Czy Pan Gaik i Przyjazny samorzad stosuja CENZURE?

/ 4 odpowiedzi

Witam,

założyłem to konto specjalnie po to, aby poinformować Was co mnie spotkało. Może to jest przypadek, nie wiem. Przypomina mi to CENZURĘ, taką jak jest np. w Rosji. Nie będę porównywał Gaika do Putina, ale kurcze - tak po po prostu nie można robić. To nie jest demokracja! Jak można usuwać czyjeś pytania? Jeśli teraz tak jest, co będzie później?

W dniu wczorajszym na profilu facebook Pana Gaika zadałem zadałem pytanie Pani Anecie Ligner (przyjaciółce Pana Gaika). Dziś wszedłem zobaczyć czy rozwiała moje wątpliwości. Niestety nie odnalazłem swojego zapytania w miejscu gdzie je zostawiłem. Została również zablokowana możliwość zadawania pytać na profilach Gaików. Czy to był przypadek, czy pytania po prostu giną?

Postanowiłem zadać dziś ponownie pytanie na profilu Gaików Przyjazny Samorząd, pod informacją o artykule  "finansowanym przez Przyjazny samorząd". Pytanie zadałem. Po jakimś czasie sprawdzam, a pytania znowu nie ma. Domyślam się, że zostało skasowane.

Podkreślam, że nie obrażałem nikogo, nie używałem niecenzuralnych zwrotów, pytanie było neutralne.

Podejrzewam, że odpowiedź mogła być negatywna i pytanie zostało skasowane. Tak, aby zostawały tylko pozytywne wypowiedzi. Jak w Rosji. Są to moje przypuszczenia.

Jestem Patriotą, chodzę na wybory i świadomie podejmuję decyzję. Czytam prasę i internet. Miałem dwóch kandydatów. Jednym z nich był właśnie Pan Gaik. Był, bo za to co robi już nie jest. Nie wierzyłem w jego obietnice wyborcze, ale przekonały mnie też pozytywne komentarze na jego profilach społecznościowych. Jak teraz domyślam się, komentarze i opinie mogą być najzwyczajniej CENZUROWANE. Wczoraj pojawiła się informacja na profilu Pana Gaika o remoncie ulicy Staszica. Śledziłem ten temat w prasie i w Internecie. Wiadomo w ciągu tych 4 lat była kłótnia pomiędzy miastem a powiatem, nie wiem i pewnie nigdy nie będę wiedział kto zawinił. Jednak Pani Aneta Ligner  zdenerwowała wypowiedzią dot ulicy Staszica:  „Prawda jest taka, że gdyby nie uległość powiatu (..)” – jaka uległość pytam? Przecież to jest droga którą Wy zarządzacie! Jak można robić łaskę ze swoich obowiązków. Sądziłem, że Pani rozwieje moje wątpliwości.

Jednak po moich wypowiedziach zniknął ślad w sieci. Może przypadek, a może nie. Na szczęście pozostały screeny które udało mi się zrobić, co upublicznię. Screen tego wątku również zrobię.

A kto to jest ten Gaik? Skąd się wziął i co tu robi?

Karol

(2014/11/04 17:26)

Komu pani Julia Pitera udzielila poparcia?

artykuł jest ciekawy.

Komentarze pod tym artykułem dedykuję użytkownikowi. Mopseko.

(2014/11/04 21:17)
Kubix - ciekawy wątek i jestem bardzo ciekaw jakie pytanie zadałeś Pani Ligner.
Jest jednak coś co mnie niepokoi, mianowicie zbieżność Twojego niku z moim nazwiskiem.
Szerze mówiąc jestem mocno zaskoczony, tym bardziej, że nie jestem zwolennikiem Pana Gaika i nie popieram go w wyborach na burmistrza.
Chciałbym wierzyć, że ta zbieżność to przypadek... a nie prowokacja...

(2014/11/05 10:00)