Czy Burmistrz zamyka Biedronkę na ul.Pokoju?

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
Czy burmistrz Sochaczewa doprowadzi do zamknięcia Biedronki na Pokoju? Kto przejmie lokal po Biedronce??? 

a co ma burmistzr do biedronki,ani to lokal miasta ,ani chyba nikomu nie przeszkadza?,tadeusz moze jak wiesz to nie siej plew tylko napisz konkretnie.Bo jak widac to czepiasz sie byle czego by tylko zaczepić obecne władze,i od razu ci napisze że wcale ich nie bronie w tej chwili.

(2015/06/21 09:04)
Tadeusz dla Ciebie cokolwiek stanie sie w tym miescie nie po twojej mysli to wina obecnych władz .A lokalem na pokoju gdzie znajduje sie biedronka zarządza spółdzielnia mieszkaniowa tu masz link do przetargu http://www.sml-w.pl/images/stories/regulaminy/obraz%2083.jpg 
Więc Tadeusz zanim coś napiszesz to poszukaj w internecie na ten temat a nie oskarżasz odrazu władze miasta.

(2015/06/21 18:01)
Napisał ''Uznany'': Tadeusz dla Ciebie cokolwiek stanie sie w tym miescie nie po twojej mysli to wina obecnych władz .A lokalem na pokoju gdzie znajduje sie biedronka zarządza spółdzielnia mieszkaniowa tu masz link do przetargu http://www.sml-w.pl/images/stories/regulaminy/obraz%2083.jpg 

Więc Tadeusz zanim coś napiszesz to poszukaj w internecie na ten temat a nie oskarżasz odrazu władze miasta.

Uznany... po pierwsze cokolwiek się stanie w tym mieście to przede wszystkim wina burmistrza... innych władz nie ma.... kiedyś osoby decyzyjne za nim podjęły jakąkolwiek uchwałę trzy razy przemyślały ją pod kątem... CO LUDZIE POWIEDZĄ... teraz począwszy od Rady Miejskiej... prezesów spółek miejskich... i rad nadzorczych sochaczewskich... wszyscy najpierw myślą co powie burmistrz co on pomyśli... potem zastanawiają się jak ich za to wynagrodzi... i jakie będą mieli korzyści z tego tytułu... nie ma w ich myśleniu miejsca na dobro mieszkańców... no oprócz roku wyborczego gdzie mówi się w tedy tylko o mieszkańcach i ich ważnych głosach wyborczych... Co do lokalu to przyglądaj się co... kto... jak do tego dojdziesz... to zaczniesz się zastanawiać dalej...

(2015/06/22 16:16)
Szanowny Panie "Tadeuszu"
polecam wizytę u specjalisty, na moje oko polecałabym psychiatrę bo na psychologa to już stanowczo za późno. Mania prześladowcza  co najmniej, ale obstawiałabym także schizofrenię maniakalną.

Szczerze zatroskana Tara
P.S po wyborach myślałam, że Pana stan się poprawi ale jak widać znacznie się pogorszył i to nie jest wina upałów................. :)

(2015/07/01 23:04)
Szanowna ''Taro'' rozumiem że nie podzielasz mojej opinii... zapoznałem się z kilkoma twoimi wpisami na forum... słodkimi dla novoosieckiej lukrowanej władzy... jak sądzę czujesz się dobrze z tym że mieszkańcy Sochaczewa zostali zadłużeni na 52mln.zł... a ta kasa w lwiej części zostaje przejedzona przez urzędników... Cieszy cię brak kręgosłupa samorządowego który to stał się zbiorową epidemią wśród radnych burmistrza i Małeckiego... i nie przeszkadza ci wszechobecność urzędniczych drapieżnych rąk novoosieckich... Teraz to ja szczerze czuje się zatroskany... o moje miasto... kiedy czytam takie wypowiedzi jak twoja...''tadeusz''

(2015/07/03 20:45)
Szanowna ''Taro'' rozumiem że nie podzielasz mojej opinii... zapoznałem się z kilkoma twoimi wpisami na forum... słodkimi dla novoosieckiej lukrowanej władzy... jak sądzę czujesz się dobrze z tym że mieszkańcy Sochaczewa zostali zadłużeni na 52mln.zł... a ta kasa w lwiej części zostaje przejedzona przez urzędników... Cieszy cię brak kręgosłupa samorządowego który to stał się zbiorową epidemią wśród radnych burmistrza i Małeckiego... i nie przeszkadza ci wszechobecność urzędniczych drapieżnych rąk novoosieckich... Teraz to ja szczerze czuje się zatroskany... o moje miasto... kiedy czytam takie wypowiedzi jak twoja...''tadeusz''

Taro masz rację ale tu już nic nie pomoże żaden lekarz Jedynie Ksiądz i grabarz Pod nickiem Tadeusz nie ukrywa sie 1 osoba wiec nie ma co sie denerwować .Na każdym forum potrzebny jest taki ktos któremu nic nie pasuje .A co do Tadeusza-uszy Masz taką więdzę ujawnij sie jestem twoim fanem takiego i u nie mam okreslenia na ciebie wżyciu nie widziałem Ale lubie czytac twoje Posty .Poprostu Lubie się śmiać .

(2015/07/04 06:25)

Drogi forumowiczu... ksiądz nie pomoże jak wiadomo idzie pod pachę z Małeckim i burmistrzem... trzeba być jednym z przepłacanych novoosieckich urzędasów żeby nie zauważać że Sochaczew mimo pozornych zmian stacza się prosto w objęcia samorządowego bankructwa... a błędy obecnej władzy mieszkańcy będą spłacać całymi latami...  

(2015/07/04 15:01)
Cóż za dziwny zbieg okoliczności... kiedy jedna biedronka się zamyka druga ta z 600Lecia nękana nie tylko przez SANEPID od wielu miesięcy kontrolami wszelkimi dostaje nakaz zmian które wymuszają gruntowny remont całego wnętrza... co samo w sobie może wydawać się korzystne jednak dziwnym trafem zbiega się to z otwarciem nowego Gram..coś...tam... co zmusi mieszkańców do korzystania z tego nowego czegoś... lub sympatyków biedronkowych zakupów z centrum Sochaczewa do podróży na Boryszew lub do Chodakowa... Cóż za korzystny zbieg okoliczności dla Gram...coś...tam...

(2015/07/06 23:06)