Czxy Piotr Osiecki i Pan Małecki kwestowali dla orkiestry

/ 21 odpowiedzi
Mam pytanie czy ktoś widział burmistrza Osieckiego lub Pana Posła Małeckiego jak kwestowali dla orkiestry . Przecież to z tej kwesty swego czasu zakupiono ambulans z pełnym wyposażeniem dla Sochaczewa .Ja niestety jestem w delegacji i nie mogłem tego widzieć.
A jakie to ma znaczenie czy był czy nie?Każdy ma swoje zdanie na temat śmiesznej kampanii Pana Owsiaka.Ja i wielu moich znajomych wie że ta cała akcja przynosi pieniądze i sprzęt w naszych miastach ale jest dobrym żródłem dochodu dla pewnych kręgów ludzi.W lat 90-tych pracowałem w wolontariatach Orkiestry i wiem trochę już wtedy co tam się działo.Wielka Orkiestra to jeden wielki przekręt,a ludzie łatwo dają się otumanić.

(2015/01/11 21:42)
aifoz
To nie jest odpowiedź na moje pytanie , a co do Twojego grania w orkiestrze to temat ten mnie nie interesuje.

(2015/01/11 22:10)
P.S Ciekawe jak zachowujesz się w szpitalu , kiedy mówią Ci ,że nie mają aparatury , która mogłaby pomóc Tobie lub innym . Czy jest inna organizacja , która kupiła sprzęt do naszego szpitala ?

(2015/01/11 22:12)
 Od początku wiedziałem że pan O znalazł sobie sposób na życie

Pensje wośp

(2015/01/11 22:23)
@ aifoz   masz człowieku na to dowody więc to zgłoś, bo w innym razie za zatajenie to ty powinieneś zostać ukarany. A jeśli, jak się domyślam ich nie masz i, tylko insynuujesz jak wszyscy inni hejterzy - zamilcz i módl się do Boga byś nigdy nie musiał korzystać z pomocy WOŚP

(2015/01/11 22:26)
Jednak ogólne podsumowanie finansów fundacji jest - zdaniem dziennikarza - na plus. Uważam, że w sensie biznesowym jest jedną z najlepiej zorganizowanych fundacji - gdzie stosunek przeżeranych pieniędzy na wydatki administracyjne, do wydatków na szczytne czele nie obrażają zdrowego rozsądku - podsumowuje Molga.

(2015/01/11 23:02)
Jest tylu oddanych sprawie wolontariuszy, że dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia, czy Burmistrz i poseł kwestowali, czy też nie. Uważam wręcz, ze nie powinni.  Czemu nie pytasz, o kwestowanie pani Starosty lub dyrektora szpitala? Przecież podlega on Powiatowi.Prośba jest taka: nie róbmy hucpy, tam gdzie jest ona wręcz szkodliwa. Świetna i potrzebna akcja. Ofiarność płynąca prosto z serca, więc nie psujmy tego.Zaś sposób zarządzania pieniędzmi WOŚP, transparentność rozliczeń, to inna sprawa. Nie mieszajmy tematów w wątku.

(2015/01/11 23:03)
Każdy ma swoje zdanie na temat śmiesznej kampanii Pana Owsiaka..

smiesznej kampani?? a po karetke dla mamusi dzwoniles co? i jeszcze smiales zwyzywac dyspozytorke ze nie chciala wyslac? gdyby nie owsiak to karetki wogole by nie bylo.. smieszne to sa twoje wypociny na tym forum czlowieku.

(2015/01/12 08:14)
Gdyby nie Owsiak to krowy by mleka nie dawały i kobiety by w ciążę nie zachodziły. Wystarczy obejrzeć filmy na YT i wyjdzie kto to jest. Czemu inne fundacje nie mają takich możliwości jak resortowy synuś?

