Czy Osiecki miał coś wspólnego z SLD ?

/ 13 odpowiedzi
Chciałbym w niedziele oddać głos na właściwego burmistrza i chcę zapytać czy Piotr Osiecki miał kiedykolwiek coś wspólnego z działaczami Sochaczewskiego SLD. Czy ktoś coś wie na ten temat?
Poczytaj troche o stowarzyszeniu Zgoda - co to było za towarzystwo.
I o dziwo nie przeszkadza to być obecnie prawicowcem ?

(2014/11/27 22:47)
Jestem w samorządzie od 16 lat, więc sporo wiem. Kariera Pana Osieckiego zaczęła się od dyrektorowania w Orkanie, a później na basenie Orka, gdzie został protegowany przez SLDowski Zarząd Miasta. Tak, później była ZGODA i nieudany start w wyborach samorządowych. Potem start z PiSu jako kandydat na burmistrza, nie wszedł do drugiej tury, ale został radnym powiatowym i wicestarostą w koalicji z Porozumieniem Ziemi Sochaczewskiej!!!Wkrótce wypadł z PiS i utworzył Sochaczewskie Forum Samorządowe oraz wstąpił do Prawicy RP (Marka Jurka). Cztery lata temu z poparciem PiS został burmistrzem Sochaczewa.Stare sympatie trwają do dzisiaj, wystarczy spojrzeć na współpracowników, wśród nich są tacy, którzy pamiętają jeszcze czasy swojego udziału w PZPR.
Ciekawa polityczna biografia?

(2014/11/28 17:41)
I o 16 lat za długo jak widać na zadawane panu pytania o DPS brak tak szybkiej reakcji jak tu.

Karol

(2014/11/28 18:00)
Panie Jerzy, Osiecki to przede wszystkim wybitny rugbista, którego naturalnym krokiem była praca w klubie z którego się wywodził. Na basen trafił u schyłku rządów p. Szulczyka, skąd został usunięty niezgodnie z prawem przez p. Czubackiego (niezgodnie, bo sąd pracy przyznał mu rację). Tak gwoli ścisłości. ;)

(2014/11/28 20:24)
@karol997Przestań wspominać przy panu Jerzym słowa: DPS, PCPR czy w ogóle Powiat, bo zupełnie się zamknie w sobie i nie będzie chciał z nami merytorycznie rozmawiać ;)Słyszałeś już wersję pana Jerzego, który "nic, ale to absolutnie nic nie mógł będąc w radzie powiatu". Podejrzewam, że był tak w tej radzie ubezwłasnowolniony i wręcz zastraszany, że nawet przychodzenie do kasy po odbiór diety radnego powodowało u niego mdłości i zawroty głowy.

(2014/11/28 20:32)
Panie Jerzy, nieładnie, oj, nieładnie. Tj, nie twierdzę, ze mija się Pan z prawdą, ale stosuje Pan drobne przemilczenia. Poza tym, czy akurat Panu godzi się wypominać komukolwiek romans z nieboszczką PZPR? Czy ZSMP wiele się od niej różniło politycznie?

(2014/11/28 20:35)
Macie piękne miasto, poniatnego Burmistrza, a nas nikt nie gonit pa rynkach jak byli za Czubackoj, bieryj Osieckoj tawaryszcie

(2014/11/28 21:47)
 co ty z kazachstanu jesteś i poprawnie nie umiesz pisać po rosyjsku . A tak na poważnie takich prymitywów jak Wy od Osieckiego , to miasto dawno nie widziało i mam nadzieję że nie zobaczy , po wyborach.

(2014/11/28 22:11)
P>S 

bieryj Osieckoj tawaryszcie i dobrze trafiłeś to dawny towarzysz , który teraz się przefarbował i jest razem z PiSem . 

Ludzie czy Wy macie oczy i nie widzicie co się dzieje w tym mieście.

(2014/11/28 22:14)
 co ty z kazachstanu jesteś i poprawnie nie umiesz pisać po rosyjsku . A tak na poważnie takich prymitywów jak Wy od Osieckiego , to miasto dawno nie widziało i mam nadzieję że nie zobaczy , po wyborach.

Oddam głos na Osieckiego. Elektorat czubackiego (konta do zadań specjalnych) tylko ublizają wszystkim,  którzy nie zgadzają się z ich poglądami.Jerzyk nie jednokrotnie nazywał użytkowników trolami, kisiolek jednego użytkownika zwyzywal od chamow,  Czubacki w spotach zamieszczanych w swoim radiu pluje jadem zamiast przedstawiać merytoryczne argumenty na poparcie. Gaik tak samo prowadził agresywna kampanie, a jego zwolennicy na tym forum ublizali każdemu. Wole Osieckiego.I dla was mogę być prymitywem. 

(2014/11/28 23:48)
kobo przestań błaznować.

(2014/11/29 09:28)