CZY JEST KTOŚ... ?

/ 9 odpowiedzi
Kto zajmie się tą stroną,? bo to jest żenada...Może 15 lat temu to było coś, ale dziś to trauma dla usera i procesora.Do tego grafika i układ świetnie nadające się do portalu: http://gpjp.pl
To jakaś masakra jest, tego nawet nawigować nie da co mówić o czytaniu.Czasami próbuje coś znaleźć, ale opuszczam to miejsce po kilku sekundach, bo szlag mnie jasny trafia. Do tego te zawieszające przeglądarki belki, flasze, i inne gówna które już dawno poszły do lamusa.HTML5 jak to widzi, to płacze!
Następny sochaczewski krytykant. Sam zrób nową stronę, chętnie popatrzę co zaproponujesz. Jak zrobisz coś porządnego to zlecę ci zrobienie dla mojej firmy.

(2015/10/11 10:32)
To nie taka prosta sprawa. Jak wprowadzą zmiany, to połowa ludzi się pogubi. Jak nie wprowadzą, to fakt... będzie to wyglądało i działało średnio. Dla mnie problemem jest dotarcie do świeżych informacji. Jak ktoś mi mówi, że coś jest na e-sochaczew, to pierwsze o czym myślę: "babciu, znowu będę musiał szukać...". Na sochaczewianin jest coś co się zwie hot news i to się przydaje mocno. Inna droga, to wyraźne kategorie jak na sochaczew24.info, podparte tagami i wyszukiwarką.
Brodacz, dawaj to zlecenie ;-)

(2015/10/11 14:09)
Poczekam najpierw na krytykanta na co go stać !

(2015/10/11 15:54)
Poczekam najpierw na krytykanta na co go stać !

rozumię że idąc Twoim tokiem myslenia wszystko na tej www jest ok ?
Idąc dalej, zmiany nie są potrzebne, bo marazm jest w modzie...?
Bardzo jestem ciekaw Twojego biznesu..pamietaj żeby nic tam nie zmieniać a krtytykantów wywieszac na suchej gałęzi, bo po co zmieniać skoro jest dobrze.

Ranking stron urzedów i portali miejskich z 2014, popatrz, oceń i zastanów się, co bredzisz.
I nie ma to nic współnego z tym czy chce komuś dopiec czy nie, uważam że czas na zmiany. Jeśli chciał bym pisać www, to bym się zgłosił.

(2015/10/12 07:55)
@linu, ale o so chodzi??? 
Wszystkim odpowiada, a jednemu nie, bo za mało "nowoczesne" ;).Nie podoba się, to znajdź sobie inny portal z cud-grafiką i mega-funkcjonalnością.Kto Ci broni? A jeśli już tyle o tym wiesz, to może uruchom swój własny, z cudami na kiju nikomu do niczego nie potrzebnymi śmigającymi wodotryskami komponentów i nowinek technicznych z HTML5. Nowoczesny i super funkcjonalny. 
Powodzenia i frekwencji żądnych nowoczesności wizytujących.

(2015/10/12 09:00)
Jeszcze w tym roku e-Sochaczew.pl zmieni oblicze. I to zasadniczo. Będzie przejrzyście i nowocześnie. Oczywiście stali bywalcy będą musieli się przyzwyczaić do nowego układu, ale z czasem na pewno docenią zmiany. 
Pozdrawiamyredakcja

(2015/10/12 11:22)
Jeszcze w tym roku e-Sochaczew.pl zmieni oblicze. I to zasadniczo. Będzie przejrzyście i nowocześnie. Oczywiście stali bywalcy będą musieli się przyzwyczaić do nowego układu, ale z czasem na pewno docenią zmiany. Pozdrawiamyredakcja

Dzięki za konkretną informację, cieszę się, że ktoś (redakcja)jednak myślał o zmianach.:-) Reszty komentujących nie będę już z wspominał, bo szkoda czasu. BTW: Może zostawcie obecną wersje gdzieś na serwerze, dla niektórych userów, bo widzę że bardzo im ona odpowiada.

(2015/10/12 17:06)
No co zrobić, że mi się podoba :)

(2015/10/13 12:55)
No co zrobić, że mi się podoba :)

a to co jest teraz, nie podoba ci się bardziej?
Panowie naprawdę teraz to się ogląda,... jest szybkość, jest estetyka, dzięki za zmiany. :-)

(2015/11/08 09:40)