(2015/01/12 10:17)
sq7bte.. twierdzisz ze WOSP to pic na wode i nic dla ludzi nie zrobil?
zgodnie ze smutna zasada panujaca w naszym kraju.. gdzie jest duza kasa to zaraz jakis cwany prominent ze smietanki politycznej musi przytulic sie do tego bo inaczej nic nie zdzialasz.... tylko moge sie domyslac ze przy okazji WOSP moze,, podkreslam moze cos gdzies jakis ukladzik jest.
poczytajcie sobie ile w innych krajach funndacje przekazuja kasy.. 40%? sprawdzcie.
wytlumaczcie mi jedno prosze.. co was tak na prawde gryzie w tym wosp ze nagle tak na to jedziecie??
amber gold - pikus.. a niech sobie kradnazus - za 10 lat zbankrutuje, a tam niech sobie kradnaPLL LOT - a miliony niech ida w gruzyale ku*** owsiak, ten poj** zlodziej pier*** oooo nieeee jemu nie daruje!!
oj ludzie ludzie... potrzeba wam godziny proby moze znow na 30 lat bedzie spokoj... 

(2015/01/12 10:56)

Kacperskyy, to akurat jest bardzo proste- fundamentalistów prawicowych gryzie to, że Owsiak cieszy się tak dużym autorytetem a przecież sytuuje się on bardziej na lewicy. Trzeba  go więc opluwać. W końcu to nasz narodowy sport.

(2015/01/12 12:00)
dziewczyny i chłopaki z pisu wręcz szczycą się tym że nie wspomagają akcji Owsiaka.
Ciekawe czy jak ich dziecko trafi do szpitala i pomoc miałaby być udzielona poprzez sprzęt zakupiony z akcji Owsiaka to czy odmówią pomocy i pojadą do egzorcysty z Torunia ?:)

(2015/01/12 12:18)
Jakiś czas temu TV pokazała jak to na Podlasiu, stara samotna kobieta, w testamencie  zapiasała Caritasowi  duży, drewiany dom i kilka hektarów ziemi wokół. Zaraz po jej śmierci posiadłość tę kupiła za 1/10 wartosći pracownica Caritasu. Czyli na szczytne cele poszło tylko 10 proc. wartości.Wszyscy wiedzieli, że przekręt, ale nie dało się nic z tym już zrobić. Podejrzewam, ze Caritas nie jest tak wnikliwie badany jak Orkiestra.

(2015/01/12 12:41)
 No tak,  lemingi mogą tu nam nie wierzyć bo  to może być tylko zwykły atak na pupilka lewicy, ale jeżeli dla nich słowo piśmienne to wróg i nie uznają tego  o czym donoszą niezależne media to tylko mi ich żal że dają się tak w bambuko robić.

Żaden zwolennik PO tego nie przeczyta. Po pierwsze dlatego że zazwyczaj nie rozumie zdań złożonych, po drugie dlatego że nie umie wyciągać wniosków, po trzecie dlatego że w tym przypadku czytanie takich rzeczy nie ma sensu - bo on przecież i tak zagłosuje na Komorowskiego czy na PO . Im więcej współpracy z Moskwą - tym większy powód żeby posądzić PiS o "sianie nienawiści".

(2015/01/12 13:32)
Niezależne od kogo? Bo chyba nie od prezesa i kleru.

(2015/01/12 15:52)
Ja Ewentualnie Będę Aparycją Ćwiczyć Pogardę I Samouwielbienie...
Chociaż PO też mnie baaardzo rozczarowało :(

(2015/01/12 22:43)
 Na szczęście chociaż niektórzy z was posiadają jeszcze poczucie humoru :)

(2015/01/13 09:14)
burmistrz przejawia nadgorliwą obecność wyłącznie w roku wyborczym... w tym czasie będąc na kilku mszach dziennie w kilku kościołach  ... oraz z wyrafinowanym ogniem w oczach na Placu Kościuszki w tym jednym roku wyczerpują mu się chęci na działania pod publiczkę... zapewne obecnie skupia się na emisji nowych obligacji i wybieraniu ładnej nazwy dla kredytów... oraz planu na ''Novoosieckie Kamieniczki''...    

(2015/01/13 13:32)
ten drugi PISowy zapewne służył do mszy jako wolontariusz...  

(2015/01/13 13:34)
A tymczasem Pani Kopacz Prezes Rady Komorniczej coraz głębiej sięgać będzie do waszej kieszeni. W tym kraju likwiduje się przemysł a Budżet konstruuje z kieszeni podatników.

(2015/01/13 15:57)