czy jest na sali egzaminator albo instruktor jazdy?

/ 4 odpowiedzi

Te błędy już automatycznie nie muszą kończyć egzaminu:

-Spowodowanie kolizji lub wypadku drogowego-                                                                                                                                                        -Omijanie pojazdu, który zatrzymał się by pierwszeństwa pieszym-                                                                                                                -Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, skrzyżowaniu-                                                                                                                                     -Wyprzedzanie z prawej strony-                                                                                                                                                                            -Nieustąpienie pierwszeństwa                                                                                                                                                                              -Przejazd na czerwonym świetle-                                                                                                                                                                           -Niezastosowanie się do znaków: „stop”, „zakaz wjazdu”, „zakaz skrętu”, „nakaz jazdy”, „zakaz ruchu”, „zakaz zawracania” „zakaz wyprzedzania” -                                                                                                                                                                                                      -Przejechanie przez podwójną ciągłą -                                                                                                                                                                   -Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu -                                                                                                                                                          -Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 20 km/h.                                                                                                                           - Utrata panowania nad pojazdem                                                                                                                                                                        -Ostateczna decyzja należy do egzaminatora

CZYN JA DOBRZE ODCZYTAŁEM NOWE ZASADY EGZAMINOWANIA?

i tu przypomina się rozowa egzaminatora z ojcem kursantki-moja córcia chyba nie zda! taka zestresowana,poddenerwowana-egzaminator-załoŻymy się o 5 tysiecy że zda?

zaraz zamieszczę link do artykułu,może ja czytać ze zrozumieniem nie umiem,albo prima aprilis?

Pincet plus kosztuje. Ktoś musi finansować pomysły rządu. 

(2016/11/27 14:36)
    robroy i daniel, jeżeli dostajesz 500 na dziecko i musisz zapłacić podatek 500 zł od starego samochodu to w jaki sposób to finansujesz ? Jeżeli wejdą niekorzystne podatki to tylko po to aby wydane pieniądze wróciły, czyli krótko mówiąc program 500+ stanie się programem "papierkowym". Formalnie będzie, ale ludzie nie będą mieć z niego korzyści. To może być coś na wzór pożyczki konsumpcyjnej, bank daję ci pieniądze, ty myślisz "super mam ekstra kasę", następnie musisz zwrócić to co dostałeś wraz z odsetkami.

(2016/12/03 18:32)