Czy Czubacki wie na co się porywa

/ 7 odpowiedzi
Były burmistrz Czubacki podejmując decyzję o kandydowaniu na burmistrza miasta w/g mnie nie bardzo wie na co się porywa . Człowiek dzisiaj 66-letni NA KOŃCU KADENCJI BĘDZIE MIAŁ 70 LAT.Nigdy nie był lotny w sprawach miasta , a faktyczną władzę w mieście sprawował jego zastępca, który dysponował nią bez żadnych ograniczeń. Będąc radnym za kadencji Osieckiego , na sesjach rady zachowywał się tak jak zachowywał , najczęściej wstrzymując się od głosu , lub robiąc inne uniki.Tak w sumie jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Nie wyobrażam sobie aby w takiej sytuacji jakiej jest miasto do władzy rwał  się kandydat ,który ma praktycznie zerowe pojęcie o ekonomii . Mogę jednak się mylić i debata w której mam nadzieję wystąpi Pan Czubacki rozwieje moje i nie tylko moje wątpliwości . To już w poniedziałek więc poczekajmy na wizerunek tego kandydata oraz na to jak i co powie odnośnie miasta. Tak nawiasem , to żal mi tego człowieka bo w/g mnie i w tej sprawie jest manipulowany , przez kogoś komu , bardzo marzy się powrót do władzy.
Czysta kalkulacja p. Żelichowskiego. Wystarczy spojrzeć na listy do powiatu z okręgu miejskiego. Kto jest na jedynce? Kto jest niżej? Pan Czubacki zapewne burmistrzem nie będzie, ale jego mentor mandat może uzyskać. Nie jest to na 100% pewne, zważywszy na mało znane nazwiska. Niemniej jedynka liczy, że p. Czubacki pociągnie listę i mandat dla p. Żelichowskiego będzie.Moim zdaniem, nie spodziewajmy się więc fajerwerków i błyskotliwości kandydata na burmistrza w osobie p. Czubackiego. Raczej, realnie biorąc, nie o to w tej grze chodzi.

(2014/10/31 21:18)
Potwierdzacie wszystko to o czym pisałem na blogu jerzyka. Żal mi Bogumiła ale jego doświadczenie na tym stanowisku to fikcja a jerzyk czeka.

Karol

(2014/10/31 21:45)
Panie Karolu zawsze czytałam \\\\Pana wypowiedzi z ciekawością. ,jeżeli chodzi o Pana wice za kadencji Czubackiego . Facet ma jakieś nie dokończone sprawy i za wszelką cenę pragnie przywrócić się do władzy, ale za plecami . Zakładam jednak promil , że możemy się mylić poczekajmy na debatę i samodzielne wystąpienie Pana Czubackiego . Ja już dzisiaj znam finał , a Pan Panie Karolu?

(2014/10/31 22:46)
Myślę ,że nie ma pojęcia ale pranie mózgu i umiejętne manipulowanie przez zastępcę sprawia , że wydaje mu się,że  jest niezastąpionym .Dziwię mu się bardzo , zamiast cieszyć się życiem i odcinać kupony pozwala się wepchnąć na minę i na problemy , o których nie miał i nie ma pojęcia.

(2014/11/01 09:36)
Czubacki na pewno nie , ale za to Pan Jerzy dokładnie i wie o co walczy On chciałby cofnąć czas , ale tego niestety dokonać nie  można.A do Pana Cz. -Pana Pesel wszystko Panu wytłumaczy.Sochaczew potrzebuje kogoś kto wyprowadzi to miasto z obecnej złej kondycji i kłopotów jakie nadciągają.Samo przeznaczenie środków w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO na remont szkoły ,świadczy o stanie finansowym miasta , a po drugie jaki to budżet obywatelski , śmiech na sali , chociaż salę też przydałoby się wyremontować. Taka jest moja opinia.

(2014/11/02 07:34)

SBO powinno otrzymać korektę.

Projekty powinny dotyczyć tylko inwestycji w miejscach ogólnodostępnych i to bezpłatnie.

inwestycje z sbo powinny być dostępne dla każdego mieszkańca.

Jak ktoś tu napisał, zlozmy wniosek o zakup biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej.

podpisów pewnie było by ponad 15 000 - 20 000

(2014/11/02 11:32)
Wygrywają projekty dotyczące szkół, poniważ dzieci dostają kartki  i zbierają podpisy.Trudno odmówić dziecku, które o to prosi.

(2014/11/02 12:36)