie wreszcie oczy. Zauważcie, że w Sochaczewie są tylko pokazy i same prezentacje. Zobaczcie jakie są ceny za wodę i ścieki. Pan Osiecki to zwykły Pompiarz. POMPY i jeszcze raz POMPY!! Taka jest prawda!! Chcecie żeby coś w Sochaczewie się ruszyło. Postawcie na doświadczenie i skuteczność!! Pozdrawiam

(2014/11/17 12:18)
Tu nie ma lepszych tu jest tylko alternatywa na emeryturkę dla jednego a rządzenie jerzyka lub blokadę i zadłużanie mieszkańców miasta przez drugiego.

Karol

(2014/11/17 12:38)
Olaf, po raz kolejny proszę daj sobie na wstrzymanie.

Karol

(2014/11/17 13:17)
Wygrać z Osieckim, ale po co ? żeby się szarpać, nie mając większości w radzie. Za to trzeba będzie oddać ze 20 milionów do UE, za nie zrealizowany projekt wodno kanalizacyjny, a nie zrealizowany dlatego że przy tych cenach wody i ścieków, liczby wymaganych przyłączy może nie być i za 5 lat. Tak więc 20 baniek na przyszły rok, no i spłaty zaciągniętych obligacji. Po wyborach do Sejmu okaże się że będzie rządzić koalicja PO,PSL i SLD. A u nas kto PIS, i co ? ano zero grosza z centrali albo jakieś ochłapy.   I tak może wyglądać nasza przyszłość, tak więc proszę się nie cieszyć. Dzisiaj se chłopaki potańczą la la, a za parę latek choć koza do woza i płać. No to se wybrali hi hi

(2014/11/17 14:39)
Kostecki, ty naprawdę jesteś gamoń. Osiecki będzie musiał teraz pospłacać długi i zjeść całą tą żabę którą sobie wyhodował. Zobaczysz jaką będzie miał minę jak przyjdzie zwracać kasę, a wyborcy zażądają realizacji wyborczych obietnic. A ceny mediów nie będą maleć, zero reform, zero inwestycji, zero inwestorów. Z czego tu się cieszyć gamoniu, jesteśmy w czarnej dupie.  

(2014/11/17 15:44)

Jago. Zgadzam się ze jesteście w czarnej d...

Wkoncu tyle umoczyliscie w kampanię  a tu zonk.

Większość w radzie miasta to sfs i PiS.

A kampanie trzeba spłacić :)

(2014/11/17 15:53)
Z przegranym kostecki to przede wszystkim rozmawiają wygrani. Bo żeby cokolwiek zmienić muszą mieć większość. I nie zdziwię się jak PIS wygra, tylko nie będzie w stanie stworzyć rządku większościowego.

(2014/11/17 16:21)
Nic nie trzeba spłacać Jarl, i nie o kasę tu chodzi tylko o miasto które zostaje utopione w długach i cofa się w rozwoju. Ale ty tego jeszcze nie rozumiesz, zrozumiesz jak będzie za późno, albo i nie . he he

(2014/11/17 16:23)

I to mówi mi osoba, która nie rozróżnia dróg powiatowych i wojewódzkich od miejskich :)

He, he :)

(2014/11/17 16:26)
Cenna uwaga, PIS nigdy nie wygra na szczeblu krajowym bo nikt rozsądny nie zrobi z nim koalicji. Zatem zero grosza na drogi od Wojewody, zero grosza na inwestycje, może jakieś marne resztki na przedszkole czy pomoc społeczną. I koniec pieśni. Przykład ul Staszica, po 4 latach walki, co mamy wniosek zaledwie, który nie wiadomo czy przejdzie. Most ? mijają 4 lata i co ? ekspertyza zaledwie. W tym tempie to nie rozwój to marazm.

(2014/11/17 16:31)
Panowie czapki z głów. PIS i SFS wygrali wybory . Prawdopodobnie także w powiecie będą mieli większość. Cała władza będzie spoczywała w ich rękach. Władze powiatu pozostawiły po sobie dwie schetynówki na budowę dróg oraz kilka milionów na remont ogólniaka. Mają  z czym ruszyć na początku nowej kadencji. Gorzej wygląda sytuacja w mieście bo w czasie kampanii nie czytałem o pozyskanych środkach na realizację projektów  w 2015 roku. Nigdzie podczas kampanii wyborczej nie czytałem o zadłużeniu powiatu natomiast pisano o zadłużeniu miasta. Teraz kiedy władza będzie w jednych rękach nie będzie wymówek i zrzucania odpowiedzialności jednych na drugich.Jestem bardzo ciekawy czy nasze miasto w radzie powiatu będą reprezentowali mieszkańcy Sochaczewa czy gmin ościennych. Sporom ich było na listach SFS. Pod względem marketingu politycznego jesteście mistrzami i zasłużyliście na zwycięstwo. Reszta wam nie dorasta do pięt.Tylko czy to starczy do sprawowania władzy absolutnej przez cztery lata. Mam pewne obawy o przyszłość miasta i powiatu.  Obietnicami i zakłamywaniem rzeczywistości nie spłaci się kredytów. Mimo wszystko życzę powodzenia bo to także wy pośrednio decydujecie o poziomie mojego życia w tym mieście. Będę przez następne cztery lata pilnym obserwatorem i komentatorem waszych poczynań. Nie jesteście z mojej bajki ale życzę powodzenia. Opozycję proszę o konstruktywną krytykę a nie walkę dla walki. Ptrzenie wladzy na ręce wyjdzie i im i nam na zdrowie . Także to psychiczne.

(2014/11/17 17:56)
Historia pokazała że władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie. Przyjdzie nam za to również absolutnie zapłacić. Wspomnicie jeszcze moje słowa. Oto początek końca tego miasta i okolic. Ale będzie się działo ?

(2014/11/17 19:54)
PROŚBA DO REDAKCJI: ZABLOKUJCIE W KOŃCU BIDONOWI IP!!!!!!
Nie możemy już czytać tych bredni Dorat Jarli i innych głupich loginów pana bidona, mamy dość!

(2014/11/17 23:53)
PROŚBA DO REDAKCJI: ZABLOKUJCIE W KOŃCU BIDONOWI IP!!!!!!
Nie możemy już czytać tych bredni Dorat Jarli i innych głupich loginów pana bidona, mamy dość!

Ciekawy nowy nick?! Główne zadanie na 4 lata to przypisywanie jednemu człowiekowi 20u kont, obrażanie, szczucie i głównie poprzez kopiuj-wklej w 20 tematach. Ciekawe która opcja znów zaczyna.

(2014/11/18 12:35)