czy naprawde tak trudno sprzedać samochód?

/ 65 odpowiedzi / 4 zdjęć
kupić auto i sprzedać tak samo ciężko,zasada prosta nikt dobrego auta nie wystawia do sprzedania na ulice,.

(2015/02/14 09:11)

(2015/02/14 13:11)

(2015/02/14 13:11)
Ciekawe też są oczekiwania kupujących: Najlepiej jakbyś kupił nowy samochód i prawie go nie używał, poza wyjazdami na stacje paliw, serwisu od czasu do czasu, a potem taki idealny prawie jak nowy  dokupił do niego jeszcze drugi komplet felg z oponami zimowymi , jakieś świetne radio a potem po kilku latach  sprzedał za pół ceny albo jeszcze taniej.

(2015/02/15 12:03)

Bardzo trudno sprzedać! W dodatku te duże portale wariują z cenami za wystawienie.
Szkoda gadać. Ja znalazłem i polecam stronę gdzie można wystawić bezpłatnie do 3 zdjęć targujemy pl.

Nie ma natłoku reklam nie wiadomo czego w dodatku sprzedający może włączyć/wyłączyć opcję zaproponuj cenę na aukcji.

Bo często się zdarza, że mi się wydaje a tam wychodzą realia, ile ktoś faktycznie mi zapłaci.
Pozdrawiam i szybkiej sprzedaży.

(2017/09/25 17:09)

Zawsze można spróbować zlecić profesjonalniej firmie zakup nowego samochodu od dilera, która łączy zakupy wielu klientów przez co ma większą moc i się okazuje, że nowe kupimy w cenie rocznego. Jest też możliwość by sprzedający używkę wrzucił na portal, na którym kupujący może zaproponować cenę tak jak na targujemy pl.

I wszyscy są zadowoleni. Pozdrawiam

(2017/09/25 17:13)