CZUBACKI MOŻE WYGRAĆ WYBORY W II TURZE

/ 41 odpowiedzi

Historia pokazała że władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie. Przyjdzie nam za to również absolutnie zapłacić. Wspomnicie jeszcze moje słowa. Oto początek końca tego miasta i okolic. Ale będzie się działo ?

Piszesz głupoty Szanowny Panie! Trzeba być optymistą - przy wygranej P. Osieckiego miasto-powiat, powiat-miasto wreszcie będą zdrowe i pragmatyczne relacje. Jeśli zaś wygra Pan Bogumił nie będzie miał z kim (oprócz Pana nazywającego forumowiczów trollami) współpracować w RM, opozycja będzie miała większość i przez następne 4 lata będą bitwy, wyzwiska, plucie jadem, ciąganie się po sądach itp. itd. a miasto utonie. Moim skromnym zdaniem lepiej dla nas by była zgoda, pragmatyzm, działanie konkretne z jajami a nie lelum polelum i rządy z II-go rzędu. 

(2014/11/18 13:35)
Czyli co? Lepiej głosować na Osieckiego, bo jak wygra to każdą nawet głupią decyzję poprze Rada Miasta i odwrotnie? No a jak wygra Czubacki to każdą decyzję będą blokować, bo on przecież nie nasz?
Toż przecież jakaś bzdura jest. Tak myśląc to najlepiej od razu wprowadzić żeby burmistrza wybierała Rada Miasta wtedy zawsze wsadza swojego.

(2014/11/18 14:46)
PIS to zawsze dobiera teorie pod to co mu pasuje.
Jak przewage w radzie ma PIS to najlepiej żeby burmistrz był z PIS bo będzie zgoda.
Jak przewage w radzie ma PO to najlepiej żeby burmistrz był z PIS bo będzie wtedy kontrolował tych z dołu.

Słowo rada można stosować zamiennie z każdym szczeblem władzy.
Tak samo słowo burmistrz.

(2014/11/18 15:07)
WNIOSEK NASUWA SIĘ JEDEN-NIE JEST CELEM RZĄDZENIE TYLKO UTRZYMANIE WŁADZY.Działanie tylko dla zaprzyjażnionej grupy.

(2014/11/18 15:24)

m-m
A ja bym chciała zobaczyć co B.Czubacki dokonał podczas swojej I kadencji, bo w swojej kampanii szczyci sie osiągnięciami z II kadencji, że ile to nie zrobił dla Sochaczewa. Przypominam że P. Osiecki ma tylko 4 lata za soba a B.Czubacki 8 wiec troche nie na miejscu jest takie przyrównywanie kadencji jakie ukazał ten Pan. Może za 4 lata P.Osiecki tez bedzie miał duzo wiecej osiagniec i wtedy bedzie mozna zobaczyc kto był lepszy. A z pewnościa inaczej sie działa majac 4 lata doswiadczenia a kolejny piąty rok pracy na stanowisku burmistrza jest kontynuacja poprzednich lat pracy. I nie oszukujmy sie - poczatki pracy na tym stołku dla nikogo na pewno nie są łatwe i wymagaja wdrożenia sie całość, wiec miejmy możliwość sprawiedliwe ocenic prace obu Panów.

Panie Czubacki prosze o zestawienie 'osiągnięc' swojej I kadencji!!!

(2014/11/18 21:16)
Wszystko wskazuje na to że ludzie w mieście mają dość rządów pana Osieckiego. Blisko 60% wyborców którzy oddali głosy nie poparło go w wyborach tylko innych kandydatów w tym pana Czubackiego. Teraz prawdopodobnie zewrą szyki i powiedzą dość takiemu stylowi sprawowania władzy.

(2014/11/19 11:46)
Mimo że głosowałem na Panią Pawlak to w drugiej turze oddam głos na pana Czubackiego, gdyż pokazał już wcześniej że można coś dobrego zrobić dla tego miasta. Wyremontował plac Kościuszki, Traugutta, Warszawską. Kramnice i pozyskał środki na rewitalizację centrum miasta. Osiecki tylko skonsumował wysiłki jego ekipy i nie wiele pozyskał nowych, jakieś drobne dyrdymały.

(2014/11/19 11:53)